Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Автобус 211 отнесе вратата на тузарско Ауди до Новата поща (СНИМКИ)

Шофьорът решил да слезе изневиделица на оживения булевард и бил неприятно сюрпризиран
Ключови думи:

Шофьор на тузарско Ауди с пловдивска регистрация реши да паркира автомобила си на метри от спирката на БСУ и да слезе изневиделица на оживения бул. „Стефан Стамболов“. Баровецът останал изключително неприятно изненадан, когато вратата на автомобила му била отнесена от огромния рейс.

На мястото на инцидента веднага пристигнали полицаи, които в момента описват щетите. При катастрофата няма пострадали, движението в района не е затруднено.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!!!!



19
Коментара по темата
19.
typaci
07.09.2015 16:04:48
predi da govorite za bus lenti kajete koi tolerira typite audita i mercedesi BMW-ta i vsqkakvi drugi gyyyzarski igrachki pred typiqt KASHMIR vsqka vecher che da te e strah da minesh i s kolelo ot dam da ne bi nqkoi GYYYZAR da te pomete s blqskavata si kola ?
18.
Professional
06.09.2015 13:39:33
А тоя тъпак спрял за 1 лев пица да яде да му е обица на ухото. Друг път да не става за смях глупакът.
17.
Professional
06.09.2015 13:35:34
Карайте колелета. Предимство във всяко едно отношение. Или с 2 лв с рейса си свърши работата. Когато повечето хора го осъзнаят града наистина ще стане европейски.
16.
Profesional
06.09.2015 11:43:16
Бус ленти има в цял свят. Само в България Ганьо ходи с кола до магазина. В Бургас палиш колата и кво става . 1 хабиш гориво. 2 плащаш зона. 3 създаваш задръствания. 4 замърсяваш въздуха. И някой като те блъсне си казваш що не хванах рейса. За това всяка нормална държава качва хората на общ. Транспорт. Даже в цивилизацията автобуса е с предимство навсякъде. И тук беше така преди години и тъпите депутати го премаха
15.
Razumniq
06.09.2015 10:18:28
Taka im se pada na takiva kato toq. Mislqt se za golqmata rabota kato karat takiva koli no se samozabravqt che i te sa hora i trqbva da spazvat zakonite.
14.
stabilniq
06.09.2015 07:50:56
kakvi BUS lenti vie v chas li ste, tova che vzemat po 1 platno ot bez tova tesnite ulici ne znachi che e bus lenta, bus lenta v sofia moje da ima deto bulevardi i ulici sa s po 3 platna.Ama nali trqbva da se machim da sme moderno, koi go interesuvat zadrastvaniqta
13.
ЛАХА МЛАХА
06.09.2015 00:56:16
АЙ СЯ ТЪПА ЧИЧКА ДЕТ МНОГО МУТРЕИШ ЗЕ БАБИТЕ ... СМОТАНЯК
12.
кур за боклуците
06.09.2015 00:25:53
Правосъдие, курви. В устата! Ми паркирате на кура ся. . .
11.
ne
06.09.2015 00:02:32
Не са еднакви размери. 211 автобусите са съчленени, може би това са имали предвид.
10.
Курт
05.09.2015 23:49:39
А защо си мисля, че автобусите са всички един размер? Греша ли нещо или тук неправилно е написано, че вратата била отнесена от ОГРОМЕН автобус? Да не би да е бил и той в нарушение и да не е имал право да се деижи из града след като е бил толкова огромен?
9.
77777777777777777
05.09.2015 23:05:54
Поздравявам Георги Атанасов от Изгрев 19 Изтървахме коня,коняяяяяяяяя,Атанасов.
8.
путката от аудито
05.09.2015 23:05:25
7ми, аз го духам много мощнооооооо!
нали така си заработих аудитооооо!!!!!!!!
7.
ДОБАВЕТЕ КОМЕНТАР
05.09.2015 22:59:54
Да го духаааа
6.
PARAPETITE IDVAT do 14 dni .
05.09.2015 22:42:28
Do 2 sedmici vreme ot obshtinata shte SLOJAT OGRADNI PARAPETI po cqlata dyljina predi i sled peshehodnata pyteka na svetofara i sa do tam vsicki nezacitashti Zakona za dvijenie po pytishtata. Haide setete se, kolko shte drypnat nazad Aladin i ko :)
5.
h
05.09.2015 22:36:39
като го мързи дебелия гъз да спре 50 метра по-надолу на някой паркинг,така ще е.
4.
един
05.09.2015 22:28:34
ТОЯ Е СПРЯЛ В БУСЛЕНТАТА, ОТ КАКВО Е ИЗНЕНАДАН?
3.
бургазлия
05.09.2015 22:27:27
Полицията няма ли да започне да санкционира тия наглеци, дето спират в бус-лентата пред дюнерите на новата поща???
2.
Баро
05.09.2015 22:25:29
Тузаря от Първомай с Аудито е щял да плющи дюнери с чесън - 2 бр. за 4 лв...
Да е*а и селяците!
1.
Аман ве
05.09.2015 22:24:18
И къде е отнесена като вратата си е там? Пак търсите популярност с тъпиъе си заглавия. А иначе това Ауди си е в нарушение.Там редовно спират за пици и дюнери,а е забранен и престоя и спира ето
  Добави Коментар
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Калин Врачански и Асен Блатечки представят мащабната комедийна продукция на благоевградския театър на 6 юли Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla В тъмната мрежа са публикувани около 200 000 файла с предполагаеми документи и спецификации
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет С правилен избор на легло, светлина, текстил и място за съхранение всяка спалня придобива подреден и луксозен хотелски вид без скъп ремонт 67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ) Поп кралицата се появи на Седмицата на модата в Париж с ярка дантелена визия
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Контрабандната стока е пристигнала с морски контейнер и е била декларирана като обикновени безалкохолни напитки Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра Сред загиналите е 15-годишно момиче, скочило от тераса след нападението
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър Чужденецът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ и е задържан за 24 часа Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец След ареста е направил самопризнания