Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тръгнах си от ДАИ-Бургас, защото ме помолиха

Пробвах пак, отидох, видях, разбрах и се прибрах, каза бившият шеф Тошко Драгнев
Ключови думи: бургас, даи, шеф, тошко драгнев, напуснал, дамян войновски, кирил костадинов, изпълнителна агенция автомобилна администрация


- Г-н Драгнев, от вчера вече не сте шеф на ДАИ-Бургас /ВИЖ ТУК/, защо напуснахте поста?

- Тръгнах си, защото ме помолиха да го направя. Аз съм такъв човек – като ме помолят да си отида, правя го.

- Кой Ви помоли да си тръгнете?

- Главният секретар на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация” в София Дамян Войновски.

- С какъв мотив главният секретар на Агенцията Ви помоли да си подадете оставката?

- Още януари месец ме извикаха в София и той ми обясни, че би било по-добре за мен, ако си подам заявление и напусна системата на автомобилната администрация. И аз го направих, защото знам за какво става въпрос и че като ме „помолят”, вече нямам избор. А на него какво му е казано и защо го е направил, не мога да знам.

Не съм конфликтна личност и не искам да търся конфронтации. Достатъчно интелигентен човек съм, през много ръководни казуси съм минал и знам, че когато те помолят, е по-добре да си тръгнеш.

- Има ли нещо общо тази „молба”, според Вас, с факта, че името Ви се свързва с БСП?

- Възможно е и така да е, макар че аз никога не съм бил член на тази партия. Вярно е, че по времето на Йоан Костадинов съм бил в Община Бургас, но никога не съм бил член на БСП.

Вярно е, че имам социално разбиране за живота, което много ми е помогнало, защото където и да съм работел, хората ми винаги са казвали, че са по-добре отпреди. Това за мен е важното. За другото мога само да гадая.

- Коментира се, че наследникът Ви Кирил Костадинов е близък с Вашия предшественик Николай Милушев.

- Неофициално до ушите ми достигнаха подобни твърдения – че Кирил Костадинов е покровителстван от Николай Милушев и един бургаски депутат, но не мога да знам дали е така, или не е.

- Вие отново сте кандидатствали за длъжността, защо го направихте, след като Ви помолиха да напуснете?

- Подадох си документите отново, защото смятам, че докато бях шеф на ДАИ, се справих добре с работата си. Исках да пробвам, но разбрах за какво и как стават нещата. Отидох, видях, разбрах и се прибрах.
Една година и пет месеца работих добре с колегите в Бургас, но явно някои по-нагоре не могат да работят добре с мен. Затова така се получиха нещата… Мисля, че резултатите, които постигнах, са добри.

- С какво ще запомните времето, в което бяхте шеф на ДАИ-Бургас?

- Гордея се с това и смятам, че за това време доказахме, че ДАИ не е служба, която рекетира хора и това се отнася най-вече за Бургас. Всички бяха доволни – и превозвачите, и таксиметровите шофьори. В самата дирекция всичко беше наред и вървеше, надявам се така и да продължи. Най-голямата ми гордост е това, че колегите са доволни от мен.

- А занапред с какво ще се занимавате?

- Сега съм безработен. Търся си работа, която да отговаря на квалификацията ми и опита, който съм натрупал в годините.
6
Коментара по темата
6.
неуморимите
08.08.2015 08:33:59
А мошенника- директор на РЗИ Бургас Паздерков и свитата му от лизачи няма ли коѝ да ги помоли да си ходят
5.
Гацо
08.08.2015 02:47:11
До Тодор Ч.
Свестния човек наредил на подчинените си да не проверяват такситата на другия свестен човек - Митьо Очите. Свестни хора, какво да ги правиш, помагат си!
4.
Тодор Ч.
07.08.2015 22:36:06
Браво адаш. Достойнството е най-важното нещо. Всички, които са работили с теб знаят, че си свестен човек. Другите да го ду...т!
3.
Гербаджйски
07.08.2015 18:12:13
Гарантрано от ГЕРБ.ПРЕД ИНСПЕКТОРАТА ПО ОБРАЗПВАНИЕ СЕ ВЕЕ ОБЩИНСКОТО ЗНАМЕ НА БУРГАС,ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ,ЧЕ РИО ЕДЪРЖАВНА ИНСТИТУЦИЯ. ФЛАГМАН,ПРОВЕРЕТЕ ТОВА.
2.
Георги
07.08.2015 16:52:06
Един достоен и уважаван от мен човек.
1.
флегмена
07.08.2015 16:49:58
Покъртителна новина!
Милият!!!! Скъса ми се сърцето, бе!
  Добави Коментар
Ясна е причината за катастрофата с полицейска кола край Плевен Патрулка се блъсна заради шофьор, направил обратен завой  Затварят кръстовище в ж.к. „Зорница“ заради изграждане на ВиК мрежа От местната администрация призовават гражданите да спазват въведената временна организация и при възможност да избягват участъка
Нищо ново - от утре пак почват ремонт на АМ "Тракия" Дейностите ще се изпълняват в аварийната лента, където ще бъде разположена нужната техниката Зрителите изобщо не я харесват, но бТВ пак ще я върне на екран Зейнеб не се беше появявала в ефира на Би Ти Ви от началото на юни, което накара много зрители, които не я харесват, да въздъхнат с облекчение, че вече няма да я засичат на екрана
Световна титла за Ванеса Калчева от престижния Dance World Cup Finals в Испания Морето върна двойно Северния плаж на Приморско Заради съчетанието на уникалната природа, чистите води и просторните плажове, българската Копа Кабана буквално се пука по шевовете от туристи
Почина известен български лекар, напусна ни едва на 59 години Д-р Станислав Димитров се отличаваше с много точна диагностична мисъл и задълбочени познания. Беше и изключително работлив Прокурорският син бил на плажа в Черноморец. Къде спи РУ Созопол? Туристи дори са сигнализирали на патрулен екип, но не им обърнали внимание 
Ирина Тенчева с незабравим празник край морския бряг в Гърция Ирина, която от доста врене е въздържател и се придържа към здравословен начин на живот, е направила изключение за специалния ден Мразя морето, не искам и да чуя за почивка – София ми е напълно достатъчна, обяви този известен българин Приятелството с Коцето е истинско – музиката ни е различна, но душите се разбират, твърди Фънки
Израелски затворник копае собствения си гроб, вижте видеото Евиатар е отвлечен на 7 ноември 2023 година от фестивала "Нова" в пустинята Негев Какво е общото между Лейди ГаГа и Лили Иванова Българската прима изпя хита, който сега Лейди ГаГа пее, още през 1973 година