Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ремонтът на автогара „Юг“ пред финал, приключва през юли (СНИМКИ)

Новата автогара "Юг" впечатлява със своята архитектура. Тя е завършена на фаза груб строеж
Ключови думи:
Изграждането на автогара „Юг“ ще приключи в края на юли, съобщиха от фирмата-изпълнител. Към днешна дата са приключили основните ремонтни дейности. Изграден на груб строеж е терминалът. Наш репортер бе допуснат в обекта-гордост на Бургас. Впечатление направи интересната архитектура.

Успоредно с изграждането на обекта върви тече и подмяната на подземната инфраструктура, както и изграждане на канализация за дъждовната вода. Дейностите се извършват от ВиК-Бургас.

Припомняме, чеизграждането на новата автогара „Юг“ е част от мегапроекта за Интегриран градски транспорт на Бургас. Обществената поръчка спечели „Трейс груп холд“ АД с оферта от 5,715 млн.лв.

Пред финал е и ремонтът на жп гарата в Бургас. Часовниковата кула от седмица свети в жълт цвят и определено впечатлява бургазлии.








24
Коментара по темата
24.
by the way
06.06.2015 18:31:46
Селски град със болшинство от селяни които избират селския крадец ''момата''.Бургас расте,но селенее!Вече ме е срам да кажа,че съм бургазлия,а беше гордост!!!
23.
друг бургазлия
06.06.2015 16:08:39
Дотам ни докараха, че вече сме съгласни с всичко. И повечето казват: ....е поне нещо прави ! Но това кой го прави, как и срещу какви пари - не вълнува почити никой ! Жалко, фирма "Трейс" ли е най-добрата, че всичко се възлага на тях, вкл. и ремонтите на некадърните им изпълнения 3 месеца след предаване на обекта ! Така се печелят поръчки, така се печелят милиони, така се печелят избори ! Най-добрия град, най-добрия кмет, най-добрата партия ! Ураааа, също като едно време ! Е и няколко десетки милиона общински пари на лихва в КТБ ....
22.
Тъпи и прости Тролове
06.06.2015 15:45:13
много сте прости вееее много ясно че ще е различно от това в западна европа тука се прави с 5 мил. лева,а нещо в този си мащаб там се прави с 2,3 пъти по-голям бюджет в ЕВРО.
информативно да ви кажа че в
Щатите в момента се прави РЕКОНСТРУКЦИЯ на стадион за над 500 милиона долара !
ПРОСТ НАРОД СМЕ. !
21.
Важно!!!
06.06.2015 15:04:31
Дезайна е като началото на 90те, турски, със нищо не е като Френските или Холандските дезайни....
20.
д
06.06.2015 14:45:41
Тъпаци какво одобрявате отдолу, не гледате ли как изглеждат модерните сгради в Европа, нямат нищо общо със тази турска развалина на която изпълнението на стуклото е доста примитовно и грубо. Вижте как няма въображение и какво тъпи плочки използват. Искай най хубавото, Българино, или ще те тъпчат!!!!
19.
Одесос
06.06.2015 14:43:02
Колко много хора отдолу са съгласни на най малкото --- да се строи, а пък как се строи, как е спечелен конкурса им защо не е модерен дезайна, Българина е прекалено прост да има самочувствие да си иска по хубаво и най хубаво.
18.
до всички
06.06.2015 12:21:05
Интересно как поръчката е спечелена от Трейс, а всички на обекта са с екипи на G.P.grup.
Май пак опитваме да скрием комисионните?
17.
До 12
06.06.2015 10:51:21
И аз не ги чета.Подкрепям те.
16.
До 14
06.06.2015 10:47:02
Такива проекти се възлагат с обществени поръчки. Ако имаш претенции към тяхната публичност, откритост или безпристраност, моля сезирай КЗК, Прокуратурата или съответния съд, в зависимост от това какво нарушение си констатирал.
15.
До 14
06.06.2015 09:38:22
Като гледам колко е умствения багаж на повечето, които коментират е по-добре, че не са ви дали думата, смотаняци такива
14.
до 10
06.06.2015 09:19:18
Никой не проведе обществено обсъждане за този глупав проект и така и не даде право на никой гражданин на Бургас да участва в него. Очакванията са прокуратурата, която отсъства от града, да започне да си върши работата и може би ще имаме един подкупен кмет по-малко.
13.
Бургaс
06.06.2015 08:28:34
зaщо не спрете дa дaвaте aкъли зa изпълнението нa проектa и просто не се зaрaдвaте нa новaтa придобивкa нa грaдa?? от толковa злобa костите ви ще изгният, типични бaй Гaньовци.... :X
12.
bgman
06.06.2015 08:07:04
Забелязвате ли, че всички, които пишат на латиница обикновено пишат глупости.
Аз вече не чета такива постове и ми е много по-добре. Спрете да ги четете и Вие и няма да се ядосвате на идиотски мнения...
11.
Бургазлия
06.06.2015 06:49:41
На който не му харесва да хваща пътя и обратно в Странджата. Граматиково, Малко Търново и т.н. се обезнаселиха така, че дерзайте.
10.
Burgazliika
05.06.2015 22:13:35
Mnogo ste zle vsichko e super kmeta sushto, a vie ako tolkova mnogo razbirahte shtqhte da uchastvate v proekta ili izpulnenieto na obekta..no qwno samo znaete na pluete i da se oplakwate, po dobre li shteshe da e po staro mu ?
9.
Kiro
05.06.2015 20:00:25
Стига ревахте, ве паляци. Не стига, че ви правят нещо хубаво, а вие недоволствате. Кой ви знае каква мизерия и хаос е по вашите къщи, обаче много плямпате.
8.
Burgas 2030
05.06.2015 19:25:55
Kude e elegantnosta i futurizma na tazi sgrada?
7.
Velika Bulgaria -- kakvo se iska:
05.06.2015 19:16:34
Slojete edin Starbucks vutre.
6.
v
05.06.2015 19:12:55
Triabva da ima nai burzia internet, wifi, bezplatno.
5.
Victor Fuck
05.06.2015 19:12:24
Napravete ia sus po visoki tavani da ima vuzduh, da ima mesta za reklami.
4.
Burg USA
05.06.2015 19:11:33
Zashto se vijdat ramkite na stuklenata chast, tolkova li ste nekadurni, triabvashe da sa chast ot izvivkata i da ne vijdat ami da e kato topka.

Ave kakvo pravite be hora!!!
3.
Velika Bulgaria
05.06.2015 19:10:10
Tezi stugla mojeshe da ne se vijdat ramkite kato Tursko izpulnenie.
Tribvashe da e fluidno, i ne da sturchat ramkite kato che li nekadurnik go e pravil. Sushto triabva da e obshirna i visoka da moje da se disha.
Da moje da ima platna za reklama, za da moje da se izdurja avtogarata sama ot biznesite. Sushto bezplaten nai burz internet triabva da ima.
2.
бургаско магаре
05.06.2015 19:03:19
Автогарата ще стане като всичко от този кмет - глупаво и скъпо, крадливо и опасно. След време ще се заличи по тип "ню бургас" ... Честито
1.
Velika Bulgaria
05.06.2015 18:51:45
Triabva poveche stuklo i fines i stiga sus tezi grubi arhitekturi, vziko triabva da ima gladki rubove i da ima futuristichna forma, pokanete arhitekti ot Holandia i Francia da vi pokajat kak, da vi napraiat plana i da nabludavat i stroiat.
Pomnete che staria Burgas e praven ot Italinski i Sveizarski arhitekti.
  Добави Коментар
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло Продукт, представян като „масло“ „Deutsche Markenbutter“, съдържа над 95 процента немлечни мазнини Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско Бързата намеса на пожарникарите спаси десетки декари готова за жътва пшеница след инцидент по време на буря
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките Няма месене, няма втасване и няма сложни техники 31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост Разследването се води от СДВР под надзора на Софийската градска прокуратура
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър Дейностите се изпълняват поетапно, съгласно технологичните изисквания и организацията на строителния процес Анелия разкри тайната за перфектна фигура Преди дни певицата се похвали, че има страхотен ген и затова става все по-хубава