Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Внимание! Шахта-убиец дебне бургазлии в центъра като средновековен капан

Дупката до ДНА е дълбока над 1 метър и не е обозначена по никакъв начин
Ключови думи: шахта-убиец, капан, опасно, пешеходна зона, дупка, необезопасена, център, Бургас
Опасна шахта, която не е маркирана по никакъв начин, дебне бургазлии на пешеходна зона на ъгъла на улиците „Шейново” и „Сливница” до ДНА, алармира наш читател в рубриката „Вашият сигнал до Флагман”. Възмутеният Евгени Тодоров ни пише, че докато се разхожал днес едва не паднал в необезопасената дупка, чийто капак служил само за маскиране на капана, а не да предпазва пешеходците.

Опасната шахта е пълна с вода и кабели

„Днес към 13 ч., забързан към работа след обедната почивка, вървях по улица "Шейново". В момента, в който завих по "Сливница", всичко се завъртя и изпитах остра болка. Преди да осъзная, че съм пропаднал в шахта на средата на тротоара. За огромно щастие изкарах късмет, че кракът ми застана напречно на ръба и не пропаднах изцяло. Косата ми настръхна като видях дълбокия над 1.5 м трап, пълен с вода и десетки стърчащи кабели. Задавам си въпроса какво щеше да се случи, ако на моето място беше малко дете? Поредната трагедия и поредното прехвърляне на отговорност между институциите, в което накрая всички щяха да са невинни. Как може да оставиш необезопасена и необозначена шахта като средновековен капан, на средата на основна пешеходна зона в центъра на града, точно пред входа на хотел. Настоявам за бързи и адекватни мерки, за да не четем ужасяващи заглавия в медиите”
, коментира възмутеният ни читател.

Капакът служи само за заблуда на пешеходците

Още в края на миналата година Флагман.БГ алармира за запушени и опасни шахти в Бургас (ВИЖ ТУК). Голяма част от тях бяха с липсващи капаци, които били откраднати от цигани и продадени за старо желязо. В случая се касае за още по-опасна шахта, която има капак, но той е само за заблуда на хората. Ако някой стъпи върху него, директно пропада в дълбоката дупка.
7
Коментара по темата
7.
До 3
30.05.2015 13:37:50
Пак ти ли бе?Ей луд умора няма!
6.
OSTAVKA , OSTAVKA ....
30.05.2015 07:23:42
IZcanka KURalska - deto otgovarq za Stroitelstvoto v Burgas, PAK NEKYDE RAZKOPAVA TRANSHEI zad blokovete, ce E IZPUSNALA DA OTRAZI , ce nadzemnata cast na montiranata podzemna infrastruktura E IZCEZNALA kym Komluka ........
5.
1
29.05.2015 22:13:20
Флагман не крадете новините на Скат. Това за шахтите- убийци си е тяхна запазена марка. хаха
4.
пешо кура
29.05.2015 17:30:57
По руски стандарт
3.
Velika Bulgaria
29.05.2015 17:28:54
Вече 150 години Русия произвежда диктатори и омраза към свободата на съседите си и собствените си хора. Страната се задъхва от простотията на поредния военен мухльо и лъжите му. Като изпразнена чикия, Русия не може да предложи нищо на съседите. Време е да е да помогнем на тази искуствена империя от хора които нямат нищо общо и говорят различни езици да се разпадне и да спре да пречи на Европейските страни, както беше казал Ботев. Трябва да почнем като първо хвърлим комунистите във затвора и им потърсим отговорност за 45 години грабене и разоряване на България. Ясно е че политиката на Москва е винаги да трие Българите от картата и сега те са изчезнали от Волга, до Крим до България. Второ, трябва да променим учебниците от глупостите че Русия но била "освободила" хаха, е това вече се знае че е тотална лъжа. трето, трябва да изтръгнем руските паметници и да сложим Европейски; четвърто, трябва да водим списъл със олигарсите които тровят пазара за недвижимо имущество по Черноморието. Русия е една циганска не-естествена версия и е де факто Северен Иран. Тя е враг на Българското и това трябва да се знае.
2.
Бургазлия
29.05.2015 17:13:42
Поздравления за "Флагман" , дано от вашата трибуна този проблем стигне по-бързо до институциите отговорни за решаването му!!!
1.
jo
29.05.2015 17:12:32
Сега не разбрах докато се разхождал или докато бързал едвам не паднал
  Добави Коментар
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни На 27 юни още от ранната вечер любителите на музиката ще могат да изберат между няколко различни събития Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова Проектът се счита за приет от Камарата на депутатите заради изтекъл срок България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците Евростат отчита цени у нас с около 40% под средното равнище в ЕС
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света Министър Илин Димитров: Страната ни има нужда от звездните си лица, за да научат милиони хора за нейната история и красота
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България Въпреки тригодишно прекъсване, вицеевропейският шампион от ЛРС - Айтос демонстрира отличен мерник на състезанието „Компак Спортинг“ 2026 край Велико Търново Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина Правителството предвижда да увеличи ставката за акциза
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година Отличието се определя изцяло от потребителския вот и отличава марките, които са най-разпознаваеми и ценени от хората Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа Заразеният във Франция е медик, върнал се от ДР Конго, и е изолиран още при пристигането си
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години Честотата на заболяването сред младите расте с 3% на година, а проф. Крум Кацаров от ВМА настоява за спешно въвеждане на национална скринингова програма „Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера Една от най-големите актьорски школи в България кани бургазлии на празничен концерт с вход свободен във Военния клуб, последван от премиерния спектакъл „Въх, Мария“