Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Жена крещи: "500 години сме ви клали, още толкова ще го правим!"

Пробацията е най-лекото наказание, дали наистина жената трябва да заколи някого, за да я осъдят на затвор?
Ключови думи:

Петстотин години сме ви клали, още толкова ще го правим! Това крещяла жена от плевенското село Буковлък на полицаи, които се опитвали да свършат работата си. Това става ясно от документи по делото срещу Е.Г.Г. На 11 февруари 2014 г. в плевенското село тя извършила непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото. Жената проявила изключителен цинизъм, отправяйки обиди и заплахи спрямо полицейски служители на ОД на МВР-Плевен. Тя ги бутала и дърпала, като успяла да одраска по врата един от униформените.

„Петстотин години сме ви клали, още толкова ще го правим! Изчезвайте, махайте се, нямате право да влизате!“, крещяла подсъдимата, съобщава pleven.utre.bg.

След постигнато споразумение, съдът наказва Е.Г.Г. с пробация за срок от 6 месеца, която включва задължителна регистрация по настоящ адрес и задължителни срещи с пробационен служител два пъти седмично. Определението е окончателно.
13
Коментара по темата
13.
г-н Ганьо Чорбаджийски
07.04.2015 21:08:46
Българина има 2 нормални състояния
едното е когато се бори за свободата си
а другото е когато се бори да пороби някой друг

средно положение няма
12.
gosho
07.04.2015 19:13:12
боли ме хуя
11.
до 3 и 7
07.04.2015 14:35:14
Бульо, да не си вадиш парите в Българския хелзинкски комитет?
10.
До 7
07.04.2015 10:15:09
Наистина си жена и нищо не разбираш от право.В БГ няма заповед за обиск.И правиш ли разлика между обиск и претърсване?!?Но какво да ти обяснявам като търсиш заповеди:)
И още нещо олицията е единиствения орган ,който може да влиза в къщите на хората без тяхното им съгласие!!!
9.
kурчо курски
06.04.2015 22:54:17
Може да сте ни клали 500 години,но не сте прокопсали.Сега ние ще ви ебем още 500 години да ви дойде акъла,майка ви агарянска да таковам,а после,после ще ви колим.....
8.
Кол
06.04.2015 22:48:47
Номер 7, хайде престани вече. Излагаш се! Каква българка си ти? Мюсюлманка с промит мозък!
7.
до 5
06.04.2015 22:04:40
Чязaнa кaрaбинa??? Нa товa му се викa грешкa при бързaне, също кaто моят коментaр(3). И НЕ МОЖЕШ, пише се отделно!!!
1- женa съм.
2- познaвaм зaконите повече от добре, че в Бългaрия не се прилaгaт коректно е другa темa.
3- че виждaм и четa между редовете, сaмо знaчи, че съм по- интелигентнa от някои тук.
4- бългaркa съм, но със здрaвa психикa, нямaм причини дa търся виновни в минaли векове зa нaстоящи несгоди.
5- стaтиятa е предстaвенa НЕкоректно, не е упоменaто кaквa точно рaботa сa вършили полицaите тaм и имaли ли сa зaконното прaво!
6- зaрaди ей тaкивa гaлоши кaто теб, ме е срaм дa се нaрекa бългaркa, тa щеш "Ч"язaнa кaрaбинa ме пиши, щеш тaлибaнкa.

Пък до н 6, " тaрикaт " много ще ми е дрaго дa се видим. Ще вземa и децaтa. Не вярвaм, че също ще ти е толковa дрaго, но щом искaш...
6.
Бургазлия до 3
06.04.2015 21:43:27
Ей чалме , мамка те резана да еба. Нерде син? Пиленце! че сакам нещо ти обясним така оЧи в очи резана флашка такава 500 години децата ти ке плачат!!!. !
5.
до 3
06.04.2015 21:17:55
Ти първо се научи да пишеш мазна чязана карабина.Убеден съм,че все още неможеш да си напишеш името без правописна грешка
4.
izrodi
06.04.2015 21:01:04
мама ви турска да еба .Помияри долни
3.
???
06.04.2015 20:56:45
A зaщо е крещялa, че нямaт орaво дa влизaт? Всякa история имa 3 версии. Нейнaтa, нa полицaите и ИСТИНAТA!!! Кaжете кaкво сa орaвили полицaите, тa е крещялa " нямaте прaво дa влизaте "
Aко сa влизaли в домa и, имaли ли сa зaповед зa обиск/ зaдържaне или кaквото и дa е, което им рaзрешaвaше влизaне в чуждa собственост?!
Aко НЕ- те сa нaрушили грубо чивешките и прaвa и сa се въуползвaли от служебното си положение. Aко е тaкa и ги съди женaтa, след всички инстaнции в Бг,aко стигне до Стрaсбург- ще осъди полицaите и държaвaтa!
2.
ПЕНА
06.04.2015 20:48:46
Дайте този шалвар гаден на мен!
1.
Честито
06.04.2015 20:45:35
ХЕЛЗИНСКОТО КОМИТЕТЧИИИИ КИДЕ Е ? МАМИЧКАТА ВИ ДОЛНА ИЗМЕКЯРСКА ЗА ДИСКРИМИНАЦИЯ ЩЕ ГОВОРЯТ ГАДОВЕ МРЪСТНИ !
  Добави Коментар
Арестуваха китайски шпионин в София ДАНС подала сигнала, а Софийската градска прокуратура привлече мъжа като обвиняем Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща Това е 17-ото поредно издание на ветроходното събитие
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace Районът е отцепен, разследващите събират доказателства Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия.
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Жената имала опит в планината и тръгнала подготвена, но паднала в труден участък край „Кончето“ Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система От изнесения от съдия Владислава Цариградска анализ става ясно, че срещу български магистрати са били издадени стряскащите 251 разрешения за прилагане на такива средства
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Пострадала е съпругата на шофьора Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Той ограбил пиян софиянец до хотелския комплекс „Съни Дей Клуб“
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака Новата седмица започва с важни решения, силна интуиция и възможности за развитие, но някои знаци трябва да бъдат по-внимателни със здравето, парите и емоциите си
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш