Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Да те убият, защото си слаб...

Не може да съдиш за някой по това как е облечен, колко пари има и дали е физически здрав или не
Ключови думи: убийство, варна, мол, бургас, флагман
Ако сте слаб, безпомощен и хората около вас ви мачкат и тъпчат, то значи сте в България. Добре дошли в света на бабаитите, мутрите и хулиганите, добре дошли в арогантния и безпощаден свят на българина.

Преди няколко дни станахме свидетели на едно зверско посегателство, което медиите бегло разгледаха и, което може би само след ден ще забравят.

52-годишният Нягол Петров буквално беше смлян като парче месо от трима охранители във варненски мол. Човекът бил помислен за бездомник или по-скоро за боксова круша, върху която охраната е изляла целия си гняв.

Впоследсвие се оказа, че човечецът не е клошар, а един слаб мъж, който не може да се отбранява и просто е попаднал на грешнато място сред грешните хора.

Този случай е поредното доказателство за ограничените отношения между хората.

Не може да съдиш за някой по това как е облечен, колко пари има и дали е физически здрав или не!

Да не би слепият да не е като нас, да не би голият и босият да не е като нас ?!

И тези хора горят за живот, и те мечтаят, копнеят и дишат!

И си задавам въпроса защо се правят на мъже пред един безпомощен човек? Какво толкова им е направил? Защо тези гамени не си пробват силите с някой равен на тях?! И какво удовлетворение получиха, доказаха ли се на някого?!

Ще кажа само едно - това са изроди и те трябва да си получат заслуженото!

А ние да се огледаме и да се замислим колко е лесно да стъпчеш по-малкия и колко по-трудно е да му помогнеш.

Дъното в отношенията помежду си сме го достигнали, скъпи сънародници! И, докато не изкореним толерантността, която проявяваме към хулиганите - нищо няма да се промени!

АВТОР: Александра Трифонова

Бел.ред:

Припомняме, че 52-годишният БОЛЕН мъж бе убит след няколко часа бой в служебните коридори на търговския център. Тримата гардове-извършители са от фирма „Джи Ем Секюрити”; Аутопсията на Нягол Петров показа, че той е издъхнал от травмите си, след жесток побой; Близки на убития Нягол съобщиха, че той не е бил бездомник, а е страдал от шизофрения; Срещу охранителите – Ангел, Красимир и Цветан е повдигнато обвинение за предумишлено убийство.
4
Коментара по темата
4.
оффф...
20.03.2015 13:57:39
Джизъс, каква държава бе човек, какви пет лева. Всички чакат държавата да се погрижи за тях, държавата да ги защити, държавата да ги излекува, държавата да поддържа реките и свлачищата... ДЪРЖАВА НЯМА!!! Оправяме се САМИ! Друг вариант НЯМА! Уважавайте се! Помагайте си! Разговаряйте с децата си и им давайте нагледен пример! Изолирайте агресорите! Ако ние не си помогнем сами, никой няма да ни помогне, особено пък някаква си митична "държава".
3.
welcome
20.03.2015 08:22:26
Добре дошли в Абсурдистан.Страната на глупаците и страха.Ши съ опрайм ама надали.Да ама не.Ше ми хванат...шлифера.Ай сиктир тъпанари.Да гниятв затвора за назидание.Иначе оправия няма.
2.
Джизъс
19.03.2015 23:52:47
Емии. Определено сме стигнали дъното но не като хора. А като държава. Няма никои - нада. Мислиш си че след хиляди години има някакъв строй. А се оказва че май не трябва да има нищо на хубавата ни територия.
1.
bogdan
19.03.2015 20:01:06
gadno edwali ne tesa bosowe na mola a tesa na rabota znaelisa kakwo prawqt no im dostawelo udowolstvie dago mlatqt warnete smartnoto nakazanie dasi polu4at nakazanietoto sprawedliwost i na tqx sa6toto wazmesdie za6toto i drugi 6te postradat te sa izrodi na maikata zemq ne sawestni xora smartnoto nakazanie warnete da se sprat boi6tata do smart
  Добави Коментар
Странен въпрос втрещи мрежата: Изневяра ли е сексът с проститутка?  Не, бе - утринна зарядка е, коментира един от възмутените и съветва жертвата да потърси утеха в прегръдките на жиголо  Разсъблече се и запали пожар Водещата на "Островът на 100-те гривни" Диляна Попова сподели, че имала едно и също гадже със сестра си няколко месеца
Вкараха Андреа спешно в болница Феновете й са в потрес, надяват се да не е пипнала коронавирус Гамени крадат гайки от джантите в Пловдив, стотици животи са застрашени Има опасност гумите да изхвърчат в движение
Златка и Дънди: "Хелс Китчън" е истински ад Всеки път имахме таймер, което допълнително увеличаваше стреса, споделя бургазлийката Съпруга се разрови в телефона на мъжа си и животът й се преобърна на 180 градуса  Не мисля, че има някакъв начин да се справим с това, признава съсипаната жена
Галена по бански в скъп хотел Певицата показа и в каква топ форма е Наводнение взе над 100 жертви  Наводнението в Конго е причинено от проливните валежи и силните ветрове, които са довели до преливането на река Касаба
Зеленски към Путин: Украйна е готова за преговори „Целият свят чака това от много дълго време", заяви украинският президент Всяко четвърто дете е с психически проблеми Начинът на живот със стрес и социални медии води до стряскащата статистика
Сгафи жестоко Българският посланик смята, че НАТО остава ключов играч в глобалната сигурност, адаптирайки се към новите геополитически реалности, като същевременно остава последователен в основните си принципи на колективна отбрана За нищо на света не съхранявайте този продукт в хладилник Някои продукти изискват специфични условия за съхранение, за да се запазят в най-доброто си състояние, както по отношение на вкус, така и по отношение на безопасност