Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Отвориха уличката зад Съдебната палата в Бургас, откриват подземния проход под Тройката на 1 април

Улицата зад Съдебната палата в Бургас вече е разширена и укрепена
Ключови думи:
Уличката зад Съдебната палата в Бургас вече е отворена, видя репортер на Флагман.бг. В последния месец отсечката бе затворена, за да бъде разширена, а настилката подсилена.

От 1 април тя се очаква да поема по-сериозен трафик. По план тогава трябва да се отвори подземната улица под площад „Тройката“. В момента вървят последните тестове на съоръжението, вече е монтирана и светофарната уредба на бул.“Христо Ботев“.

11
Коментара по темата
11.
СТОЯН
20.03.2015 09:55:31
ТЪЙ КАТО ЖИВЕЯ И ИМАМ ГАРАЖ НА ГУРКО, ИМАМ ЕДИН НОРМАЛЕН ВЪПРОС КЪМ ЕДНИ НЕНОРМАЛНИ ЯВНО ХОРА В ОБЩИНАТА! ЗАЩО ЗА БОГА ОСТАВИХТЕ "ГУРКО" ЕДНОПОСОЧНА, КОЯТО Е ЯВНО ЧЕ ЩЕ Е ТАКА ОТ МАРКИРОВКАТА НА ПОДЗЕМНАТА УЛИЦА? ВИЕ ЧУВАЛИ ЛИ СТЕ ЗА ФИЗИЧНИ ЗАКОНИ? КАКЪВ Е СМИСЪЛЪТ ОТ ПОДЗЕМНА УЛИЦА С 2 ПЛАТНА, АКО ВСИЧКИ КОЛИ ЩЕ СА ПРИНУДЕНИ ДА СЕ СЪБЕРАТ В ЕДНО НА ИЗХОДА - Т.Е. НА УЛИЦА "ГУРКО"? ТАПАТА ЩЕ Е ГРАНДИОЗНА, ОСОБЕНО В ПИКОВИ ЧАСОВЕ И ДНИ! ДАНО ДА ВИ СВЕТНЕ ПО СКОРО РЕОТАНА, ЧЕ МИ ОМРЪЗНА 8 ГОДИНИ ОТ ВАШИТЕ РАЗКОПКИ И ДИВОТИИ, А СЕГА ПОСТАВИХТЕ РЕКОРД! 9 ВЪЗЛОВИ МЕТСА В БУРГАС РАЗКОПАНИ!!!!!!!!!!!!!!!
10.
До 5
20.03.2015 00:59:33
Ти ако мислиш, че в общината работят бургазлии си в жестока заблуда. Там са от околията на Бургас и от странджанския балкан, но се мислят за страшна работа. Смешници и комплексари хахахахахахаха
9.
Матеев
20.03.2015 00:31:19
Там бариера трябва, при дъжд да се спуска защото дупката за минути се пълни догоре.
8.
санчо панса
19.03.2015 17:58:06
Предложения:
- сменете датата на откриване.В деня на лъжата , не е сигурно ,че ще го откриете истински.
- да се забрани на млади неопитни водачи да минават от там. След спиране няма да могат да тръгнат напред по наклона
- светофара в посока влизане да е свързан с нивомер на водното ниво при силен дъжд.При ниво над 20см.светофара да свети само червено.
- при заледяване светофара да пропуска само верижни машини или коли с вериги.
7.
az
19.03.2015 15:40:17
tozi koito go e proektiral tozi podzemen rakav i garata do universiteta e mislil za vsi4ko drugo no ne i za prakti4nost i udobstvo na grajdanite
6.
ДО КМЕТА
19.03.2015 13:24:16
АЗ И ВСИЧКИ КОИТО ЖИВЕЯТ В ТОЗИ РАЙОН ЩЕ ГЛАСУВАМЕ ЗА МИТКО ВАФЛАТА
5.
bg
19.03.2015 13:16:14
На странджанците каквото и да им направят все са недоволни мислят че са в Странджата няма светофари няма знаци няма правилници за движение и са много изнервени.Отиваи те си там където важи закона на джунглата.
4.
ъ
19.03.2015 13:07:10
Пеша.
3.
фен
19.03.2015 13:01:26
Този който отговаря за транспорта в града трябва да бъде отстранен незабавно.......
2.
off
19.03.2015 12:00:34
Абе, Иване. Ако няма светофари, как ще преминеш ако излизаш от малката улица. Или ти си джигит и караш без да се съобразяваш.
1.
Иван
19.03.2015 11:44:58
Браво, страхотно, нямам думи за хвалебствия - през 200м. светофари, не ми се мисли за нервите на шофьорите.
  Добави Коментар
Приказен свят от пясък: Емблематичният фестивал в Бургас отваря врати с безплатен вход Любими анимационни и гейм герои оживяват в Парк „Езеро“, 13 топ автори преобразиха тонове пясък за лятото Несебър събира красиви умове от 11 държави Събитието в града на ЮНЕСКО традиционно се провежда под патронажа на кмета Николай Димитров
Забравете за брашното: Направете тези сочни кюфтенца от тиквички с течен сос от топено сирене Перфектното лятно хапване за тигана, което става за минути и е невероятно вкусно както горещо, така и студено Горска сватба за историята: Христо Пъдев и Цветина се взеха, Зомбори и Бабинова ги „венчаха“ Звездите от „Кой да знае“ Милица Гладнишка и Сашо Кадиев бяха сред специалните гости на купона сред природата
Калин Врачански с опасни каскади в „Пиесата, която се обърка“ Подвижен двуетажен декор и асансьор на сцената впечатляват в топ комедията 39-годишна украинка е издирвана за бомбения атентат срещу олигарх в Монако Взривът рани тежко Вадим Ермолаев, партньорката му Анна Насобина и 13-годишния им син, а разследването вече стигна до заповед за арест и Интерпол
Над 100 класически автомобила и мотоциклета от 7 държави пристигат за 19-ия Ретро парад в Бургас Събитието се организира от Бургаския авто-мото клуб „Ретро“ Икебаната на косъм от смъртта след тежък инфаркт, вижте първите му думи от болницата Ексцентричният изпълнител сподели емоционален кадър от болничната стая и благодари на екипа в „Св. Марина"
Кървава баня в Тайланд: 11-годишно хлапе подкара камион и уби деветима монаси Духовниците са вървели в колона по един встрани от пътя, когато камионът изгубил управление и ги пометнал в гръб Шефът на РУ Созопол Ивайло Драгиев разкри как разбиха схемата за райски газ При спецоперацията на криминалистите са арестувани седем души, които са част от добре структуриран канал за разпространение на упойващи вещества по цялото Южно Черноморие
Полицаите заловиха след гонка шофьор-нарушител с 32 акта Дежурният екип на пътна полиция вижда автомобил със спукано стъкло и пътници без колан и подава сигнал на шофьора да спре  Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата