Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Наши роми с патрулка полудиха полицията в Рим (ВИДЕО)

Ключови думи: полицейска патрулка, цигани, Рим, кола,


Видео с наши роми зад волана на лек автомобил "Алфа Ромео", който досущ прилича на полицейска патрулка, но биз регистрационни номера, разбуни общественото мнение в Италия. "Баща ми кара афтомобил на пулицията в номадския лагер Масимина", обяснява авторката на клипа. С това обяснение дъщерята на щастливия шофьор, който уверено и видимо доволен, кара служебната кола, е качила клипа в своя профил във Фейсбук, пише Блиц. С термина "номадски лагер" в Италия се обозначават места, оборудвани от общините и снабдени с вода и електричество (за сметка на общинските бюджети), на които могат да пребивават моторизираните катуни на странстващи етнически малцинства. Масимина е един от тези лагери в едноименния квартал периферията на Рим.

Полицията е провела екстрено разследване и в специално комюнике обясни, че въпреки външната прилика автомобилът е само "факсимиле" на полицейска кола. Той принадлежи на столична фирма, която го отдава под наем на кинопродукции. В случая е бил използван за заснемане на сцени от филм в номадския лагер. Неговите обитатели започнали горещо да молят авторите на лентата "да направят едно кръгче с полицейската кола". Служителят, който не издържал на молбите, сега ще отговаря пред закона.

"Полицейската" кола е задържана, а на фирмата собственик са наложени административни санкции. Обвинения са повдигнати срещу ромския шофьор и неговата дъщеря.
4
Коментара по темата
4.
бай Ставри
23.02.2015 22:45:52
Дай един мангал с кола
3.
флагманчовци
23.02.2015 11:12:43
Не разбрахте ли че "роми" няма такава националност.
Където и да ги погледнете, както и да ги погледнете и след 1000 години пак ще си останата ЦИГАНИ.
ТОВА Е ПИШЕТЕ ЦИГАНИ.
Ром има само в Куба- "хавана клуб". Супер е и ви го препоръчвам да си оправите вкуса от тези мангали :-))))))
2.
бай Ставри
22.02.2015 19:35:46
Те италианците са мангали, така че няма разлика
1.
a be
22.02.2015 17:51:07
СМЪРТ ЗА ГНУСНИТЕ ЦИГАНИ
  Добави Коментар
Благо Джизъса показа новата си Благой Георгиев се показа с новата си – инфлуенсърката Мария-Луиза Роден кардиолог за жегите: За нищо на света не пийте повече от 100 грама от тази течност Екстремните горещини са изпитание за организма, особено на възрастните и на хората с хронични сърдечни заболявания
Очаква ни нова магнитна буря със средна сила Последната буря все още не е отминала напълно, но днес, понеделник, 4 август, се очаква нова магнитна буря със средна сила Във всеки български ресторант има гръцка салата, но в нито един гръцки няма шопска салата Ако днес някой има празни стаи в хотела, значи не е адекватен на конкуренцията
Нога хвърли оставка и напусна ЦСКА ЗДаемалият ръководни постове в грандове като Спортинг Лисабон и ПСЖ хвърля оставка след слабия старт на ЦСКА Светът загуби още една легенда - почина голям рок певец Той е издъхнал мирно в дома си, в прегръдките на съпругата си Дженифър, само две седмици след като двамата сключили брак.
Експерт: За да се пренастрои 1 касов апарат заради еврото, разходът е между 250 и 300 лв. Бизнесът има отсрочка до края на октомври да пренастрои касовите си апарати и софтуерите на фирмите, без да бъде глобяван за неспазване на разпоредбите Шкумбата е жив и здрав, не е катастрофирал Не съм катастрофирал. Просто ми се наложи леко да ми оперират крака, стара травма, споделя Шкумбата
Цял град е в траур заради смъртта на тази легенда Неговата кончина остави дълбока празнина както в “Етър”, така и в сърцата на поколения привърженици на футболната игра Кои са храните, които ни охлаждат в жегите? Има големи изненади Правилното меню през лятото помага срещу умора, дехидратация и прегряване
Мощна гръмотевична буря удари София, чуват се писъци Небето над столицата на България е черно, изсипва се порой Нинова се превърна в истинска бабка, хвали се с хубава градина и розови домати без ГМО Бившата лидерка на БСП предизвика буря от реакции в мрежата