Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

120 бона вади Гущеров, за да се ожени за Мария

Пет дни ще продължи сватбата на влюбените, има чак и моминско парти
Ключови думи:
Около 120 000 лева ще струва дълго коментираната сватба на фолк певицата Мария с бизнесмена Християн Гущеров.

Това са само парите за хапването и за хотела. Гражданското тържество е  на 17 януари в столичен грандхотел на пъпа на София.

Основното блюдо  ще бъдат прясно запържени аспержи с хрупкави спагети лингуини и рагу от омар-фрамбе. Към него ще има друга порция  от  така наречения кралски Рибай стек. Месото ще бъде  доставено специално от Америка, води се  биоговеждо от  животни от породата „Блек Ангъс”. Цената му на едро е 95 лева за кило.

Сватбарите, които пристигат  от панелен комплекс в Стара Загора, други от „Пайнер“ и няколко бройки от Тирол, ще бъдат гощавани предимно с ястия от висшата френска кухня. Сред тях е и  контрафиле от сърна, гарнирано със сорбе от боровинки.

Напитките ще са на корем и ще са маркови вина, шампанско и уиски, като за старозагорската рода са предвидени и няколко бутилки ракия.

В сметката обаче не влизат булченските рокли на Мария и дъщеря й Марая, която ще е втора булка и които са ушити от световноизвестна модна фирма. Не влиза разкрасяването на младоженката, костюмът на младоженеца, скъпият годежен пръстен и венчалните халки, както и цената на охраната, която ще крие от простолюдието и папараците царствената двойка.

Мария бе разпространила в поканите, че ще се венчае в храм-паметник „Свети Александър Невски”, но впоследствие стана ясно, че това няма как да стане. Венчавките в храма са преустановени от Светия  синод и няма да се правят изключения въпреки подадената молба. Вероятно Гущерови ще се венчаят в съседната черква „Света София” или в „Света неделя”. Тържествата са предвидени да продължат пет дни, като в най-интимен кръг ще е на 14 януари.
4
Коментара по темата
4.
хахамел
05.01.2015 19:47:42
Вярно е, ще изкара 120 бона, ама не този на снимката, ами татенцето соц-милионера.
3.
Георги
05.01.2015 19:47:27
Това са мръсни и кървави пари.За тях има кой да ги съди.Както е казала Ванга:"Човек никога не трябва да забравя,че там някъде, някой гледа"
2.
Paparak
05.01.2015 19:00:15
Nie na selski svatbi ne hodim...moje da si spesti ohranata
1.
opi
05.01.2015 18:24:03
ебаси красавеца
  Добави Коментар
Червена боя на входа на Министерството на културата, има задържан Не са ясни мотивите за вандалския акт Стрелба в София Нарушилият закона е пуснат под домашен арест
Брутално провинение във Варна! Полицаи са били принудени да... Служители на реда оставят автомобила си и догонват пеша кола с мъртво пиян шофьор Издирват 16-годишния Виктор Семейството на момчето е разтревожено
Млад мъж погази закона в Айтос Открадна чантата на 32-годишна жена Бургазлийка реши да краде, полицията я сгащи Извършителката върна задигнатата вещ
Празник е! Могат да почерпят хората казващи се... Летен Никулден е Първият папа Лъв е изключителна личност Успява да се разбере с Атила, спасява Рим
Интересно време днес Слънчево през деня, много валежи вечерта Обиди политици от Украйна и Западна Европа Медведев с краен изказ
Състоянието му се влошава Твърдят, че Бийбър е в секта и е загубил огромно количество пари "Честито, Кирчо" Станка Златева лаконична в разговор с Милов след триумфа му, разкри борецът