Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Синът на Найден Милков с постоянен арест, но за кражба на гориво

Димитър остава в ареста в Пазарджик
Ключови думи: Димитър Милков, Бургас, син на Найден Милков
Районният съд в Пазарджик е наложил постоянна мярка за неотклонение "задържане под стража" на Димитър Найденов Милков, съобщава 24 часа.

Синът на известния бургазлия Найден Милков е обвинен за кражба на гориво в условията на рецидив. Той има възможност да обжалва мярката си през следващата седмица.

29-годишният Димитър Милков бе приведен в Пазарджик, след като първоначално в събота бе задържан в Бургас по жалба за изнасилване.

По случая се води досъдебно производство, но срещу виновно лице. Жалбата действително е срещу Димитър, прокуратурата е позволила и претърсване на жилището му, но той не е привлечен като обвиняем.

Ако се съберат достатъчно доказателства, Димитър Милков ще да бъде върнат в Бургас, по закон трябва да му бъдат осигурени и три дни, за да подготви защитата си, уточни говорителят на Бургаската районна прокуратура Георги Чинев.
5
Коментара по темата
5.
травестита
06.06.2017 10:02:12
Тоя мяза на траверса баси тъпото парче дет е.
4.
никола
08.02.2015 12:43:58
бахти кавалчетоооо !
3.
4ана
04.12.2014 08:41:36
а ве ей качур смотан
2.
мишки
03.12.2014 21:59:03
Ей , мърши гладни , ако не можете да си платите дадена услуга , си стойте в мизерните котури ве !
1.
edin burgazliq
03.12.2014 19:07:36
Дейби боклука грозен!
Същият като баща си...
  Добави Коментар
Международната федерация по бокс въведе задължителни генетични тестове - вече няма никакъв шанс мъж да се бие с жена между въжетата За Световно Изпечени бандити свиха диамант за 25 милиона долара, не прецениха само 1 нещо Местната полиция се оказа прекалено добра дори за крадци от висок престъпен калибър
Баща на 4 деца отслабна с над 100 килограма Джеймс Бейкър се радва на живота повече от всякога Полски министър обвини Русия за взривения дрон в нива По-рано полицията съобщи, че неидентифициран обект е паднал до село
11-годишно дете пострада при инцидент с джет в Гърция Момчето се возело с възрастен мъж, когато джетът се сблъсква с надуваема лодка Едва ли има бандит, който иска да го гони тази полиция Органите на реда в Дубай имат под ръка нови "чудовища", Rolls-Royce Cullinan може да гони бандитите с 280 километра в час
Любо Киров с първи коментар след скандала Певецът обясни неприличните си жестове с това, че публиката му го познава и е малко по-темпераментен на сцена Над 100 отровени по време на сватба в България Тържеството е било със 750 гости
Откриха 6 отрязани мъжки глави край голям път Предполага се, че убитите са били членове на банда, които са жертва на други гангстери 72-годишен се удави в река Трагедия в Разлог
Огромен проблем с пчелите в България Сушата погуби цели пчелини Млада красавица отказа секс на гангстер, намериха я изнасилена и мъчително убита Зловещата история е от Бразилия