Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Космат суджук плъзна по магазините, изтеглят партидата?

Суджук, в който може да откриете свинска кожа с прическа, плъзна в търговската мрежа.
Ключови думи: суджук, косми, кожа, некачествени, грани, боклуци

„От известна търговска мрежа за хранителни продукти, закупих приблизително килограм от този деликатес. Още с влизането вкъщи, котаракът ми го надуши и реших да го почерпя половин парче. Отрязвайки, обаче забелязах свинска кожа с прическа. Това нещо щях да го сложа в устата си, ако не беше котката. Веднага отидох в магазина, чието име няма да спомена. Управителката пожела да ме компенсира и обеща да изтегли цялата партида и подходи отговорно“, добавя клиентът. Той не приел компенсацията.
„Искам производителят да си поеме вината. Не мога да приема, че някой прави милиони, продавайки ми боклуци. Това е гнусна история и призовавам всички, които са купували негодни стоки, да си търсят правата. Не става въпрос за парите, а за това какво ядем днес утре и следващите години занапред. Суджукът остава в хладилника и е готов за инспекция, стига да има отговорни институции, които биха се заели да си свършат работата“, добавя възмутеният гражданин.
6
Коментара по темата
6.
Marinero
24.11.2014 17:40:57
Космат Суджук
Еее много еротично заглавие бе.
5.
РИОКОЗ
24.11.2014 11:32:07
Търговскaта верига от която е купен суджука цър-пър се казва ФАНТАСТИКО. Веригата приндалежи на Нора Ананиева- висш апаратчик от редиците на столетницата БСП. Който купува от ФАНТАСТИКО пълни джоба на БСП!Собствениците на веригата магазини за хранителни стоки „Фантастико“ са част от новата робовладелска класа, натрупала пари, чрез измами, укриване на данъци и използване на евтина работна ръка. Наш източник, започнал работа там, разкри, че собствениците се възползвали от тежката икономическа криза за да притискат работниците си и да ги унизяват. Те им обещавали 600 лв. заплата, а ги принуждавали да сключват договор на 350 лв. върху които реално плащали данъци към държавата. Всичко останало идвало от черната каса на фирмата, тоест перат пари от сивата икономика. Ако някой дръзне да се оплаче, то той бивал начаса да уволняван и оставал на улицата без препитание. Тези които се оплаквали пред инспекция на труда, също били изгонвани, а проверяващите инспектори си тръгвали с пълни торби и портфейли. Някой от работниците разчитайки на милосърдието на работодателите си, апелирали към тях да се замислят как ще живеят на старини с малките пенсии, като сега ги осигуряват на тази ниска заплата. Работодателите ги утешавали, че те няма да доживеят до пенсия, след като се хранят с продуктите продаващи се в магазина. Собствениците парадирали със своите политически контакти на високо ниво и се мислят за недосегаеми. Те налагат глоби на персонала, въпреки че нямат такова право по трудовото законодателство, като присмехулно заявявали на глобения работник да ходи да се оплаче на „арменският поп“. Имало и няколко опита за създаване на синдикат сред работниците, за да могат да си защитават правата, но те били осуетявани още в техния зародиш, а инициаторите буквално изхвърляни с ритници. За съжаление, такава е политиката на 90 % от българските „бизнесмени“ – кожодери, които трупат несметни богатства за сметка на експлоатацията на собствените си работници, държейки ги в постоянен стрес от уволнение. Сред тези бизнесмени, обединени в различни работодателски организации има много бивши и настоящи политици, които източват държавата и използват наивноста и страха на хората, за да ги експлоатират като роби. Надяваме се прокуратурата да се самосезира и да окичи тези изверги с белезници.
4.
производител
24.11.2014 10:51:58
ВСИЧКИ СМЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ
3.
Smith
24.11.2014 10:16:59
В случая по-важен е производителят. Да му напишат името, за да не му купуваме буклуците.
2.
do Xaxo
24.11.2014 09:32:57
Много ме е яд на такива новини,нямало да каже коя е търговската верига,ами защо тогава въобще подвдига темата?Да си яде космите и да мълчи.
1.
Тъпак!
24.11.2014 07:55:53
Вместо да се радва, че има истинско месо пък било и кожа, вместо ГМО...
  Добави Коментар
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите Балансът на бактериите влияе върху глада, ситостта, метаболизма и възпалението САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува Военната операция е предприета след поредно нарушение на примирието и атака срещу петролен танкер в Ормузкия проток
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук Шестте артефакта били открити в квартал Перистери в Атина преди осем години Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026 Южна Африка и Канада откриват фазата на 1/16-финалите
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела В Ла Гуайра спасители извадиха живо бебе около 32 часа след трусовете Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена На 28 юни се отбелязва и  Пренасяне мощите на св. безсребреници и чудотворци Кир и Йоан
До морето с кола излиза по-скъпо това лято Пътуването София-Бургас-София струва с 13 евро повече заради горивата Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони Бившият кечист влиза в „Смелата Ваяна“ и остава едно от най-печелившите тела в Холивуд
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години Кийоши Танимото описва ужаса след атомната бомба и въпроса дали Япония го е заслужавала Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело Денят насърчава отговорните решения, овладяването на емоциите и уверените крачки към нови възможности в работата, любовта и личното развитие. 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия