Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Варненци крещят „Марешки в затвора“, общински съветник ще го съди

70 гневни граждани обсадиха Второ районно управление във Варна късно снощи, след като Веселин Марешки бе арестуван. „Марешки в затвора“, скандираха хората.
Ключови думи: Марешки, Костадинов, скандал, бой, арестуван, съд

Собственикът на аптеки е задържан заради конфликт за наем в заведение.
Снощи спорът ескалира и се стигна до физически сблъсък. Аптечният бос удари общински съветник, след което бе арестуван.
Инцидентът предизвика среднощно напрежение и разпити на десетки хора.
Гражданите, които се събраха пред Второ районно управление, твърдяха, че са дошли, за да защитят свой приятел, който е наемател на пицария, но от няколко дни бил заплашван от Марешки.
Собственикът на аптеки поискал наем за пицарията.
„Той претендираше, че е собственик на заведението. После каза, че имал нотариален акт за терасата. Накрая се оказа, че няма нищо“, уточни наемателят на пицарията Асен Миланов.
След намесата на Марешки дошли на проверка от общината, а от Енерго-Про спрели тока.
Бизнесменът не допуснал представители на ЕРП-то и на полицията до таблото, за да възстановят захранването.
„Когато видях, че насочва камерата на мобилния си апарат за втори път, извадих и аз моя. Не забелязах кога се е приближил и ми нанесе удар в лицето в присъствието на двама полицаи, които бяха на метър и половина от нас“, заяви Костадинов. Той се закани да съди Марешки.
„Марешки е задържан за 24 часа. В заповедта не пише причината. Няма мотивна част“, каза адвокатът на фармацевтичния бос Милен Ралчев.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Българският поп триумф завладя световния тенис след неочаквана среща в Кипър Световният номер едно Новак Джокович изненада феновете с танцови умения под звуците на евровизионния хит на Дара Най-шокиращите трагедии в света на екстремните спортове Сред най-тежките инциденти у нас през последните години е смъртта на осемгодишно момче по време на парасейлинг край Несебър
Една от най-големите групи за трафик на мигранти у нас е действала в Айтос, разбиха я при мащабна акция Тя е действала в България от август 2025 г. Петролът поевтинява, но кога ще паднат цените на горивата Прогнозата за следващите три месеца е, че ще плащаме цени, близко до днешните заради увеличените пътувания през лятото
Николай Димитров: Общинският център за култура и образование „Артиум“ е сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър В многофункционалната сграда се организират и множество благотворителни инициативи, символ на обществена солидарност и подкрепа Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса Екстремните климатични явления активираха червени кодове за опасно време на Балканите, докато учените предупреждават за сериозни рискове за здравето и критичната инфраструктура
България с втората най-висока инфлация в ЕС, достигна 6,3% през май По-висока инфлация отчита единствено Румъния Само на 19 години, с няколко месеца стаж зад волана, но с диагноза "БМВ": Хванаха шофьорка с над 10 фиша да дрифтира (ВИДЕО) Хванаха я да дрифтира, глобиха я 1500 евро и е лишена от правоуправление на МПС за 12 месеца
МВР ще лови джигити с дронове От 1 август ще заработи лаборатория за изследване на кръвни проби на водачи, дали положителен резултат при полеви тест След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна? Лидерите на Г-7 приветстваха споразумението между САЩ и Иран
Спад на еуфорията: Цените на селските и извънградските имоти се успокоиха Ръстът на стойностите преминава към умерени едноцифрени нива на фона на засиленото участие на банковото финансиране Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж Хакан Фидан потвърди липсата на покана на пресконференция в Москва