Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Уникално видео! Старец с шнорхел се гмурна и заплува в „реката” до гарата на Бургас

Човекът е на видима възраст около 60 години и истински се забавлява от потопа. Наводнението на бул. „Иван Вазов” и преките улици е огромно
Ключови думи: порой бургас, дъжд бургас, наводнение бургас
Възрастен мъж по шорти и джапанки сложи шнорхела и се гмурна в „реката” до гарата в Бургас. Човекът е на видима възраст около 60 години и истински се забавлява от потопа. Наводнението на бул. „Иван Вазов” и преките улици е огромно. Там се стичат водите от целия град.
Под вода са колите на паркинга на магазин „Кауфланд”, сигнализираха наши читатели. Задръстванията в града са неописуеми.

15
Коментара по темата
15.
Viperrrrr
07.09.2014 07:27:27
Недоволна - Не е лмета виновен ,а този който е пректирал канализацията на времето.Освен това след като си от Бургас би трябвало да знаеш че на гарата се стича от двете страни на което само по себе си е огромно количество ,от Бул. Ботев и от Александровска а пешеходната на Гарата ако не лъжае на морското равнище и няма на къде де се оттече понеже интелектите едно време са оставили само една отточна тртба към морето и която е с 2% наклон.Представи си сега аз да наливам в един леген 10 литра вода с кофа 8 литра а ти го източвай със сламка.
Спрете да плюете кмета,че ако бее Йоан дебелия още щяхме да сме с разбитата александровска.
14.
а бе
06.09.2014 11:22:07
какъв старец сте го писали човека, старец на 60 години?!
13.
zritel
06.09.2014 10:01:03
към 12( Недоволна). От детството си помня, че при голям дъжд пред пристанището (спирката на гарата) ставаше езеро. Сега съм на 45. Просто нищо не се е променило!!!
12.
Недоволна
06.09.2014 04:54:42
Този спорт може да го практикува при всеки дъжд и да забавлява туристите в града. Докато кмета не се сети той ли е малоумен, че след ремонта на Александровска всичката вода отива на гарата и става езеро. Ако не е той, значи трябва да има наказани проектанти и изпълнители на ремонта. Ремонтите се правят, за да се решат проблемите на града и да стане по-добре, а не да се вложи положението и някой да вземе едни пари. Кандидатствахме за столица на културата, сега ще кандидатстваме за столица на..спорта?! Сигурно ще участваме с закупуване на лодки и ще ставаме Венеция?! Стадиона на Черноморец може да е тревясал и хванал змии, обаче нова зала ще строим?! Кмете, моля, оправи си досегашните бакии: канализацията на града, напуканата църква и недостроения паркинг и тогава прави нови проекти, че ни писна!
11.
LORD
06.09.2014 01:27:57
DO KNOP : MARCH OBRATNO OTKADETO SI DOCHAL V BURGAS , SELIANDUR .
10.
Aristotel
05.09.2014 22:11:31
Ei tova e komunisma na Russia, niama nikakva dulbochina, niama nikakva civilizacia, a iska Ukraina da pluva v plitkata im sfera...
9.
сеирджия
05.09.2014 21:53:37
В Бургас-най добрите лайна след дъжд.
8.
Кnop
05.09.2014 20:54:06
към Ponk: Лайньо, града си е добър, само лайната като теб плюят и се мажат. Щеш ли да се сетиш в другите градове колко бяха поразиите и до какво доведоха? И ти можеш ли да източиш тая вода с водопровод, строен 60-70та година?
7.
сийка
05.09.2014 20:17:39
Този е чисто луд хаха
6.
хои
05.09.2014 17:39:01
Тоз няма акъл деа глупака му. Нали всички шахти са преляли и са се смесили с реките по улиците и тоя си е плувал в ла..а.
5.
подземен
05.09.2014 16:41:38
Ако иска може да избира къде да се гмурка! Може да пробва в подземната улица или на басейна в Славейков!
4.
Ponk
05.09.2014 16:34:53
За това Бургас е най-добрия град за живеене, оп дъждец и ставаме като Венеция. Като отворят и дупката на тройката ще може да се гмурка и на дълбоко.
3.
Гражданин
05.09.2014 16:15:21
Евала на човечеца :)) нека се забавлява
2.
naco
05.09.2014 14:29:20
.....как са давиш .......
1.
айдее
05.09.2014 14:25:20
пУкажи на тия хора как са мяташ......
  Добави Коментар
Посочиха най-здравословното място за живеене Край морето, според американски учени На 131 години почина най-възрастната жена в Турция Тя има 7 деца и 110 внука
Отиде си голямата германска спортистка Далмайер Тя бе едва на 31 години Жандармерия пази къщите на евакуираните от Плоски, хората говорят за чудо след пожара Над 300 души са били принудени да напуснат домовете си и още не могат да се върнат в селото
Кремъл осъди декларация на българския парламент Размяна на "любезности" между София и Москва Японската "Баба Ванга" предрекла днешното цунами и коронавируса Ето подробности
Олио или свинска мас: Коя мазнина да изберем за пържене? За готвене при високи температури експертите препоръчват да се използват мазнини с висока точка на димене Куп комплименти полетяха към Лиз Хърли - фенове не могат да повярват, че е на 60 Известната дама се показа по леопардов бански костюм
Сексуално насилие над деца в интернат, карат ги и да чистят дворове на съседите Почти 40 градуса е температурата в стаите в дома на ужасите, матраците са изтърбушени, а тоалетната чиния - счупена Певица бе убита от съпруга си при семеен скандал в Узбекистан, звездата имаше 3 деца Трагедия с Зебойи Жахон
Скрита функция на двигателя пести гориво Принудителната работа на празен ход с включена предавка е много полезна при спускане Масово нашествие от скакалци в Украйна Ситуацията се усложнява от много фактори