Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Утре още по-горещо от днес

Стойте вкъщи, пийте повече течности, не ходете в горещите часове на плаж, съветват лекари
Ключови думи:

През нощта ще бъде ясно, утре – отново слънчево. След обяд, главно над планинските и североизточните райони от страната, ще има временни увеличения на облачността и през нощта срещу събота на отделни места там ще превали и прегърми.

Вятърът в Дунавската равнина ще се ориентира от запад-северозапад. Максималните температури в по-голямата част от страната ще са между 33° и 38°, малко по-ниски в северозападните райони.

В София – около 32°. Такава е прогнозата за времето на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към БАН, съобщи Фокус.

Атмосферното налягане ще се понижи още малко и ще бъде под средното за месеца.

Над Черноморието ще бъде слънчево и топло. След обяд ще се появи характерният морски бриз. Максималните температури ще са 29° – 31°. Вълнението на морето ще е 2 – 3 бала. Температурата на морската вода е 27°- 28°.

Над планините ще бъде предимно слънчево. След обяд ще има временни увеличения на облачността и привечер, главно по старопланинското било, ще превали и прегърми.

Ще духа умерен, по високите и открити части до силен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 26°, на 2000 метра – около 19°.
1
Коментара по темата
1.
жони деп
14.08.2014 19:30:58
понапръскайте улиците малко,бе са издушим тука вече
  Добави Коментар
Времето се успокоява, слънце в по-голямата част от страната Термометърът ще показва 16 градуса Караше с Шумахер, беше на косъм от титлата, днес живее в лукс Стигна се дотам, че Еди Ървайн си забравя хеликоптера
Леща яхния като едно време Топла и засищаща гозба Аларма за националите: Не подценявайте Индонезия, ето какви играчи са в състава Може да се получи здрав мач
Как да държим метлата у дома, за да не избягат късметът и парите Знаете ли тези ритуали След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път Вихри се на круизен кораб
Онлайн инструмент за оценка на геотермални проекти скоро на сайта на Министерството на енергетиката Министър Трайков обсъди с представители на Световната банка приоритетите в енергийната сфера и възможностите за разширяване на подкрепата на международната финансова институция "Ергенът" се взривява, трима нови влизат и обръщат играта Мартин, Мартина и Любомира разбъркват картите
Млечна баница - домашна рецепта стъпка по стъпка Нежен вкус Кризата в Челси се разраства, подозират саботаж Няма да е изненада, ако скоро се случи треньорска рокада
Двойна трагедия, инфлуенсърка загина в катастрофа, баща й се самоуби Карла Тайнара почина при катастрофа с мотор само на 25 години Христо Стоичков скърби Днес се отбелязва тъжна годишнина