Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Правителството подава оставка до петък

Председателят на Народното събрание Михаил Миков обеща дългоочакваната оставка на правителството да е факт в дните между 20 и 25 юли.
Ключови думи: Миков, правителство, оставка, парламент

Председателят на Народното събрание Михаил Миков обеща дългоочакваната оставка на правителството да е факт в дните между 20 и 25 юли.
Такива са уговорките, за да може президентът в десетдневен срок да възложи мандатите и съответно да се организират след това изборите от служебния кабинет, каза Миков пред Радио „Фокус”- Видин след церемонията за първата копка на пътя от село Салаш до Република Сърбия.
По думите му, постоянните проблеми с кворума не са изненада. „Доста неща се свършиха от 42-то Народно събрание, въпреки цялата сложност на политическата конфигурация в резултат на миналогодишните предсрочни избори”, допълни председателят на Народното събрание Михаил Миков.
„Ако има заседание, може да се обсъждат въпросите за актуализация на бюджета. Знаете, че има мнозинство за актуализация на бюджета на Здравната каса, но трябва да има народни представители, които искат да влязат в пленарната зала”, каза още парламентарният шеф.
1
Коментара по темата
1.
?
19.07.2014 19:25:31
Герб откри Джамия в Жълт бряг а вътре се вее турското знаме

http://vbox7.com/play:5d34751cb7
  Добави Коментар
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! След поредицата от черни хроники по аутобаните у нас, специалисти настояват за кардинална промяна на пътната инфраструктура и замяна на компрометираните огради с бетонни блокове 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ Оръжието било укрито в кабината и в шкаф на полуремаркето
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста Инцидентът стана преди няколко дни София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г. Заложени са инвестиции за изграждане и обновяване на детски градини, училища, пътна инфраструктура, паркове
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си Разследващите проверяват дали мъжът е опитал да прикрие следите след смъртта на Юлиян и Даниела Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна Министърът на отбраната Виктор Хренин предупреди за нарастващ натиск върху Минск
Голям астероид преминава близо до Земята в събота Обектът няма да застраши планетата, но ще може да се наблюдава с телескопи и мощни бинокли Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър В момента в клуба тече подготовка за две състезания в Япония
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни На 27 юни още от ранната вечер любителите на музиката ще могат да изберат между няколко различни събития Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова Проектът се счита за приет от Камарата на депутатите заради изтекъл срок България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците Евростат отчита цени у нас с около 40% под средното равнище в ЕС