Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ауди и Мазда се нацелиха и блокираха пътя от Созопол за Бургас, Форд помете спрелите в задръстване коли

Водачът на лекия автомобил „Форд”, с бургаска регистрация застига и блъска спрелите пред него в колона по повод първия инцидент леки автомобили „Форд” и „Лексус”
Ключови думи: катастрофа, бургас, созопол. път, инцидент, пострадал, мазда, ауди, форд, лексус

Две катастрофи затвориха за час  пътя Созопол – Бургас. Около 13.33 ч. малко след пътен възел парк „Росенец” в платното в посока Бургас възниква пътен инцидент между: „Ауди”, със софийска регистрация и „Мазда”, с бургаска регистрация, при който настъпват само материални щети. По първоначални данни „Ауди”-то застига и блъска странично намиращия се в лявата пътна лента и предприел маневра „изпреварване” лек автомобил „Мазда”.

Дванадесет минути по-късно по същия път, но на 50 м преди парк „Росенец” в платното в посока Бургас възниква пътен инцидент между три леки автомобила – „Форд”, със софийска регистрация, „Лексус”, с бургаска регистрация и друг „Форд”, с бургаска регистрация.

Причина за инцидента става това, че водачът на лекия автомобил „Форд”, с бургаска регистрация застига и блъска спрелите пред него в колона по повод първия инцидент леки автомобили „Форд” и „Лексус”. От катастрофата е пострадал водачът на бургаския „Форд”, който със съмнения за фрактура на крака, без опасност за живота е отведен и прегледан в МБАЛ – Бургас, като все още не е ясно дали ще го оставят за лечение в болницата.

Във връзка с двете катастрофи от 13.45 ч. е затворен пътят Созопол – Бургас, като движението се осъществяваше до 15.10 мин. по обходен маршрут – с. Атия, с. Росен, Бургас. Към момента пътното движение се извършва с нормален ритъм.
3
Коментара по темата
3.
Бургазлия
30.06.2014 20:37:48
Там по целият път вече има монтирани мантинели по разделителната линия на двете посоки, но според мен трябваше да бъдат бетонни ограждения и то от двете страни на пътя! Абе нещо като канал на бобслей! И каквото се намачка вътре, да го вадят с кран с грайфер!
2.
йо
30.06.2014 17:18:07
Всеки ден по работа карам по този път. Ужас е! Софийски бегачки, ЯМБОЛСКИ БЕГАЧКИ, изцепвания....много много. Много превишават скоростта и въобще не се съобразяват с останалите участници в движението. Поне тъпите им кратуни да се огледат и да видят колко паметници има на всеки 100 метра. Има паметници и на такива дето не са виновни, но са били въвлечени.
1.
Анонимен
30.06.2014 16:17:22
102 % съм сигурен, че аудито е карало с 80 км/ч, даже сигурно със 75 максимум.
  Добави Коментар
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия" За улеснение на трафика до приключване на ремонтите на АМ „Тракия“ всеки петък от 16 ч. до 23 ч. и в неделя от 15:30 ч. до 22 ч. ще се ограничава движението на тежкотоварните камиони Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“ Експертна комисия е обследвала дърветата и е установено, че голяма част от дърветата са с нарушена коренова система
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка Цялата дейност през 2023–2026 г. е изцяло потвърдена с официални документи Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни Според активиста Явор Гечев липсват работещи механизми за прилагане на законите
„Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас! Регионален образователен форум по Национална програма „Иновации в действие“ обедини образователни институции, университети и ученици в тридневна среща за обмен на добри практики и модерни решения в обучението Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект Повечето от разпоредбите на Закона за изкуствения интелект ще започнат да се прилагат на 2 август 2026 г
След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано Задържан е 44-годишен мъж, а разследването продължава България е сред страните с най-добро качество на водите за къпане в ЕС Оценката и интерактивната карта, изготвени от Европейската агенция за околна среда (ЕАОС) в сътрудничество с Комисията
Автомобил блъсна 4-годишно дете до площадка в Девин Водачът е тестван за алкохол и наркотици - пробите са отрицателни 6 зодии ще сбъднат най-големите си мечти до края на юни Този месец е свързан с една от най-мощните енергийни промени през годината
Пълен смях! Пияният баща, накарал 15-годишния му син да го вози, получи глоба... само 150 евро Семейният луксозен автомобил се оказал с невалиден талон Автоматичен дефибрилатор за спешни случаи вече има на ключови места в Бургас (ВИДЕО) Идеята на инициативата е да може при спешен случай или внезапен сърдечен арест да се окаже незабавна помощ до пристигането на медицински екип