Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Деца гълтат наркотици със сокчета, купени от училищна лавка

Сокчета с амфетамини се продават в училищна лавка
Ключови думи: Сокчета, амфетамини, течен бонбон, дрога, наркотик, токсикология, сок

„Дъщеря ми се прибра с флакона от училище. Той е с пулверизатор и „Разбрах кой от съучениците й е пил от тези сокчета и уведомих родителите им, за да не стане беля. Директорката на училището също беше шокирана като й показах изследванията. Тя трябваше да повика полиция. Това не бе направено. Шефката на учебното заведение взе шишето и не пожела да го върне“, добавя разтревожената дама.
Кметът на район „Лозенец” Любомир Дреков пък съобщи, че е назначена нова експертиза, която да изясни какво точно съдържа флаконът. Той подчерта, че има нарушение на наредбата, според която е забранено в лавките да се продават продукти с изкуствени оцветители и овкусители.
6
Коментара по темата
6.
Христина
13.05.2014 22:09:55
Напълно съм съгласна с АБВ!!!
Съд за такива гадове които искат да тровят децата ни!!!
Най после правосъдието да си влезе в ролята,стига наши и ваши!
5.
хриса
13.05.2014 18:41:28
Ами плодовете и зеленчуците които са пълни с нитрати над допустимото ,защо не се проверяват?
4.
Мама
13.05.2014 12:28:29
И аз бих го занесъл ако детето ми има алергии! Абсолютно стандартна практика е да се прави така, защото явно жената си е патила. Въпроса е друг.. защо по мое време нямаше такива сокчета :(
Представям си след 15 годиин детето на Какао Бийч шмърка здраво и си казва "Бахти тъпите амфети едно време сокчетата ме пляскаха повече" :D
3.
:-)
13.05.2014 10:23:43
Да, интересно е! Също като онзи гръмнал ароматизатор, съборил парапет на тераса!!! Я лафката я иска някой друг, я директорското място.
2.
Кремена
13.05.2014 10:10:38
Тръгвала на почивка и се отбила в Пирогов за тест на някакво си сокче? Интересно!
1.
АБВ
13.05.2014 10:00:48
Изобщо някой контролира ли лафките? Продават всякакви боклуци на завишени цени на децата. Защо изобщо трябва да има лафки? не могат ли да продамат здравословни закуски в стола на учебното заведение приготвени на място от служителките в стола? Тогава няма да има фафли, дъвки, сокчета, бонбони и т.н. всичко бъкано от Ета , консерванти и оцветители. Няма адекватни наказания, няма воля, воля няма. Ах защо няма силна ръка и да видиш тогава европа, гейове, брадати певици и тъ.н извратеняци но............демокрация братко. да им пикам и серам на демокрацията и свободата на словото. преди 25 години за това писание можеше да вляза в белене, но пък децата бяха здрави и спокойни и изобщо не знаехме значението на думата "менте". ами не искам такава демокрация,и свобода на словото. искам тоталитаризъм където да не мога да пиша тези приказики които ще отидат на вятъра, но пък ще има ред, законност и децата ще растат здрави и нормални.
  Добави Коментар
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците Жанета Осипова сподели стряскаща снимка с шина на врата
За какво се харчат парите от глоби и фишове Стотици милиони левове във Фонда за пътна безопасност стоят неизползвани или се разходват за странични дейности България пак ще прави автомобили! В завода в ловешкото село Баховица ще започне производството на новия модел GWM Ora 5
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Сред най-очакваните събития в програмата са и двете творчески ателиета, които ще срещнат участниците с богатите традиции на португалската керамика Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант Вкусната домашна пица не трябва непременно да бъде сложна
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол Товарният автомобил излязъл вдясно от платното на 317-и километър в посока Бургас Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон Случаят отново поставя на дневен ред опасната практика млади хора да рискуват живота си в търсене на атрактивни снимки и видеоклипове за социалните мрежи
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я Полицаи от Четвърто районно управление спрели за проверка „Форд Фиеста“ с бургаска регистрация Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Синоптиците предупреждават за локални, но много интензивни изсипвания на дъжд, придружени от силни гръмотевици