Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Николета показа къщата си за милиони

Плеймейтката показа палата си за милиони отвън и накара много хора да завидят и въздишат по райската й градина
Ключови думи: Николета, Валери, къща, дом

Николета Лозанова и Валери Божинов очевидно живеят нашироко. Плеймейтката показа палата си за милиони отвън и накара много хора да завидят и въздишат по райската й градина, съобщава HotArena.net.

Съпругата на Валери се похвали със снимка в Инстаграм на фасадата на къщата.

Досега тя бе показвала дома си само отвътре. Това се случи в рамките на предаването й "Поверително от NL", когато тя разведе друга водеща на Тв7 - Ирина Тенева, из къщата си.

Отвън палатът на Николета и Валери не отстъпва по лукс, но в същото време е премерено семпъл.

Силно впечатление прави градината, която е с окосената ливада, подравнените храстчета и китни овошки.

"Е-ех, живот си живееш, Николета! И градинката ти градинка, и къщата – къщата! Ама откъде идват тия пари само не е ясно“, злобеят по форумите.
4
Коментара по темата
4.
уф
04.05.2014 11:52:10
Всяко тяло е една сграда,храм,която има покрив,кубета,но има и тоалетна.Е,който си продаде,пласира тоалетната скъпо,той ще обира каймака на живота.
3.
tintirimintiri
03.05.2014 21:58:07
Синдрома на бедняка, който агресивно демонстрира споходилото го благополучие (в случая на Лозанова - без да прави нищо). Ама в нашето недоносено общество подобни демонстрации са вървежни. Такива гьотферени няма да оставят и нищо след себе си, освен ресурса, който са изконсумирали или по-скоро прахосали.
2.
vacheron
03.05.2014 17:28:35
do Браво , от което простолюдие и подобно семейство си и ти самия , брат :) , а николета си е евтина курва , жалко за кариерата на валери.....
1.
Браво
03.05.2014 16:10:27
Да са живи и здрави! А панелните таласъми от простолюдието известно като работнически семейства мигат на парцали и се чудят как е възможно.
  Добави Коментар
Макрон предупреди: Русия промени правилата на играта - Европа трябва да отговори Президентът от Елисейския дворец говори относно "Орешник" Данъчни погнаха собствениците на скъпи коли Тарикати загазиха до България, ето как действат властите в Румъния
БФС каза за Армстронг Око-Флекс Според централата, "Левски" няма от какво да се притеснява Пробуждане и ново начало - съдбата се усмихва на три зодии Ето какво твърдят астролози
Футболист полетя фатално от висока сграда, полицията е на крак Майката на Лионел Адамс е категорична, че синът й е убит, има и други твърдения, че любовна мъка го е накарала да прекрати живота си Експерт предупреди: Този навик може да ни убие Не правете това у дома
Дама свали 45 килограма, ето как го направи Тя разкри тайната си Путин каза какво иска да се случи между Европа и Русия Иска трайно и ползотворно сътрудничество, но не каза нищо за войната в Украйна в този контекст 
Варненската полиция с голям удар Хвана огромен брой нелегални цигари Фалшиви евро плъзнаха на пазара Полиция води голямо разследване
Див с БМВ строши глупомера до Пловдив Кара с над 100 км в час в населено място Кражба на сиромашка кола във Варна Автоджамбаз "игра на дребно"