Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Възмутен гражданин: Унищожават дюни в Поморие

Пясъчни дюни в Поморие се унищожават безнаказано.
Ключови думи: пясъчни, дюни, Поморие

Ако тръгне проверка, току-виж пясъчната ивица се оказала ниви 7-ма категория, добавя гневният помориец.
Дюните са защитена територия и никой няма право да ги разрушава, но законите у нас не важат за всички.
6
Коментара по темата
6.
саса
19.04.2014 20:19:54
Все бивши терени за озеленяване.
5.
Павлов до 4
19.04.2014 15:15:10
Да съгласен съм с теб,верно отдавна не съм ходил след помпата и ако е както казваш не бих спорил.Но спрямо конкретната снимка всеки е наясно,че хоризонт сега совфарма си е там от години както и хотела построен на мястото на ресторант морски вълни също.А колкото до това ,че развалят дюните кмета да вземе мерки,че втори мандат няма да види
4.
do_Pavlov
19.04.2014 10:37:21
Ne stava vapros za konkretnata snimka,razhodete se malko do kum 7mi valnolom - zad pompata tochno pred Rose Gardens chast ot betonenata stena veche q nqma i se kopae direktno varhu pqsaka i sum siguren, che tova e samo nachaloto zashtoto samo po plajovete ostana qmsto za stroene.sobstvenicite na apartamenti v Rose Gardens i zgradite okolo tqh shte ostanat iznenadani dogodina kogato im izchezne gledkata kum moredo, a sa platili za "pyrva liniq''
3.
Павлов
18.04.2014 15:51:07
Който познава Поморие е наясно,че едната от зградите е поне 30 годишна,а останалите на снимката дори не са закачили дюните.Колкото до дюните трябва да изминеш около 70 метра да ги достигнеш.За това преди да злобее господин гразданина който най вероятно е от Еркеч Пницово или подобно село да замълчи
2.
Валентине
18.04.2014 07:17:22
Злобен и завистлив,в днешно време всичките са такива,много хора се занимават само с това,вместо да си напрягат здравето и акъла да мислят как и те да изкарат някои лев :)
1.
Спиридон
18.04.2014 07:07:07
възмутен или завистлив?
  Добави Коментар
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник Очакват се температури от 39 градуса Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100 Очаква се скоро да излезе продължението на култовия му филм "Космически топки"
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота Автомобилът им се преобърнал в речното корито на река Смядовска Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали Самолетът е собственост на школа за парашутизъм
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа Станислав Минчев от Аахен разказва за жегите, при които едва 9% от немските домакинства разполагат с климатизация Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас Пет милиона ученици ще изучават библейски пасажи като част от задължителните четива
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта Пожар избухна в обект в Краснодарския край, има жертва и щети по жилищни сгради Цените на част от храните продължават да спадат Това сочат данни на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата 
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона Българският пилот стартира трети, поведе още в първата обиколка и контролира финала Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток Близо 200 млн. души са били изложени на температури над 35 градуса
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината По първоначална информация отсъствието на Кънчев е свързано с лични ангажименти Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан Настроението било много по-оптимистично, според членовете на LGBTI общността