Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Васко Кръпката: Закусвам с идеи, денят ми започва с музика

Маниак съм на тема музика, споделя Васко Кръпката.
Ключови думи:
Музикантът Васил Георгиев, който е по-известен като Васко Кръпката, започва деня си с музика. Когато не свири, слуша любими парчета. Китаристът-блусар, певец и автор на песни сподели пред камерата на БНТ, че е маниак.
“Слушам албуми. Постоянно следя какво се случва. По цял ден и понякога цяла нощ слушам музика. Денят ми започва с това. После пия много голямо кафе. Затова съм ведър и съм усмихнат дори и в най-голямата мъгла. Мисля, че войната може да бъде спечелена с усмивка. Закусвам с надежди, с идеи, с мисли”, заяви Васко Кръпката.
Тази година Подуене блус бенд отбелязва 25 години. Групата подготвя записа на нов албум, който ще носи името “Пътят”. В записването на едноименната песен участва актьорът Джоко Росич. Записана е основната част от нея и това е речитативът му, уточнява Васко Кръпката.
0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота Голямата изненада обаче е температурата на морската вода, тя вече е около 24 градуса по Южното Черноморие Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев "Форест клуб" каза своята истина, тя е различна от тази на кмета
Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас Големият дарител Руси Куртлаков пред Катя Касабова за пословичното трудолюбие и новата история на града 73-годишен български учител отива на съд за блудство с момиче Ужас в Благоевград
Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига Нужни по-големи амбиции, ако искаме да живеем в демократична държава, а именно в управление на мнозинството, а не на малък елит, добави бивш правосъден министър  Мистерията със смъртта на Едже Иртем се заплита Фатално ухапване може да е причина за изненадващата кончина
Мащеха уби 5-годишно момиче и лъга половин век, истината най-накрая излезе наяве Историята е като от филм на ужасите Учени в шах, откриха животно, което оцелява 5 години без грам храна Създанието живее на 900 метра под водата
Ще останем ли без щангисти и шахматисти на Олимпиадата в Лос Анджелис през 2028-ма? Предстои състезание през октомври, на което се вземат квоти, а предизвикателството пред федерацията е дали да участва, казва спортният министър  3-годишно дете нападнато от крокодили, жена рискува живота си, за да го спаси Подозира се, че то е хвърлено в ограждението на хищниците от непознат мъж
Васил Божков за 5-те милиона и Левски: Американски адвокати поискаха това вземане Бизнесменът и клубът с коренно различни становища Министърът на туризма д-р Илин Димитров: „Пампорово“ е готов да посрещне своите гости Курортът влиза в летния сезон подготвен и с увереност, а възникналото свлачище в района не засяга територията и достъпа до туристическата дестинация.