Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ученици се биха до кръв с 50-годишен мъж, закачал съученичките им

Нападателят е арестуван и твърди, че бил нападнат пръв
Ключови думи: бой, София, мъж, ученици, скубане на коса, шамар

 

 

Кръв се е ляла пред Националната природоматематическа гимназия в София в понеделник следобед. Заради закачка с една от тийнейджърките мъж бил нападнат от нейни съученици. Последвало невъобразимо меле, рязане с нож, двама откарани в болница и един - в столичното Четвърто РПУ. Около 16 часа 50-годишният Румен К. вървял по улица "Якубица" в квартал "Лозенец". Минавайки покрай Природоматематическата гимназия, разменил няколко думи с две ученички. Според него те го обидили с някаква подигравка, а според тях - той опитал да ги задява. Румен изпуснал нервите си, издърпал едното момиче за косата, изплющял му един шамар и си тръгнал, пише БЛИЦ.

Слухът за случилото се се пренесъл за секунди в коридорите на гимназията и стигнал до ушите на по-наперените съученици на пострадалата. Двама от тях - Николай и Недко, излезли навън. Докато обсъждат инцидента, пред очите им се появил нападателят. Незнайно как, те разпознали врага и му се нахвърлили. Оказало се обаче, че Румен има джобно ножче. Виждайки устрема на младото поколение, той извадил чекията. В рамките на няколко минути Румен се въргалял по тротоара с Николай и Недко. Разменяли се юмруци, ритници и... удари с нож. Докато на място пристигне полиция и развилнелите се побойници бъдат озаптени, тротоарът бил нашарен с пръски кръв. До фатален завършек не се стигнало единствено благодарение на хвърлилите се на миротворческа мисия минувачи. Въпреки това и тримата въргалящи се побойници били ранени. 18-годишните Николай и Недко били откарани с линейка във Военна болница, където лекарите установили разрязване на бузата при единия и намушквания в бедрата при другия. Райчо пък бил задържан от полицията и отведен в ареста на Четвърто РПУ. Очевидци твърдят, че по главата му имало няколко прорезни рани, но официално потвърждение за травмите на 50-годишния мъж все още няма.

5
Коментара по темата
5.
Президента
24.11.2013 11:48:11
Бой по мръсния педофил ве.Кво се надъхвате децата какви били не знам си кво хахаха вие сте от тези путки където са ги тормозили в училище и са нямали кураж да се опълчат на някогот.50 годишния няма какво да говори с непознати малки момичета и точка по въпроса!
4.
Do 2 i 3
21.11.2013 17:33:18
saglasen sam s vas . no ima i darti izvratenqci deto se nadyhvat na malkite 'zvezdi' . ne se znae koe e kriv i koi e prav v sluchaq .
3.
DO N2
20.11.2013 06:34:46
NAPALNO SAM SAGLASEN S TEB I TE PODKREPQM.MALKO IM E BILO NA MALKITE PEDAL4ETA.NAPOMPILI SE S HIMIQ I SE MISLQT ZA MAJE.EDNO VREME GI IZNASILVAHME TAKIVA.
2.
Ники
20.11.2013 01:57:06
Гадни малки смрадливи уроди. Знаейки какво представлява мнозинството от лекетата родени след 90-91, 100% уличниците са предизвикали човека. Поколение от изроди и боклуци, досущ като малоумните си родители!
1.
Един
19.11.2013 21:21:37
Ким пък ся тоя Райчо ??????
  Добави Коментар
GenZ инфлуенсър си размаза колата, излезе да попее, докато другият шофьор бере душа (ВИДЕО) Видеото събра 80 хиляди лайка от негови подобни привърженици, които пишеха "евала, брат, над нещата си!" Има ли наистина завещание от Ивайло Калушев за младежите от "Петрохан" Майката на Ивайло наследява хижата "Петрохан"
Румен Радев и ПБ се захващат с галопиращите цени приоритетно Парите от ПВУ и съдебната реформа също са на първи план Сърбия в политиката на княз Борис-Михаил На 2 май отбелязваме паметта на светия покръстител, но какво всъщност знаем за него
Шофьор с 3,40 промила помете заграждения пред МВР-Русе Мъжът е задържан от полицията, държал се е арогантно Тони Димитрова и Ники Кънчев на шоу с надиграване и „Стани Богат“ в Сигмен Традиционният курбан за празника ще е утре
Кога технологичният напредък води до затъпяване Не трябва да се бърка лесния достъп до информация с притежаването на знания Клетки "помнят" за затлъстяването до 10 години след отслабване Краткосрочното отслабване може да не намали веднага риска от някои болести
САЩ извадиха България, но вкараха ЕС в списъка за наблюдение за онлайн пиратството През 2025 г. нашето правителство било показало "силна ангажираност" по защитата на интелектуалната собственост Петима души загинаха в самолетна катастрофа в САЩ Самолетът е летял с висока скорост преди да се разбие
Православната църква почита Свети цар Борис Покръстител, кои имена черпят? Даниил ще отслужи днес света литургия в столичния храм "Св. цар Борис" Тръмп още няма стратегия за изход от зле планираната война срещу Иран Два месеца минаха от началото на конфликта, който взриви петролните пазари и доведе света до ръба на глобална криза