Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Диана Йорданова: Журналисти, пазете се!

Диана Йорданова
Ключови думи: Диана Йорданова, журналисти, медии,

Бургаският депутат от ГЕРБ Диана Йорданова написа предупреждение към журналистите след поредните кадрови промени в националните телевизии. Тя излезе с призив в личната си страница в социалните мрежи. „Приятели журналисти, пазете се!!! Политическата репресия и цензура придобива застрашаващи размери Първо пострадаха Ани и Виктор, изхвърлени от бТВ заради Орешарски. Последва ги Миролюба Бенатова, уволниха от Канал 3 и Петя Петрова по политически причини. Емил Кошлуков бе наказан за изказано мнение във ФБ..”, смята депутатката. От народните представители от региона, Йорданова е сред най-активните в социалните мрежи и контактува с лекота с медиите.
11
Коментара по темата
11.
патриот
16.09.2013 22:27:14
Тая пък каква е ...????? Тръгнала глупости да говори и Боко да спасява...Той отдавна е пътник и връщане НЯМА !!!

Много бързо забрави какво направиха другарчетата й - герберенчета с медиите( в Бургас и не само там!), ама то нали знаете " Крадеца вика дръжте крадеца !!!"

Да си търси работа или да ходи да си копа ТИКВИТЕ на село !
10.
Умник
15.09.2013 20:32:52
До 8: абе ти разлика между приятел и колега праиш ли, бе умник?! Мноо си тъп!
9.
До 1
15.09.2013 14:56:45
Йорданова много добре знае как унищожиха бургаските медии - точно по времето на нейния Боко изкупиха всичките вестници - тук влезе Делян Пеевски с Фактор, Черноморски фар и с Бургас днес и утре - да това са негови вестници, предоставени от ГЕРБ, докарани преди това до просешка тояга. , тяхна е телевизията на Георги Стоянов канал 0. Само СКАТ остана независима и на Валери Симеонов
8.
Искрен
15.09.2013 12:22:33
Много бързо и удобно забравихте какво беше при Б. Борисов - Умния и Наглия!!! И тази като каква журналистка се изживява - каква е тази черна пропаганда. Изчадие грозно и тъпо - ПРИЯТЕЛИ ЖУРНАЛИСТИ! Ако въобще могат да си представят колко мъка и учение трябва, за да се нарекат журналисти. Голяма агитаторка - ама хората не са патоци - не сме длъжни да вярваме на тази заблуда. Само отново ще напомним- при Борисов беше жестоко по фашистки, по мутренски -и пак надигнаха глава, сякаш си повярваха, че народът тях отново чака. Да, ама не!
7.
теро
15.09.2013 11:35:18
Каква е тая------какво разбира от медий и журналистика.
Да си оправи фигурата,която е все пак и някакъв показател
6.
дa бе дa
14.09.2013 22:32:09
A не помните ли ,кaкво беше в медиите по Боково време???Aд по ефирa.....сутрин,обед,вечер...Бойко и Цв.ъто обяснявaтДОБРУВAНЕТО нa всекидневно умирaщия и сaмозaпaлвaщ се БЪЛГAРИН!!!
5.
куха лейка
14.09.2013 22:25:08
тази е куха лейка. като говори малкоооо да ми мисли, ама откъде мозък.
4.
baihui
14.09.2013 12:31:10
Тъпа овца!
3.
ани
14.09.2013 11:50:48
напълно съм съгласна с Йорданова. Не е нормално това, което се случва из медиите, особено телевизиите в момента. Типично комунистическа му работа
2.
XAXA
14.09.2013 11:30:29
ОТ КОЛ И ВЪЖЕ В ТОЯ ГЕРБ..
КАРНОБАТСКА МУ РАБОТА.........
1.
гери
14.09.2013 11:21:33
Тая не е в час,или се прави на луда.
Депутат от Бургас---нима не знае как си отидоха бургаските медий.
Как бяха купени,не платени и за кого.
На това му се вика наглост от госпожата
  Добави Коментар
Пак отписват Джокович в Мелбърн Ще има ли втора изненада? Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница Падането й идва малко преди ОИ
Джокович със смайващи думи към Синер Ноле демонстрира чувство за хумор Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство? Това се случвало преди 2000 години, миризмата прикривали с мащерка, твърдят учени
Цената на цигарите скача Причината - новите и по-високи акцизни ставки Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск Дмитрий Лизик може да е щастлив, че Локомотив привлече Симеон
Полезни храни против остеопороза Калцият изгражда структурата на костите, правилното хранене може да е ключово Младите мъже "полудяха" по пластичните операции Между 2018 и 2024 г. броят на хирургичните козметични процедури, извършвани върху мъже, е нараснал с близо 95%
Тези 3 храни поскъпнаха най-много след приемането на еврото Шопската салата може да се превърне в лукс Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов Митко получи куп поздрави за рождения си ден, най-престижен изглежда този от "Олд Трафорд"
Февруари носи пари и успех на три зодии Звездите са благосклонни към знаците Овен, Дева и Козирог Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше Петър Станич е диамант в селекцията на "орлите"