Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кобрата: Щастлив съм, че си запазих колана, ще взема световната титла за България

Победата ми е за България, каза Кобрата при завръщането си от Шверин, където Пулев победи Тони Томпсън по точки.
Ключови думи:
Щастлив съм, че успях да запазя колана и да направя този мач, който ме нарежда като претендент за световната титла. Това каза Кубрат Пулев късно снощи при завръщането си в България от германския град Шверин.
Кобрата бе посрещнат на летище София от певицата Андрея и журналисти.
“Победата над Тони Томпсън е много важна за кариерата ми. Той е номер едно в САЩ и затова за мен мачът беше като двубой между родината ни и Америка. Радвам, че го спечелих и една малка България въпреки всичко е на това високо ниво. Победата ми е за родината”, заяви Пулев. Въпреки невероятния си успех по точки срещу Тигъра, той призна, че не е в добра форма.
“Не се чувствах много комфортно след дългото отсъствие от официалния ринг. Стигнах дотук с много работа, късмет и Божията помощ. Искам да взема световната титла за България. Ще се подготвя по най-добрия начин за мача срещу Кличко или Поветкин”, каза още Кобрата.
“Аз съм българин и се чувствам много по-силен от Владимир Кличко и Александър Поветкин. Не е лошо да направя още един два мача и да подберем правилния момент, за да атакуваме световната титла. Щастлив съм, че българите оценяват това, което постигам. Радостта на хората ми дава нови сили”, сподели Пулев пред камерата на Нова телевизия.
2
Коментара по темата
2.
Ломски
27.08.2013 21:32:04
Браво Кобра, Гордеем се с теб и ти стискаме палци за следващата среща!Бъди здав за да можеш да се подготвиш много добре за следващия силен противник!
1.
fen
26.08.2013 08:40:29
dano si jiv i zdrav i s Bojiata pomosht da vzemesh titlata,uspeh!
  Добави Коментар
Струва ли този опърпан бургер с картофки 26 лева Пловдивчани разочаровани от високите цени на Капана фест Омбудсманът насърчава плащания с карта след 1 януари Инициативата на Омбудсмана е насочена към възрастните хора във връзка с въвеждането на еврото
Кметът Николай Димитров: Продължаваме подкрепата за филиала на Центъра за спешна медицинска помощ в Несебър Засега филиалът ще остане в сградата на поликлиниката в Слънчев бряг Важно за всички шофьори: Няма да може да се купуват винетки на тези дати Заради системна актуализация се очакват проблеми със закупуването на пътни такси. Вижте в кои дни и часове системата може да не работи и какво съветват властите
Доналд Тръмп показва на Стармър кой е шефът Двамата лидери дадоха 45-минутна пресконференция Бургаската библиотека е номинирана за почетната наградата „Христо Г. Данов“ Престижното признание за бургаската библиотека e за национален принос към книжовността и културата
Троя – градът, който сам посади семената на своята гибел Историята на древния град е повече от археологическа любопитност – тя е огледало „Перфектна буря“ на пазара на употребявани електромобили – срив на цените и липса на купувачи Употребяваните EV губят до 57% от стойността си за три години, а вторичният пазар е залят
Студ скова Родопите, 0 градуса измериха в Чепеларе След 2 дни все пак настъпва астрономическата есен Ще скочат ли цените с еврото: Скептицизмът у нас и какво сочи чуждият опит? Ако сега има инфлация, тя не е свързана с еврото
Площад „Тройката“ оживя с присъствието на потребителите от социалната градина за хора с деменция „Грижовник" С песен, усмивка и домашни курабийки от социалните потребители информираха за борбата с болестта на Алцхаймер Днес е важен ден за тик ток, очаква се историческа сделка Разговорът между двамата лидери, планиран за петък сутринта американско време, ще бъде първият им от три месеца