Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

135 дръвчета ще засадят в община Средец по случай Националния празник

Ключови думи: средец, 3 март

135 дръвчета от вида „ясен",”явор” и „чинар” ще засадят в община Средец по случай националния празник 3 март
.

Дръвчетата са дарение от бизнесмена Митко Баев, който от години живее в село Кирово и развива успешен бизнес в областта парково строителство и озеленяване. Младите фиданки ще красят зелените площи около кметствата в общината и градинките в град Средец. Инициативата е на кмета на община Средец Иван Жабов и е естествено продължение на мащабната кампания за облагородяване и залесяване на зелените площи в населените местата на общината. „Благодаря на дарителя Митко Баев, че с този благороден жест подкрепи желанието ни да подчертаем символична връзка за приемственост на поколенията.

Призовавам гражданите си да пазят тези дръвчета, да се грижат за тях, да помнят и разказват на своите потомци повода за тяхното засаждане, 135 години свободна България” подчерта кмета Иван Жабов.

Община Средец ще отбележи националния празник 3 март с наситена програма
. Тържествата започват в 9:00 часа, на площад „България” с военен ритуал. Ще бъдат положени венци и цветя в знак на признателност към героизма и саможертвата на борците за свобода на паметната плоча на героите загинали за свободата на България. Празничната програма предвижда изпълнения на хор за патриотични песни при ПГЕЕ "Константин Фотинов" Бургас и концерт на фолклорни изпълнители. В 11.00 в салона на читалището ще започна музикален спектакъл „Пътя към Свободата" с участието на възпитаници на ОДЗ”Снежанка” и СОУ „Кирил и Методи „ , който ще припомни на зрителите моменти от героичното минало на България . Община Средец кани всички патриотично настроени граждани да се присъединят към тържествата и заедно да споделят празничните емоции от 135-годишнината от Освобождението на отечеството.
16
Коментара по темата
16.
Дядо Стоян
02.03.2013 14:27:01
Сега аз не разбрах празници ще има или БСП-то не дава да се празнува пак?
15.
коко шпионката
02.03.2013 14:16:23
маринчева да върне туй дето открадна ,тя си знае какво е.
14.
минало не забравимо
02.03.2013 13:29:23
http://www.flagman.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/26754/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/34202/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BE%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%B8-%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%9A%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D0%9F%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D1%82%D0%B5-%D1%82%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B4%D1%8F%D1%82-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BC%D0%B5-%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0

Що го не щете това момче Ненчо бре.Нека пак да крадне нещо че му свършиха паричките.То готови пари лесно са харчат дайте му още един мандат баби да мой си оправи и децата че и внуците
28.
zoro
26.08.2011 08:05:37

Рейтинг:
0
da zorka:e kak6te ima pove4e glasuve horata da ne sa sliapi i tapi .goliam sram e tozi nen4ev tstststs ako mi kaje6 ,4e tova e normalno da gi smenia taka tezi parti zna4i na teb ti ima ne6to s glavata
27.
зорка
25.08.2011 18:51:00

Рейтинг:
2
И пак ще има повече гласове от вас. Затова се дразните и май от вас анонимните нищо не става.
26.
zoro
25.08.2011 12:42:00

Рейтинг:
-2
e ostana edna paria v koqto ne e bil i tova e rzs sega 6te go izdigat ot tam za kandidat kmet na sredec palen smiah
25.
pipi
24.08.2011 17:29:03

Рейтинг:
-2
ХОРАТА ГО РАЗБРАХА,ЧЕ ЗА НИЩО НЕ СТАВА.

ТОЙ Е БИТА КАРТА.
САМО ДЕТО ЩЕ ОЛАПА НАПРАЗНО НА ЖЕЛЯЗОТО И НА ЯМБОЛИИ ПАРИЧКИТЕ.
ТО НЕ ОСТАНА ПАРТИЯ КЪМ КОЯТО ДА СЕ ПРИСЛАМЧИ! НЕНЧО
24.
до pipi
19.08.2011 11:36:34

Рейтинг:
3
Нито едното е вярно, нито другото. Злобата ти няма край и пълниш форумите със зараза. Толкова години не можахте да искарате нищо конкретно срещу него. От всички кандидати той е най-подходящ и го е доказал. Помним кога в Средец се вършеше работа и са живееше по-добре.
23.
pipi
18.08.2011 15:21:11

Рейтинг:
-3
nen4ev ???? kadeto go izgoniha ot gerb otide v ataka .i celiamu ekip e palen s nekadarnici
22.
pipi
18.08.2011 15:21:11

Рейтинг:
-2
nen4ev ???? kadeto go izgoniha ot gerb otide v ataka .i celiamu ekip e palen s nekadarnici
21.
аз
16.08.2011 17:09:57

Рейтинг:
0
че какво му има на ненчо че толкова се учудвате? не виждате ли че той е човека!
20.
gogo
12.08.2011 11:33:04

Рейтинг:
-2
lelele hora osaznaite se vsi4ki kandidati sa edni i sa6ti .neka da podkrepim edinstvenata jena kandidat .ne vi li omraznaha
19.
mariq
10.08.2011 07:25:55

Рейтинг:
-2
Ненчо Ненчев...ама вие сериозно ли..... :(((((((
18.
svetla
10.08.2011 06:43:01

Рейтинг:
-2
Ненчев нищо не става
17.
mama
09.08.2011 11:08:53

Рейтинг:
-3
az 6te glasuvam za edinstvenata jena kandidat todorka georgieva .horata imat nujda ot 4ovek kato neia
16.
оооооо
08.08.2011 08:17:58

Рейтинг:
-2
samo BSP !
15.
oooooo
05.08.2011 10:41:46

Рейтинг:
-1
nito proikov ,nito nen4ev, noto jabov ujassss
14.
oooooo
05.08.2011 10:41:46

Рейтинг:
-2
nito proikov ,nito nen4ev, noto jabov ujassss
13.
грудовчанка
01.08.2011 09:26:21

Рейтинг:
4
ПРОИКОВ В ОТРEЗВИТЕЛНОТО
12.
Азис
13.07.2011 18:21:31

Рейтинг:
2
Ами и Лепа Брена е там. А Димо Овалов като е трезвен, също е готен.
11.
средец
13.07.2011 13:15:47

Рейтинг:
1
Пройков - ами като няма други свестни хора нека да е той , Жабов си прави предизборната агитация със служебния си автомобил и през работно време , той може да бъде добър кмет но вижте само неговото обкръжение - Гошо опашката , Божидаровци , Сергей , Апостол све бивши на Ненчев и те ще го провалят - от екипа му нищо не става
10.
Петя
12.07.2011 06:20:00

Рейтинг:
5
Борбата ще е между Ненчо и Пройков. Запомнете!!! Другото е едно и също.
9.
Sredets iq bik
12.07.2011 05:47:09

Рейтинг:
6
Sledvashtiq kmet na seeded se kazva Nencho Nencheva I tova ne e Tainan za nikogo
8.
До Грудовеца
11.07.2011 14:07:49

Рейтинг:
-2
Баба кат ва гледа кви сте леви младите май вие ша са объркате с тоя Ненчо Ненчев .Ти питали го колко партии смени а?
7.
До Грудовеца
11.07.2011 14:07:49

Рейтинг:
0
Баба кат ва гледа кви сте леви младите май вие ша са объркате с тоя Ненчо Ненчев .Ти питали го колко партии смени а?
6.
tstststst
11.07.2011 12:43:05

Рейтинг:
-1
ujas prosto tozi 4ovek poslednia si mandat ni6to ne napravi sega pak iska dasi hodi
5.
:(
11.07.2011 12:32:26

Рейтинг:
4
Пройков - най неопит/ния/нения кмет на Средец до сега.
4.
До баба
11.07.2011 12:28:30

Рейтинг:
4
Абе бабо, спомни си скъпа кога беше общината най-добре! По-добре е бабите вече да не се бъркате. Предния път ви пробутаха Симеон Арабаджиев, сега пък Жабов - не стават, бабе.
3.
:)
11.07.2011 11:36:49

Рейтинг:
-2
Ненчо Ненчев?!...ама вие сериозно ли?!
2.
На Грудовчанина баба му
11.07.2011 11:07:48

Рейтинг:
-3
Не се казва Ненчев ,а Жабов
1.
Грудовчанин
11.07.2011 09:43:38

Рейтинг:
2
Стига вече с Пройков . Време му е да си пие питието в къщи, а не на работа. Наистина трябват опитни хора , но те трябва да са съвременно мислещи. Така , че следващият кмет на Средец ще се казва Ненчо Ненчев !
13.
баба Гицка
02.03.2013 13:13:58
Тодор Пройков- КМЕТ и да се върне Мирка и П.Ш.Беше хубаво ...така станахме това което сме.....
12.
Циганин
02.03.2013 13:06:50
НИЕ Няма да празнуваме
11.
Боримечката
02.03.2013 12:45:33
А,Яна,Яна?Те са новите трегери на културата!Ами пи арката-това са нейни идеи.
Георгиев,те не само децата,но и родителите им знаят колко ти е багажа!Хубаво,че работиш с цигани,че можеш да ги заблудиш!И защо говориш за Палова?Не сте ли група?!
ИЗМИТАЙТЕ СЕ ВЕЧЕ!НЕ ГЛЕДАТЕ ЛИ,ЧЕ ЦЯЛАТА НАЦИЯ НЕ СПИРА,ЩОТО Й СЕ ПОВРЪЩА ОТ ВАС-ВЕХТИ ЗУРЛИ ОТ ДЕСЕТИЛЕТИЯ!
10.
???
02.03.2013 08:29:51
Не може със заповеди да караш хорат да празнуват!Това е вътрешно убеждение ,не задължение.Какво може да измисли един Бончо(бивш военен),това не е казарма г-н майор!
9.
xsw
02.03.2013 08:18:21
поне да бяхте засадили зарзали да има за ракия бе мамка ви циганска
8.
Дебелт
01.03.2013 20:21:24
Ма георгиев ма пиленце ма какво е това разкаяние и кой ще се хване. Да знаят те и децата и родителите и то като главен съучастник в циганизацията и опитите за пълното затъпяване на хората в Средец и превръщане на града в градче от селлски тип.Ми нали заради вашето гениално управление останаха една шепа хора тук.Че и срама нямаш седнал да пише то бива гьосуратлък ама баш толкова не бива.
7.
червена
01.03.2013 20:19:36
Крайно време е да се смени лицето на БСП-Средец,защото то отдавна е не лице а г---з. Говори се че Яшката ще стане председател на общинското но не се знае след или преди изборите.Лобистите с големите пари вече работят.Справка:” Ганкиното кафене”
6.
Г.Георгиев
01.03.2013 19:50:26
Стига претоплени манджи от преди две години ,ако съм нарушил закона съм си понесъл наказанието, уважавам си професията на учител и децата които уча най-добре го разбират, за разлика от анонимниците в коментарите, че съм опозиция на недоразумението кмет от ГЕРБ е така ,и няма да му давам мира докато е кмет ,но не само на него но и на тези които ни го натрапиха ,Г. Вълчев, Надежда Палова, и сие!
5.
човек от народа
01.03.2013 17:41:11
http://w.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/34434/%D0%9B%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%A1%D0%9F-%D0%BE%D1%81%D1%8A%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BB-%D0%9F%D0%B5%D0%B6%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D0%B8%D1%8F%D0%BD

Лидер на БСП осъден на пробация, карал Пежото си пиян
Георги Георгиев е съветник в местния парламент в странджанската община

Общинският съветник от Средец Георги Георгиев, който е и лидер на местната структура на БСП, е осъден на 6 месеца пробация, защото шофирал в нетрезво състояние личната си кола. Георгиев бил често забелязван да се качва зад волана след употреба на алкохол, коментираха възмутени местни жители.
„Толкова нелепи инциденти стават по пътищата и загиват хора, при тази война е недопустимо обществена личност да рискува по такъв начин”, обсъждаха хората.
Георгиев бил спипан от катаджиите при проверка докато пътувал от село Дюлево за Средец. За целта имало подаден сигнал на спешния тел. 112. "Според мен това беше добре направена постановка", каза Георгиев.
Бил е спрян за проверка от служители на реда, направена му е била и кръвна проба. По-късно му е потърсена и наказателна отговорност от Районния съд в Средец. Наказанието му е по чл. 343 ал. 1 от Наказателния кодекс, който предвижда пробация или лишаване от свобода до една година.
Според Закона за местното самоуправление за подобна присъда не се изисква прекратяване на правомощията на Георгиев като съветник, коментираха от местния парламент.
Георги Георгиев е дългогодишен лидер на местната структура на БСП, която се очаква да оглави отново на предстоящата отчетно-изобрна конференция, той е учител по професия. Организацията в Средец ще избира председател вероятно след като бъдат проведени частичните избори в Дебелт, насрочени за 13 май, след като вотът от миналия октомври беше касиран..
ето това беше предното управление
4.
една майка
01.03.2013 17:28:02
Вярно е !Вярно е ама е вярно, че Жабов го назначи в училището още деца да повреди и да до разсипе каkвото е останало там. Кмете, махай го тоя от българското училище бе!
3.
запознат
01.03.2013 17:26:34
Вярно ли е че г.георгиев скачал на сесията и не искал да се празнува трети март?А бе георги забрави ли задължителните мероприятия на партията майка?Ей тия от тройната коалиция хем късопаметни хем завистливи, крадливи и мързеливи.
2.
1300 години България
01.03.2013 17:25:12
Националният празник е светиня и е задължение на всеки българин да го празнува!Без този празник ни чака циганизация,апатия и това което беше по времето на гошо,тошо,шопарова м-ка и сие.лява ръка десен джоб и ромиииии
1.
опълченец
01.03.2013 14:17:34
Наситената програма ще се състои благодарение на вечно пушещия пред общината серетар Той е изготвил а кмета е подписал заповед за всички бюджетни под строй на площада Тези двамата смешници не могат да забравят миналото което беше по добро от тяхното така наречено управление на циганската община СРЕДЕЦ
  Добави Коментар
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота Подът ще бъде лъскав и без следи Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата За още по-богат вкус можете да добавите шепа едро нарязани орехи или няколко капки бадемова есенция към сместа
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие Курорите дори отчитат ръст през юни спрямо същия месец на миналата година, отсече той Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“ Те нападнаха семейство преди дни в опит да го оберат Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“ Вътрешният министър обяви, че разпитите разкриват как длъжностни лица са си затваряли очите пред незаконното строителство, докато прокуратурата във Варна води шест производства
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов Авторът на бестселъра „Мамник“ и критикът Десислава Желева представят мистичния свят на романите „Аждер“ и „Караеврен“ Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция Представители на съдилища, прокуратури и съдебна охрана в града дадоха личен пример за солидарност и гражданска отговорност
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло Продукт, представян като „масло“ „Deutsche Markenbutter“, съдържа над 95 процента немлечни мазнини