Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Само във Флагман.бг! Зрелищен арест край Китен: Полицаи повалиха държавен служител по очи и го закопчаха

Изкараха го от сива мазда облепена със стикери на ЕС и го закопчаха, разказа очевидец
Ключови думи: Китен, арест край Китен, акция Гранична полиция, Гранична полиция Бургас, Приморско, Мазда, софийска регистрация, задържан мъж, акция на пътя, път Китен Бургас, Южно Черноморие, полицейска акция, белезници

Зрелищна акция на полицията се разиграва в този момент на главния път на пътя Царево-Китен, разказаха свидетели на екшъна пред Флагман.бг. Ченгетата спрели сива „Мазда“ със софийска регистрация, облепен със стикери на европейски проекти, извадили цивилен мъж от автомобила, повалили го на асфалта и му поставили белезници.

В операцията участват гранични полицаи, служители на РУ-Приморско и Царево, както и от ОДМВР-Бургас. Свидетели твърдят, че задържаният е държавен служител.

„Беше голям екшън, точно на около 5 км преди Китен в посока Бургас. Полицаи с пистолети спряха Маздата, изкараха човека от автомобила и го сложиха на асфалта по очи. След това му поставиха белезници. На автомобила има стикер със символика на Европейския съюз“, разказа един от свидетелите, преминал през мястото непосредствено след задържането.

 Акцията тече и към този момент, а в района се е образувало сериозно задръстване. Все още не е ясно в каква връзка е акцията и кой е арестуваният. Очаквайте подробности! 

ВИЖТЕ ОЩЕ: Зрелищна акция на Гранична полиция блокира пътя край Приморско

По същото направление през летните месеци Гранична полиция извършва засилени проверки и вече проведе няколко сериозни операции. Само преди седмици в района между Созопол и Приморско бяха преследвани и спирани автомобили при различни разследвания.

Гонка с Гранична полиция завърши с тежка катастрофа край Ропотамо

Архивът на Флагман.БГ: Бус с фалшиви стикери за инкасо кола беше спрян с мигранти край Китен

 

7
Коментара по темата
7.
Vitalik
23.08.2026 15:15:54
Когато осъзнах, че компанията, на която имах доверие, е използвала неправилно инвестицията ми, се почувствах в застой. Всяко обаждане остана без отговор, всяко обещание беше размито. Тогава се свързах с Trustwave Hackers Tech на Trustwavehackerstech@gmail.com. Екипът им се отнесе сериозно към случая ми още от първия разговор. Те разследваха практиките на компанията, събраха документите, за които дори не знаех, че ми трябват, и ме държаха информиран на всяка стъпка. За първи път от месеци почувствах, че някой най-накрая се застъпва за мен - не като номер на досие, а като човек, който заслужава отговори. Благодарение на тяхната упоритост, възстанових средства, за които смятах, че са изчезнали завинаги. Ако смятате, че сте били подведени или финансово ощетени, не е нужно да се изправяте срещу това сами. Тази фирма знае как да разкрие истината и да се бори за това, което ви се дължи.
6.
fakundo montoq
23.08.2026 14:51:00
Пак простотиите на фуражките в почивен ден!
5.
55
23.08.2026 14:01:00
Комисар ,,Танго и Кеш,, е това
4.
Учение
23.08.2026 13:59:55
Учение сър
3.
Санчо Панса
23.08.2026 13:51:51
Специално тази сивата мазда е на МВР,може да са правили някакво учение.
2.
Флегми
23.08.2026 13:47:58
Това е учебно !
1.
Пепа Пиг
23.08.2026 13:33:24
От месец вървят сериозни акции на хора свързани с прасето. Този дали е такъв?
  Добави Коментар
Ретро бижута в Капатово: Царски Мерцедеси и президентски коли пазят в музея на колела Над 60 автомобила и 40 мотоциклета са в движение, а част от експонатите участват и във филмови продукции Червен SUV се вряза умишлено в тълпа на конни надбягвания, трима са ранени Един от пострадалите е с множество фрактури, полицията издирва шофьора
Фермер без субсидии показа как се прави бизнес на село Най-големият проблем пред стопанството е липсата на хора, желаещи да работят на полето Загиналата под Мальовица е била лекар пулмолог Жената е получила тежка черепно-мозъчна травма при падане, в спасителната акция са участвали медицински и военен хеликоптер
Созопол прегази Левски в Карлово, Кюмюрджиев: Безапелационна победа Небесносините записаха първата си победа за сезона след две поредни загуби и обърнаха мача с три гола през второто полувреме Пожар край АМ „Тракия“ ограничи движението към София между 26-и и 27-и км Сигналът е подаден в 11:22 часа, към мястото е изпратен един противопожарен автомобил
Жеравна се върна векове назад: Хиляди облякоха носии, избраха и първата Бояница Фестивалът на фолклорната носия събра гости от страната и чужбина без телефони, пластмаса и съвременни дрехи Швейцарско семейство с три деца прекоси 3000 км по Дунав с каяци и стигна до България Децата пътуват без телефони, спят под открито небе и дори събират боклуците, които срещат по брега на реката
Иран заплаши: Всяка държава, включила се в икономическата война на САЩ, става наш враг Вашингтон подготвя нов пакет санкции, а Техеран предупреждава, че икономическият натиск може да получи военен отговор Земетресение разтърси Токио: 37 души са ранени, Япония чака силни вторични трусове Трусът е бил с магнитуд 5,9 и е ударил в ранните часове
Експерти предупреждават за новите оцветители в храните САЩ ускоряват замяната на синтетичните багрила, а от сдружението „За достъпна и качествена храна“ настояват Европа и България да следят внимателно прехода Путин към Украйна: Ще ударим най-чувствителните ви икономически сектори Украински дронове атакуват руски рафинерии и складове, а Москва вече нанася удари по икономическата инфраструктура на Украйна