Вижте как бургазлии посрещнаха историческата новина за домакинството на Евровизия през 2027 г.
Историческата новина, че морският град ще посрещне най-големия музикален форум в Европа през 2027 година, предизвика истински възторг и тържествена атмосфера в центъра на града. Екипът на развлекателна рубрика на Флагман.бг - „Въй, Бургас“, незабавно излезе по главните пешеходни улици, за да заснеме първите реакции и емоции на бургазлии.
Бургас го направи! Спечелихме домакинството на Евровизия 2027 г. (ВИДЕО)
Буквално минути след официалното съобщение, звуковите тонколони, инсталирани по пешеходната зона на Бургас, озвучиха центъра с музикалния хит, изстрелял България на първото място.
На въпроса как реагират на новината, че Бургас е избраният град-домакин, гражданите и гостите на града не скриха гордостта и вълнението си. Местни жители споделиха с усмивка обичта си към града и подкрепата за кмета Димитър Николов, като категорично заявиха: „Бургас не е просто най-хубавият морски град, а най-хубавият град като цяло!“.
Евровизия заключи Бургас: 98% от хотелските легла изчезнаха за секунди от Booking за 11-16 май
Бургазлийка, живееща във Виена, направи пряко сравнение с австрийската столица: „Много се радваме, че събитието ще бъде тук! Живея във Виена - там беше прекрасно, но тук, в Бургас, ще го направим още по-добре!“.
Бургазлии са единодушни, че спечелването на домакинството е изключително постижение както за Бургас, така и за цяла България. Очаква се събитието да доведе десетки хиляди туристи от цяла Европа и да позиционира града като водещ културен и събитиен център на Балканите.
Бургас е категоричният избор за Евровизия, превъзхождаше София по всички компоненти, обявиха от БНТ
Запитани с какво Бургас превъзхожда останалите градове, жителите изтъкнаха ключовите предимства на морската ни фестивална столица:
„Първо, имаме море, а това е голямо предимство. Освен това разполагаме с всички необходими обстоятелства - добри заведения, отлична база и модерна зала, готова за мащабно шоу.“
Извратена евроГЕЙвизия в празен и фалирал Бургас…..
Вие нормални ли сте? За някакво си смотано еврогейшоу пишете, сякаш сте превзели Шипка или Одрин?
Жалка истЕрия.
България е Европа драги идиоти и колкото и да ви боли така ще се давите от завист ..
А на Бургас и на цяла България ЧЕСТИТО ..
Тихо и към камионетките.
Честито, Бургас!
Киряков,
а ти защо толкова много се кефиш на новината?
защото Новото правителство му затвори всички кранчета, наредил на Радев, Урсула и Путин, Бургас да победи София за Евровизия 2027
Толко ли няма кой да ви осигури летни дрехи и обувки ???
Ще се сварите и усмърдите тотално ,да не говорим ,колко изтощително и мъчително е и се губи енергия за глупости ,а работата е сериозна -вместо да си пазите ресурсите и да ги влагате на място ,по предназначение .
Масово бургазлии се канят да напускат града или поне района на смрадта !
До Великден да са вътре.
Имаме списък за прибиране:
Наркодилърите, Тенекета, Автомобили с еднакви и нелогични номера, татиирани животни по анцунзи и други.
Да се готвят.
лайка, изведнъж чукнахте 31 дислайка, хехех, хохо, митя, ти ли си
Мама им