Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ)
Мъж скочи от терасата си на бл. 9 в бургаския жк "Зорница" и почина на място, съобщават за Флагман очевидци. Гледката е покъртителна - тялото на предполагаемия самоубиец е паднало върху автомобил, паркиран пред трети вход.
На място има екип на полиция. Районът е отцепен с червено-бяла лента, а тялото на човека е покрито с бяло платнище. Съседите са шокирани. Те не можеха да повярват, че точно този човек би сторил подобно нещо.
По информация на Флагман се касае за 82-годишния Т.Т., който е живеел на шестия етаж със съпругата си. Скочил е от страната на входа, където има сериозна растителност, но за съжаление се е приземил върху капака на Ауди.
Преди малко на място пристигна и трупна линейка. Човекът е починал на място.
19
Коментара по темата
19.
Любачето
28.06.2026 16:51:23
Бабо Златке, укусури единственото си мъжко отроче останало до ден днешен вече петдесет годишен дънгалак сакън некоя мома да не си събуе чехличките и влезе наготово в хотела от Соца с пристроени нужници!
И нас ли искаш да погребеш!?
Дядо Димо не ти ли стига..
Недей така....
Гътвай се най накрая....Вещице
И нас ли искаш да погребеш!?
Дядо Димо не ти ли стига..
Недей така....
Гътвай се най накрая....Вещице
18.
18.
28.06.2026 16:02:57
Жена му не можа ли да го спре?
17.
Хвърчилков
28.06.2026 15:46:46
Мога да летя,
мога и да спра на ръба.
Мога да не спя
и да се науча да плача.
мога и да спра на ръба.
Мога да не спя
и да се науча да плача.
16.
Място не остана за децата къде да играят
28.06.2026 15:46:25
Станаха дебелогъзи. Че и момчетата и те
А вече и да скочиш пак върху кола ще паднеш! Всичко е паркинг.
А вече и да скочиш пак върху кола ще паднеш! Всичко е паркинг.
15.
Показно
28.06.2026 15:42:08
Не се вижда трупа тцтц, излагате се Флагман!
14.
д-р Саян
28.06.2026 15:36:51
До.13
Прегледах го,здрав е.
Прегледах го,здрав е.
13.
До 5
28.06.2026 15:34:48
То в цялата държава няма нормални хора, а като цяло Бургас е най-леш (заедно с още 2-3 града са на едно ниво по селяндущина и по психично болни по улиците), не знам от кой квартал си, но шансът да си шест волтов и ти е просто астрономически
12.
до 7
28.06.2026 15:27:34
"В този квартал се случват странни неща "
Ами и Зорница и съвсем близо до Мираж и евентуалното влияние на евентуалната апаратура там...
Ами и Зорница и съвсем близо до Мираж и евентуалното влияние на евентуалната апаратура там...
11.
мен
28.06.2026 15:27:09
Трендафил Терзиев . Бивш зам директор в Нефтозавода .
10.
Бай 100ил 200ил
28.06.2026 15:06:22
Дъртак значи, набор ми е.
Ама защо скачаш бе наборе? Или без да искаш падна ли ко стана, да го е.а?
То без туй щеше да мреш вече бе дееааа!!!
Ама защо скачаш бе наборе? Или без да искаш падна ли ко стана, да го е.а?
То без туй щеше да мреш вече бе дееааа!!!
9.
@6.
28.06.2026 15:02:30
И кой е?
8.
Eваго
28.06.2026 14:52:09
Еее много слаби снимки. Само коли и нищо се не види.
7.
Eваго
28.06.2026 14:50:46
Еее много слаби снимки. Само коли и нищо се не види.
6.
един там
28.06.2026 14:29:31
Дано да има Каско. На никой не му пука, че с глупостите си засяга други хора!
5.
7
28.06.2026 14:29:04
В този квартал се случват странни неща и част от хората там са много странни.
4.
6
28.06.2026 14:17:32
Досещам се кой е
3.
Разбирам защо
28.06.2026 13:59:49
човек иска да напусне този отвратителен свят и още по-отвратителна държава, но защо, по дяволите, не скачат през нощта, а травматизират хората през деня, а може и да убият някой който няма желание да си заминава?!
2.
Ханко Брат
28.06.2026 13:58:00
Не преживява загубата на ГЕРБ на последните избори!)
1.
Ханко Брат
28.06.2026 13:56:38
Не преживява загубата на ГЕРБ на последните избори!)