СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Банда роми е извадила ножове в опит да обере семейство столичани в подлеза на известния бивш хотел "Плиска" в столицата. За това алармираха във фейсбук групите на кварталите "Гео Милев" и "Изток", разделени именно от това подземно съоръжение. СДВР се самосезира по случая.
"Още утре ръководството на Столичната дирекция ще се срещне с тях, за да споделят наболелите проблеми и да бъде потърсено бързо и адекватно решение", се казва в позицията на столичната полиция.
По същия повод СДВР инициира и последваща среща с представители на местната власт, на която ще бъдат поканени и гражданите.
Добави Коментар