Кола се заби в Ролс Ройс за 400 бона и задръсти бул. "Янко Комитов" в Бургас (СНИМКИ)
Две коли се ударили на бул. „Янко Комитов“ в Бургас. Инцидентът е станал около 17:30 ч. на светофара на Кауфланд и Практикер, съобщават читатели на Флагман.бг. Ударили са се две коли
Катастрофата е лека, няма пострадали, нанесени са само материални щети. Но има задръстване в района, предупреждават очевидци.
Страшно задръстване на пътя Бургас-Созопол (СНИМКИ)
Ролс Ройс Cullinan, движещ се в посока центъра на Бургас, спрял рязко, а автомобилът зад него се е забил в задницата му.
„Явно искаше да мине, но светна червено и спря рязко. Добре, че не стана верижен удар, че зад тях имаше още коли. В района има задръстване“, пише още нашият читател, който ни изпраща и снимки.
25
Коментара по темата
25.
Пешеходец
21.06.2026 16:35:57
До 22 - Всъщност беше спрял и стоеше там автомобила близо 20-30 секунди на място, и изведнъж този зад него просто влезна без да спре.
Собственика на ролса разбрах от друг човек че няма нищо общо с партии, със нелегални неща и т.н. Всъщност е едно младо момче голям пичага от Бургас има бизнеси със софтуери.
Спрете всички като видите скъп автомобил да се чудите как да хейтите
Собственика на ролса разбрах от друг човек че няма нищо общо с партии, със нелегални неща и т.н. Всъщност е едно младо момче голям пичага от Бургас има бизнеси със софтуери.
Спрете всички като видите скъп автомобил да се чудите как да хейтите
24.
Huy
21.06.2026 14:04:56
Здраве да има другото не е важно
23.
До 20
21.06.2026 13:25:56
Какво си пращал ти кавалчо, май искаш да те повозя в багажника на ролса
22.
Пламен
21.06.2026 11:21:41
Решил да спре на жълто-червено както е бил ускорил да се "шнугне", и този зад него се е заблудил, че "ще минават". Ако му бяха спирачките като на всички нас - "простосмъртните", нямаше да му се нанижат в задницата. Тъпани!
21.
go
21.06.2026 08:50:16
Собственика на ролса е от ППДБ и лично е правил минети и гъзбети на Асен Василев
20.
T.Живков
20.06.2026 22:41:12
Обичах такива като номер 8.Пращах ги на лагер.
19.
до 15
20.06.2026 22:30:56
Това не беше първоначалното заглавие. По-късно се "поправиха", че едното е било "кола", като за простолюдието, а другото, "тузарско" "возило" (любимата им идиотска дума).
18.
*********
20.06.2026 21:31:18
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
17.
Рочата
20.06.2026 20:56:28
Спокойно, собственика на ролса има Ламборгини със същия номер паркирано в Черноморец. Не го жалете изобщо!
16.
Флегми
20.06.2026 20:44:20
Защо криете номера на Ролса а на автобуса не, от страх ли?
15.
Светла Джуката
20.06.2026 20:28:41
"Кола" се удари в Ролс Ройс. Стига толкова интернет за днес....
14.
Ленин красавчик
20.06.2026 20:27:29
Щматката с ролса ще знае да настъпва
повече да не се прави на много примерен
повече да не се прави на много примерен
13.
Булстрад клошари
20.06.2026 20:13:29
Само собственика може ли да пише после колко са му превели от гражданската на виновника че ми е интересно дали ще му преведат 4-500 евро.
12.
За
20.06.2026 19:33:27
Какво им е този Марков явомонил. И сигурно някоя баничка я е карала колата.А бе хора . Стига сьс вашите комплекси. Вкарайте си парите за каузи . Не за боклуци
11.
Ха ха
20.06.2026 19:25:56
Щеше да е новина ако два ролса се бяха ударили.
10.
72b35
20.06.2026 19:12:03
Шматка /писарчето/, ти само с глупости ли се занимаваш?
Чуваш ли се какво говориш - верижна катастрофа при скорост 40-50 км и задръстване! По голям задръстръстеняк от тебе няма.
Ходи да продаваш царевица
Чуваш ли се какво говориш - верижна катастрофа при скорост 40-50 км и задръстване! По голям задръстръстеняк от тебе няма.
Ходи да продаваш царевица
9.
Чочо
20.06.2026 19:00:06
Ще купи нов, не е проблем ! Вие му мислете !
8.
До 8
20.06.2026 18:56:08
Ей палячо,къв нап ще пускаш, да пусна ли към теб? Мислиш ли че ще си взема такава кола ако ме е страх от НАП и имах притеснения. Паляк!
7.
xxz
20.06.2026 18:44:17
Сега редно МВР да пусне сигнал към НАП за физическа или фирмена ревизия на собственика на "Ролс-Ройса"...
6.
Красимир
20.06.2026 18:42:26
Звщо криете номерата на колите,каква е причината за тайза тайнственост - това става на обществено място, не е в двора на частна вила!! Още повече е ПТП!!
5.
rr kulinar gotva4 na slan4aka
20.06.2026 18:18:29
sigurno e na Ta6o deto go represirat miliciata v slan4aka
4.
Естествено,
20.06.2026 18:12:14
че ще се забие като никой не е чувал за спазване на дистанция и/или си човърка тъпофона.
3.
едфгхй
20.06.2026 18:12:06
коиту е отзад жинаги иаде леберкеза
2.
Те морските
20.06.2026 18:05:31
дбли мн рано са превъртели километража. Спрял рязко и затова бил виновен. Типична бургаска дивотия. Мн тп народ живее из региона.
1.
ххх
20.06.2026 17:53:11
този отзад и той май е искал на червено да мине