Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона?
24-годишният френски нападател на Байерн Майкъл Олисе е дал съгласието си за трансфер в Реал Мадрид. Това съобщава мадридска медия.
Според информацията, ръководството на Реал е информирано за готовността на Олисе да премине в клуба и подготвя оферта за закупуването му, която ще бъде пратена на Байерн идната седмица. Иначе Реал има голям интерес към дясното крило. Възможно е той да направи звездно трио с Винисиус и Килиан Мбапе.
Като Вини играе като ляво крило, Килиан пък централен нападател. По-рано президентът на Реал Флорентино Перес обяви, че е готов да направи оферта за 150 милиона долара за звезден футболист, ако спечели предстоящите избори. Реал отпадна от Байерн на 1/4-финалите в Шампионска лига, Олисе игра силно за баварците. Той е сред най-класните нападатели.
Добави Коментар