Вежди Рашидов: Някаква девойка командва в ГЕРБ, Борисов да вземе мерки
"Някаква девойка командва и кадрува в ГЕРБ". Твърди Вежди Рашидов за партията. Бившият председател на Народното събрание обясни, че по информация от хора вътре в структурите "нова звезда" се опитва да налага решения и именно тя стои зад напускането на кметове и отлива на избиратели.
Той отказа да назове име, но подчерта, че поведението й е предизвиква сериозно отвращение сред мнозина. Според него, ако не бъдат взети мерки, ГЕРБ може да навлезе в продължителна политическа криза.
Всички погледи към ГЕРБ: Ще има ли още оставки до понеделник
"Аз говоря с много хора от партията. 15 години съм дал от живота си на ГЕРБ. Говори се... Говори се, че има някаква нова звезда в ГЕРБ. Някаква девойка командва и кадрува в ГЕРБ. Няма ги старите гербаджии", сочи той.
Той твърди, че лидерът на партията Бойко Борисов трябва да вземе мерки, за да успокои хората в ГЕРБ, защото иначе роенето ще продължи. В същото време Рашидов категорично защити Борисов, като заяви, че той е премиерът, направил най-много за България. Той се възмути от, по думите му, просташките подмятания срещу Бойко Борисов и призова да се спре с обвиненията без доказателства.
В заключение той направи философски коментар за състоянието на обществото. "Ние се мразим. Колективно се мразим. Нашият народ не е лош, но е лошо моделиран. Не се научихме да обичаме. Опростачихме го. Обичам си народа, защото тук съм се родил и тук ще умра", каза Рашидов.
Цветан Цветанов: Няма място за сравнение между ГЕРБ и "Прогресивна България"
Особено във времето преди 10.11.1989 г. ?
Сега чорапа ще ви спасява и оправя.
Голяма еуфория ви гони всички. Всеки път едно и също.
Този път се наиграхте най-много! Само гледайте как ще си умрете от глад.
Седнали да плюят .
Вижте си кочината и нивото си!
Гладни и прости боклуци!
Най-голямото зло сте вие за държавата-безмозъчните селяндури! Докато не измрете няма оправия.
Вежди Рашидов
-златен медал Ватикана 81г
-Париж -85
-Световното изложение Монако-87
-Япония-92
-Москва -2009
-Златен кръст ,,Св.Леополд" Виена....
И там ли ДС...И пак повтарям... б....к е ,че влезе в политиката!!!
ЯЯЯЯ, вижте....цялата измет управлявала България,кои не са били комунисти...доносници...ДС... крупиета,пицари...мутри...митничари...държавни крадци...евра...нотариуси...И поместете това,с което са известни...в Европа...освен с наркотици...кражби на коли...затвори в Чехия...спирам
15 години Мултак, още 15 ГЕРБ.
Б.Борисов е голям политик, но народа не го заслужава....???
Това се опитва да ни внуши тоя мръсен, комунистически цървул.
Набеден за световно известен творец/скулптор и т.н.
Божеее, Прибери си Вересиите.
Да бях умрял!
До гуша ми дойде с достойнство да се перчи лицемерът,
богатият от бедни да краде,
нищожества с почтени да се мерят,
да е в бардак девическата чест и
ученият, унизен, да проси,
и ситият под маска на злочест,
и много често болен здрав да носи,
и доблестният – в хорските крака,
и правият да си криви душата,
и словото с намордник все така,
и правдата – слугиня на лъжата.
Изчезнал бих, но как така в калта
сама да изоставя любовта?
Уилям Шекспир /1564-1616/