Откриха варненеца, нарязал гумите на десетки автомобили в Бургас, но няма да го накажат
След кратко издирване и съдействие от ОДМВР-Варна разкриха кой е мъжът, нарязал гумите на над 20 автомобила в Бургас. Извършителят обаче няма да бъде наказан, тъй като е освидетелстван. Той не е дал адекватно обяснение защо е посегнал по такъв начин на частна собственост, нанасяйки щети за хиляди евро.
Той е разкрит по видеокамери, които са проследили маршрута му. В нощта между 3 и 4 март той започва обиколката си на Бургас от ул. „Рилска” в центъра, където на случаен принцип таргетира близо 20 автомобила, режейки гумите с нож. После се пренася в района на улиците „Фердинандова”, „Цар Асен” и „Цар Иван Шишман” в жк „Възраждане”, като отново вади ножа и на случаен принцип реже.
Мъж наряза гумите на близо 20 автомобила в жк. "Възраждане" и отпраши за Варна. МВР го издирва
Обиколата завършва на централната автогара в морския град, където се качва на автобус и потегля за родната Варна.
Още вчера, когато Флагман съобщи за случилото се, ОДМВР-Бургас бе разкрило целия му маршрут, но нямаше как да действа, тъй като мъжът е от морската столица. Затова колегите от ОДМВР-Варна се задействаха и бързо установиха самоличността му.
За съжаление той не подлежи на наказателна отговорност.
Обществото трябва да изчисти от Ганьовците като вас-по цял ден пишещи тъпи и неграмотни коментари в лайняна медия и леят злоба... щели да убиват!
Жалки и прости до безобразие.
Целия град е задръстен от коли. Никой не си осигурява къде да паркира. То не е само да я купиш тая кола! Един тротоар свободен няма. Пътищата редовно задръстени. Шофьорите масово надрусани, пияни и ненаучени на нищо. Единия Ганьо кафенце му се припило-спира си на пътя , запушва платното и си пуска кафе пет часа, другия баничка му се прияло- същата работа. Другите запушили пътя пред училищата-щели да си карат поколението на училище. Масово навряни във входовете колите. Пред входовете на магазините.. навсякъде!
Ей, Ганьовци прости и комплексирани- вие и децата ви инвалиди ли сте!? 5-10-20 метра не можете ли да вървите!? Задължително с колите навряни .
Големия мегаполис, разбираш ли. Ебаси тъпото село с още по-тъпи "хора".
Щял да убива за една кирлива гума.
Кур за селските педали, скимтящи като путки отдолу . И отгоре.
И за оня обществения педал.. дето прочистваха майка му навремето.
Ей за това е зле държавата-прости сте като ГЪЗ.
Гларусите пречат, котките пречат, велисипедистите пречат, психичноболните направо да се трепели..
Само некадърния Ганьо да вирее, да може спокойно да ходи на м@йка си у пудката. С колата!!
Ей така ще си умрете-прости и жалки.И живеещи за щастието да поядете л@йна във "Флагман".
Fuck off нещастници
Няма нищо столични във Варна, кофти инфраструктура, неподдържано, кофти градски транспорт.
Закона нищо не казва за един възпитателен побой на такива луди вандали.
Значи има акъл да знае че като мушнеш гумата и спада, ама няма акъл да бъде осъден в лудница!