Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

26-годишен почина в Бургас, пушил цигара, напоена с упойка за коне и белина

Снимката е илюстративна
Ключови думи: Друсан, чай, победа, новини, починал, наркотик

Поредна жертва на опасната синтетична дрога, известна като „друсан чай“, разтърси Бургас. 26-годишен мъж почина рано тази сутрин в квартал „Победа“, след като получил внезапен фатален гърч вследствие на употреба на наркотичното вещество. Въпреки своевременните опити да му бъде оказана помощ, младежът е издъхнал на място.

Първоначалните данни сочат, че смъртта е настъпила заради остро отравяне и тежки мозъчни увреждания, предизвикани от системната консумация на токсичния коктейл.

Експертизите разкриват смъртоносния състав на този вид наркотик, който се приготвя по примитивен и изключително опасен начин. Растителна маса се напоява със силни химикали, сред които конска упойка и агресивни битови препарати като белина и почистващи средства.

Тази комбинация нанася необратими поражения върху централната нервна система и често води до шокови състояния, какъвто е и случаят с младия бургазлия. В момента разследващите органи работят по установяването на точния химичен състав на последната доза, довела до трагичния изход.

Задържани бяха десетки лица, замесени в производството и пласирането на субстанцията, включително и цели семейства, превърнали домовете си в цехове за опасната смес. Въпреки усилията на органите на реда, лесният достъп до съставките продължава да взема жертви сред младите хора в областта.

12
Коментара по темата
12.
Дъндито
02.03.2026 14:50:47
Той ги трови
11.
Браво
02.03.2026 14:12:12
Трябва за хората от всички възрасти, раси и полове в България да има от тези цигари безплатно и законно по 10 на ден за всеки задължително!
10.
Трябва
02.03.2026 13:35:29
Да се заличи всяка циганска махала и всеки мангал. Ненужна измет
9.
*********
02.03.2026 13:34:53
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Неможачи
02.03.2026 12:50:11
И най голямата шматка знае състава на този ,,чай,,(5Fadb).Не реагира на наркотест.Супер некомпетенти органи.
7.
Гичо
02.03.2026 12:47:59
Там трябва една цистерна с напалм и проблема е решен
6.
Питай
02.03.2026 11:52:17
Питай та Генади Добрев от Славейков мръсен наркоман той знае как става тази смес
5.
писна ни
02.03.2026 10:47:17
Нека повече мангали да опитат коктейла. Непотребни паразити.
4.
*********
02.03.2026 10:43:01
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
*********
02.03.2026 10:37:17
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
2.
*********
02.03.2026 10:35:38
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
друсан кебаб
02.03.2026 10:21:30
друсания чай го е раздрусал
  Добави Коментар
Откриха нелегални мигранти в ремарке за коне Те са арестувани около 02:30 ч. днес в североизточната област Еврос Кирил Вътев: Българските продукти идват на по-ниска цена, но се продават с огромни надценки Българските производители фалират, дори работейки с търговските вериги
Убийство или инцидент? 3 версии за смъртта на момичето в Благоевград След трагедията полицията задържа 20-годишния студент по философия Александър, но впоследствие съдът го освободи  Разкриха схема за укриване на данъци с български ПОС терминали в Гърция Системата е засечена както от властите в Атина, така и от институциите в Брюксел и Франкфурт
Близо 230 хиляди души са поискали 20-те евро компенсация за скъпите горива До дни започва изплащането на помощите на пострадалите от наводненията Еврокомисията глоби Temu с 200 милиона евро Платформата не е идентифицирала, анализирала и оценила адекватно рисковете от разпространението на незаконни продукти
Кирил Вътев: Големите търговски вериги имат лоби в ЕП Браншовите организации, обявили се срещу държавната намеса, защитават интересите на мултинационални компании Ново лекарство срещу рак даде безпрецедентни резултати Препаратът топи напълно туморите при клинични изпитвания
Медии в Киев: Невзоров напуснал България след престой в украинското посолство Покровители на бизнесмена били влиятелни хора в Одеса Турция иска да си сътрудничи с Япония в производството на дронове Потенциалът на двете страни е огромен
Горанов: Чакам да ме извадят от "Магнитски" Радев постави началото на политическата криза с поредица от 8 парламентарни избори, убеден е той Украйна отрече да е атакувала Запорожката АЕЦ ВСУ определиха руските обвинения като пропаганда, а МААЕ настоява щетите да бъдат проверени от международни експерти