Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Деси Радева полетя свободна към изпълнителната власт

Семейство Радеви купонясваха в известен столичен нощен клуб до зори
Ключови думи: Деси Радева, изпълнителна власт, Румен Радев, президент

След като се почувства свободна, обявявайки го в социалните мрежи вчера няколко часа преди оставката на президента, Деси Радева реши и да отпразнува подобаващо своя полет като волна птица. Тя очевидно е прекарала нощта в пианобар – в облекло напълно подходящо за купона. Стилът е тинейджърски – прозрачно дантелено боди, под което се подават запазените й гърди в хубав черен сутиен. 

Румен Радев, вече предал поста, си позволява да позира в нощния клуб по риза. Снимката, която Флагман.БГ публикува, е качена на Фейсбук профила на певицата Полина Алексиева и е придружена от интелигентен пост за силата, властта, честността и истинските каузи. 

Аз съм дотук! Написа Деси Радева

Постът на Полина вече е с близо 13 000 лайка и над 800 коментара. Всички одобряват позицията на „Гласът на България“ и грамотно развитата теза. 

Всички коментиращи, без изключение пожелават успех на семейната двойка по пътя към изпълнителната власт. 

 

33
Коментара по темата
33.
Васко жабата
25.01.2026 14:56:55
Бааааахти и СЕЛСКАТА П А Ч ААААА.
ГНУУУУС.
Дршки от секс шопа а под тях шкебееее и мускули.
Ужаааааас
Деса шварценегера.
Цялото семейство е СЕЛСКО И ГНУСНО.
ОТВРАТ.
32.
Деса - Общата
25.01.2026 11:04:32
Ех как ще ми липсват вечеринките с копоите от НСО. Що мъжко мляко съм изпила с тях. Спомени, спомени....
31.
ВС
25.01.2026 07:41:23
Гербаджийската измет много мрази, когато някой не е съгласен с тях! Яд ги е, че никога повече няма да видят властта и електората им постепенно ще се топи ( освен партийците от администрацията и приближените фирми). Който иска да идва власт, но никога повече Герб и ДПС !
30.
Гергов от Русчийска ложа Домус
25.01.2026 06:49:58
Ходи къде ходи пак нао са върне
29.
Чудомир
25.01.2026 06:45:00
Калцунения Хай Лайф
28.
Свако 1
24.01.2026 21:15:09
Искам да обърна внимание на малоумния "25-ти офицер " :
Здрасти, тъпан !
Пропусках статиите за фатмака до днес. Как,ти,Гьон с Главно Г реши,че може да уплашиш журналист ли,коментиращ ли,още не съм си изяснил?!
Че си писал и "Тик-Так" !
Кво "Тик-Так",бе ?!
Направо не знам кой път да хвана, да се смея ли,да плача ли ?
Сега зорлен трябва да чета статията и още по-досадно-коментарите, за да стопля какво е възпалитело гладкия ти като балатум мозък.
Обаждай се тука, освен хороскопи ше почна да чета и за Мунчо, да можем да се чуваме с теб!
27.
Свободни граждани в село раждани
24.01.2026 20:56:02
Поведение фриволно. Всичко на показ – намачкани ризи и бельо дантелено.
За първи път виждам някой да празнува абдикация. Да се радва на оставка. Да го адмирират за дезертьорство. Да бъде наричан “достоен” за клетвопрестъничество.
Вчера Десислава Радева написа: “I am done!” Значи се връща към времената, когато беше на Слави секретарка. Ех, девет години издържа да се прави на друга.
26.
Един и същ пише
24.01.2026 20:33:25
Един и същ пише негативни коментари за съпругата на Радев. Явно е влюбен в Радев и си го изкарва на жена му.
25.
Офицер
24.01.2026 19:35:13
Продължавай да драскаш пасквили и да пишеш срещу Радев. Запомнен си.

Тик-так. Тик-так.
24.
Първата жена
24.01.2026 19:34:03
на Радев е толкова приятна и лъчезарна! Не знам кой кого е зарязал или е било взаимно решение, но ако я е оставил той, феноменална глупост от негова страна! Но в тези среди често и се заповядва с кого трябва дори да живееш, ако искаш кариера, така че нищо не се знае...
23.
p
24.01.2026 19:25:40
№8,коментарите са провокирани и касаят предимно "сексапила"на 56г.съпруга,но защо да изоставаме от американците?!..На артистично парти и Мелания демонстрира "преливащо" деколте. С и без дантела и капела..,една жена или е изискана дама,или не! Радев от години може и да съжалява,че навлизайки в политиката като ново лице,трябваше да сключи брак,както подобава на стабилен,зрял мъж..
22.
*********
24.01.2026 19:06:36
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
21.
Герберасти ще ядете пасти
24.01.2026 19:06:21
Когато няма да има хляб за вас. Пишете си сега. Така пишехте и преди втората победа на Радев на президентските избори. Всъщност един убитак пише тука. Той няма жена, нито деца. Нито работа. Сега си стои вкъщи, че го е страх от грипа. Ха ха ха ха ха
20.
*********
24.01.2026 18:51:25
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
19.
до 13
24.01.2026 18:46:50
С пари могат да се купят много неща, но вкус и стил не са между тях... Съветниците се грижат само за официалните изяви, че и при тях дори не успяват особено, но в личния си живот жената е свободна да демонстрира собствения си умствен багаж и "класа"! ;-)
18.
*********
24.01.2026 18:38:00
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
nc
24.01.2026 18:37:26
За един час колко е тарифата
16.
Стою
24.01.2026 18:11:57
Ам туй цуцорестото посредата коей.
15.
Сяя няма нужда от кометари
24.01.2026 18:09:56
И тримата излъчват "класа". деса и радеф ясно знаем ги а тази в средата коя ли е, сигурно е vip (вери инпортан пърсън).
14.
to 8
24.01.2026 18:01:33
Пешо, точно затова го плюем Пешо хахаха, странли е Пешо вечер кошмари нънуваме Пешо. Пешо дай рецепта Пешо за смелист Пешо. Пешо плийз, тресем се.
13.
Абе, с това разполагаме
24.01.2026 17:57:25
Няма стил няма срам, така ли никой не и показа как трбвя да облича като сериозна жена не като евтина махленска пача от панелен квртал в провинциален град.
12.
Геген пресен
24.01.2026 17:51:25
Класата и стила не се купуват, те се изграждат впоследствие на възпитание и култура. Тази селска кранта-лелка, която работила години за най-големия чалгар в България - Слави Трифонов, и се е снимала в клипове на Сашо Роман, има класата на дърта разпоретина от село. Не за нищо много прости, неуки селяни я харесват, това им е нивото. Гняс.
11.
ХХХ
24.01.2026 17:31:23
Кви са тия двамата пенсионери дет са се снимали с Полина Алексиева ?
10.
до 7
24.01.2026 17:30:04
Ти пък беше известен като Общия в поделението на Капчето. Така и не ти зарасна ластичката.
9.
Тиквата газ пикае
24.01.2026 17:28:28
Яко е платил на троловете да плюят по Радев. Изплъзват му се милиардите.
8.
Пешо
24.01.2026 17:19:33
Плюете го защото ви е страх, кочината се тресе, а
7.
*********
24.01.2026 17:18:24
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
6.
*********
24.01.2026 17:10:29
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
5.
А такааа
24.01.2026 17:08:06
Обикновено оставането без работа не е повод за танци и наздравици, ама аз придворния шут не разбирам схемите на "богопомазаните"
4.
Селски благородници
24.01.2026 16:53:57
В смисъл мъжът й и е обещал да я уреди в Министерски съвет ли? "Жената на Радев" очевидно е длъжност във всички държавни учреждения. Тия ли ше ни оправят от корупцията? Боже опази!
3.
J J
24.01.2026 16:53:34
"ПРОСТОТИЯ ДО ШИЯ"
Е КАЗАЛ НАРОДА.
2.
София
24.01.2026 16:50:12
Очевидно не в пианобар, а в третокласен пиЯнобар или порно бар, съдейки по "аутфита" на Вашата "Деси". И за Ваше сведение винаги е изглеждала като първакласна простачка, от първите изяви с лилавия минижуп с ламе, през босите пети на официални срещи до този долнопробен безвкусен и безстилен тоалет. И не в близост до "Раковска", а ако ще и на пресечката с "Руски" да живеят, пак ще са същите
1.
ГДБОББ
24.01.2026 16:42:56
Аграр фешън. ХАХАХХАХАХАХАХАХха
  Добави Коментар
Фантастични умове в НХК: Вижте най-успешните български ученици от международни олимпиади Експозицията представя ученици с отличия и насочва вниманието към труда, знанията и подкрепата зад всеки успех Домашна тренировка за аматьори Реален старт към по-добър тонус
Лесна баклава за начинаещи готвачи - рецепта с готови кори стъпка по стъпка С малко търпение и правилни стъпки този класически сладкиш може да се получи чудесно Вкусна вечеря с малко пари - домашни картофени кюфтета Семпли продукти, добър вкус и идея за трапеза, която не натоварва бюджета
План за влизане във форма за начинаещи - стъпка по стъпка за 30 дни Малки, постоянни стъпки могат да променят тялото и навиците по-бързо, отколкото предполагате Как да отглеждате домати на балкона Слънце, правилна грижа и малко търпение са напълно достатъчни за вкусна домашна реколта
Бивш международен съдия: Дузпата за Левски е леко пресилена Димо Момиров засили полемиките Как да почистите матрака у дома - лесен начин за свежест и хигиена Практични стъпки за по-чиста спалня и по-комфортен сън
ВИП: Гала с чанта за 3 бона Блондинката показа елегантен аксесоар  Пухкава домашна питка със сирене - лесна рецепта стъпка по стъпка Златиста коричка, меко сърце и вкус, който събира всички около масата
Теодора Георгиева: България се превръща в двигател на енергийната сигурност в Европа Заместник-министърът на енергетиката участва в събитието "Energy summit 2026" Сензация: Звезда на Рейнджърс става български национал Ако се уреди, ще е сериозно подсилване