Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Времето утре: Облачно, мъгли, на места ще вали

Ключови думи: времето утре, прогноза за времето, облачно, ще вали

През нощта над повечето райони ще бъде облачно и на много места ще има намалена видимост и мъгла, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ).

В източните части от страната ще е с превалявания от слаб дъжд. Ще бъде почти тихо, по черноморското крайбрежие със слаб до умерен вятър от север-североизток. Минималните температури ще бъдат предимно между минус 1° и 4°, за София – около 0°.  

Атмосферното налягане ще продължи да се понижава и ще е около и малко по-високо от средната стойност за месеца.

Утре ще бъде предимно облачно и на много места през целия ден ще се задържи с намалена видимост и мъгла. Ще има и валежи от дъжд, главно в източната половина от страната. Повече слънчеви часове ще има в югозападните райони. Ще духа слаб вятър от север-североизток, в югозападните части от страната ще е почти тихо. Максималните температури в повечето места ще бъдат между 4° и 9°, по Черноморието – до 12°, за София – около 7°. Утре в 17:03 часа настъпва астрономическата зима.
   
Над Черноморието ще бъде облачно и на отделни места ще превали слаб дъжд. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат между 10° и 12°. Температурата на морската вода е 11°-13°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
  
Над планините в Югозападна България ще е предимно слънчево, но над масивите от останалата част от страната ще е облачно, с валежи от дъжд главно в Източна Стара планина и Странджа. Ще духа слаб вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 5°, а на 2000 метра – около 1°. 
  
През следващите дни ще бъде облачно. Слаби валежи от дъжд на отделни места ще има в понеделник главно в Южна България, а във вторник – в северозападните райони. Вятърът ще е слаб от североизток. Минималните температури ще бъдат между минус 2° и 3°, а максималните – между 5° и 10°. 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
На какво е симптом събирането на границите на кръвното Артериално е налягането, което кръвта оказва върху стените на кръвоносните съдове Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените Това са откритията на изследователи от университета Флиндърс (Австралия)
Трик: Тайната рецепта за идеално печено пиле Това е техника, която може да се използва не само за пиле, но и за кокошка или дори пуйка Броени дни до Коледа: Ето как празниците могат да продължат 12 дни Засилено полицейско присъствие, проверки и ограничения за камионите през предстоящите почивни дни
През зимата вечеряйте в този час, категорични са учени Човешкото тяло функционира според вътрешен биологичен часовник, който регулира вътрешните процеси Удар на полицията: Нелегален тютюн за наргиле за над 100 хил. лв. открит в София, двама братя са задържани Разфасовките са били предназначени за пазара
Нови светски двойки изгряха на родния небосклон Талантливата певица и рали пилотът, който е нашият състезател във Формула 2, са една от най-новите двойки, които се разкриха в началото на ноември Подправката, която хитрите домакини слагат в казанчето в тоалетната Тя помага много, ако трябва да премахнете неприятните миризми
Ако искате идеалния тиквеник, спазвайте това правило Никога не смесвайте захарта с тиквата Най-добрите кухни в света: Италия първа, Гърция втора – къде е България? В топ 10 попадат още Португалия (4-то място), Испания (5-то), Япония (6-то) и Турция, която е класирана седма с индекс 4,49
"Влачене и кръв по улицата": Съседска свада завърши с убийство в Разградско Според разказа на извършителя, починалият, в нетрезво състояние, го обиждал и се опитал да го души Ако се отоплявате с печка, важно е да знаете това Експерт разкри най-евтиния и безопасен начин да отоплявате дома си с печка