Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

По сръбска телевизия: Борисов е сърбин, който не признава, че е сърбин (ВИДЕО)

Ключови думи: българия, протести, бойко борисов, сърбин, сръбска телевизия

Интересни коментари за падането на правителството в България направиха по сръбска телевизия. В сутрешния блок на Blic TV гостува мъж, на име Душан Илич, който трябваше да обясни на водещата Селена Моцевич защо в България протестират и защо падна правителството. Въпреки че Душан Илич е "научен сътрудник" във финансирания от сръбското правителство "Институт за европейски изследвания", обясненията му бяха меко казано смешни.

"Бойко Борисов по националност е шоп - тоест той е сърбин, който не може да признае, че сърбин", заяви Илич, който продължи с намеците, че правителството у нас е свързано със Сърбия. "Демонстрантите в България са се борили срещу "шо-парламент"("шопски парламент).

"Протестите в България са срещу Борисов и Пеевски, защото те обслужват олигарси само от "шопския простор", каза още "експертът". "Младите се отричат от българска си идентичност и затова протестират. В българското общество има криптосръбство, което е избило в протестите срещу Борисов и Пеевски."

И още един детайл - и водещата, и гостът не могат да схванат как е възможно в европейска страна президентът да е срещу правителството и да подкрепя демонстрантите. 

7
Коментара по темата
7.
до 4 - Красимир
16.12.2025 15:46:42
"Вярно е казал,че шопите (вкл. граовците) са сърби!! Много географски имена в софийско, пернишко имат същите или почти същите имена в Сърбия"
Ами защото, глупако, тия земи са били български!
6.
Жестоката истина.
16.12.2025 15:44:26
От научна/историческа гледна точка да се твърди, че шопите са сърби е смешно. Но е безспорен факт, че в Шоплука и Северозападнала България има голям брой сърбомани. Слуша се сръбска музика, правят се на "модерни" като използват някои сръбски думи и изрази, и т.н. Те са толкова сърби, колкото няколкото гърчеещи се маргинални групички по морето - гърци, или русофилите - руснаци. Общото между всички тях е простотията, неграмотността и най-вече избиването на комплекси за малоценност. Тяхната косвена и неосъзната вредителска дейност ги слага при тия, които З. Стоянов нарича "нерязани турци". А относно сърбина (истински или фалшив) Бойко М. Борисов говорят делата му - през последните години на неговото управление през въздушното пространство на България прелетяха многократно руски военнотранспортни самолети, които снабдиха Сърбия с модерно руско въоръжение. Боко (уж) не знаел, Шкембе войвода отговарял за това и пр. глупости за наивници и идиоти.
И накрая - "нерязаните" турци/сърби/гърци или руснаци са по-опасни от истинските.
5.
ALT
16.12.2025 14:07:11
Плакат по време на бомбардировките над Белград:
"Колумбе, ебем ти откритието".
4.
Красимир
16.12.2025 14:04:41
Вярно е казал,че шопите (вкл. граовците) са сърби!! Много географски имена в софийско, пернишко имат същите или почти същите имена в Сърбия: Мрчаевци и Мърчаево, напр. Северозападът до р. Искър също са полусърби... Това е истината!!
3.
RE-1
16.12.2025 14:02:39
"Елате си узми шопу. Ебем Ви Форду. Подпис Лорду."
Прави са. Дебели глави.
2.
Цариброд
16.12.2025 14:01:46
Еййй , май после разбрахме, защо тоя от ден първи, когато е получили обществена власт се опитва да затрие България. То имаше подсказки, ама кой да повярва. Само сръбски песни слушаше, шегуваше се като истински сърбеж , идолите му в музиката, тениса, футбола бяха все сърбежи и т.н. Сега агент Буда вече е разконспириран.
1.
Йоцко от Амстердам
16.12.2025 13:41:09
Идваме да го приберем у дома...
  Добави Коментар
Пак отписват Джокович в Мелбърн Ще има ли втора изненада? Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница Падането й идва малко преди ОИ
Джокович със смайващи думи към Синер Ноле демонстрира чувство за хумор Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство? Това се случвало преди 2000 години, миризмата прикривали с мащерка, твърдят учени
Цената на цигарите скача Причината - новите и по-високи акцизни ставки Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск Дмитрий Лизик може да е щастлив, че Локомотив привлече Симеон
Полезни храни против остеопороза Калцият изгражда структурата на костите, правилното хранене може да е ключово Младите мъже "полудяха" по пластичните операции Между 2018 и 2024 г. броят на хирургичните козметични процедури, извършвани върху мъже, е нараснал с близо 95%
Тези 3 храни поскъпнаха най-много след приемането на еврото Шопската салата може да се превърне в лукс Манчестър Юнайтед не забрави за Димитър Бербатов Митко получи куп поздрави за рождения си ден, най-престижен изглежда този от "Олд Трафорд"
Февруари носи пари и успех на три зодии Звездите са благосклонни към знаците Овен, Дева и Козирог Лудогорец даде 4 милиона, но си струваше Петър Станич е диамант в селекцията на "орлите"