Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Над 130 л/кв.м са валежите в Царево, вижте какво каза кметът Марин Киров

Не може да говорим за наводнение в урбанизирана територия, каза Марин Киров
Ключови думи: Царево, новини, Марин Киров, Изгрев, Варвара, наводнение

Над 130 л. кв.м. са валежите за последното денонощие на територията на Община Царево, съобщи за Флагман.бг кметът Марин Киров. Те са основно по линията село Изгрев и село Варвара. В ранните часове на тази сутрин голямото количество се стече към урбанизираните територии. Частично и за кратко време е затворен главния път за Ахтопол.

Има локално наводнение в с.о. Арапя, в поречието на реката, където са установени множество незаконни обекти. Предстои тяхното премахване.

"Не може да говорим за наводнение в урбанизирана територия. На Арапя е земеделска земя и поречието на реката. Има и частично наводнение в най-ниската част на Лозенец, заради вода идваща от главния път. Дъждът намалява, реките и деретата са проводими и водата се изтича нормално. Шофирайте внимателно, продължава да се стича вода от горските райони. Дежурните екипи са на разположение", каза Марин Киров пред Флагман.бг.

 

7
Коментара по темата
7.
Марш
09.12.2025 08:47:08
Нататък бе лъжец ! Хората в града не те понасят
6.
Марш
09.12.2025 08:46:35
Нататък бе лъжец ! Хората в града не те понасят
5.
sisike4
06.12.2025 17:26:43
KMETE STIGA SI LAGAL VE4E SI V OTBORA NA LAGLIVOTO OV4AR4E !!!! POVE4E NIKOGA KMET LAGEC !!!
4.
Бургас
06.12.2025 14:01:50
То си има специална мичуринска формула по която се изчисляват валежите. При голямото наводнение данните от станция Странджа бяха за 42 литра, а общинските кърлежи казаха над 400 и папагалите-журналисти повтаряха тая глупост чак в национален ефир.
3.
*********
06.12.2025 12:43:03
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Vvv
06.12.2025 12:19:23
Я по-леко, тези литри вече за нищо ги нямате. Този път 100 млн. помощ поискате !!!
1.
*********
06.12.2025 12:18:22
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
  Добави Коментар
Сноубордистката Малена ни вдъхнови преди зимната Олимпиада - форумът започва скоро Два пъти влезе в Топ 6 за Световната купа, а днес ликува в Европейската Знаете ли кой е най-тузарският град в света? Всеки 12-ти жител е милионер Милано изпреварва дори Ню Йорк по концентрация на свръхбогаташи, данъчните му облекчения привличат нови заможни граждани от цял свят
Любослав Пенев отново у дома Папазки с голям жест Социолог с "бомба" за Радев и Борисов Възможно ли е партньорство между лидерите? На този етап изглежда по-скоро в сферата на фантастиката
Ренар попиля Диас за пропуска на зимата Браим е критикуван, едва ли ще има по-значим пропуск за годината във футбола за всички страни, извън Световното първенство Лидерът на Гренландия със смразяващи думи Не изключва военна ескалация
Чарли Шийн изпепели 147 милиона долара - фалитът чука на вратата Шийн живя бурно с десетилетия, сега се твърди, че има огромни проблеми с парите Тези три зодии ще изживеят звездния си миг през февруари 2026 Астролозите сочат ясен енергиен подем за три въздушни и земни знака, които ще усетят подкрепата на Вселената в любовта, творчеството и кариерата
Корупция или крайна предпазливост? Съдия зазида 350 000 евро в дома си Две съставки, които могат рязко да подобрят здравето ни Използвате ли ги?
Маймуна с памперс шокира софиянци - как да реагирате при среща Звънете на 112 Трима спипани с фалшиво евро, банкнотите са едри 21-годишен плати сметката си за вода с неистинска 100-ка