Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

СДВР затяга мерките за протеста-изграждат се КПП-та

Ключови думи: СДВР, протест, МС, КПП-та, мерки, затягане

СДВР е готова да обезопаси тази вечер протеста срещу бюджета под надслов "Няма да позволим да ни излъжете". 

В дълбочина ще бъдат поставени контролно пропусквателни пунктове, където ще бъдат спирани агресивни граждани, познати лица с провокациите си от предишни протести, съобщи комисар Любомир Николов.

Той отбеляза, че ще разчитат на организаторите и стюардите в случаи, че бъдат забелязани провокатори. По думите му са се появили доста призиви за хулигански действия на протеста довечера.

Комисар Николов отправи и призив към Столична община при ескалация на напрежението да вземат своите правомощия и да издадат заповед за прекратяване на протеста. 

"Нямаме нищо против мирно протестиращите граждани, които желаят да изразят позиция чрез мирни действия, но когато  агресивни лица умишлено провокират или унищожават държавно имущество или посягат на колеги, считам, че е редно да бъдат незабавно изведени", обясни Николов, цитирано от днес.бг. 
 

1
Коментара по темата
1.
*********
01.12.2025 15:10:00
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
  Добави Коментар
Белият дом разследва мистериозна поредица от изчезвания и смъртни случаи на американски учени  Според детективи аматьори случаите са свързани, а  учените са имали достъп до чувствителна информация БДУ проведе традиционния си Ден на отворените врати, дойдоха стотици заинтересувани кандидат-студенти Аулата на висшето училище се оказа тясна, за да побере множеството млади хора от почти всички бургаски средни училища и гимназии
Инфлуенсърки, плачете – затварят Бурж Ал Араб Край на селфита пред платното на лукса в Дубай Четвъртото издание на "Кафене Европа" събира идеи за културно участие на Бургас 2032 На 17 април творческият екип, заедно с международни експерти, ще обсъждат как да се развият творчески и новаторски проекти за отворената покана Магазия’32
Бивш кмет на Ню Йорк стана албански гражданин Ерик Адамс получи албанските си лична карта и паспорт на 14 април на церемония по време на четвъртата Среща на върха на диаспората Вискозитет и градско шофиране: как късите маршрути влияят на маслото и избора на клас
Виктор Пасков и многопластовите му истории, които изпреварват времето си На днешния ден си отиде писателят, който превърна болката, музиката и паметта в голяма литература На фона на напрежението в Близкия изток: ръст на резервациите преди летен сезон 2026 Държавата и туроператори обсъдиха със застрахователите мерки за защита на туристическия бранш
Принц Хари: Не исках да бъда работещ член на кралското семейство Меган Маркъл заяви пред студенти в Мелбърн, че е била обект на онлайн тормоз в продължение на 10 години, а принц Хари свърза решението си да се оттегли от кралските задължения със смъртта на майка си 5 зодии ще получат ключовете за нов живот на 17 април Това не е просто астрономическо събитие. Това е ударна вълна, която ще помете всичко ненужно
Защо стевията набира популярност като алтернатива на захарта Нарастващият интерес към здравословното хранене променя избора на подсладители Още едно силно попълнение за МЦ „Д-р Стайков“ Бургас Центърът разширява екипа си и с още един специалист с име и опит в морския град