Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Колко е за гол с пета или най-странните залози за Вечното дерби

Ключови думи: вечно дерби, Левски ЦСКА, коефициенти, букмейкър, Левски срещу ЦСКА, Бетинг, winbet

Когато дойде мачът Левски – ЦСКА, България притихва. Дори тези, които не се интересуват традиционно от футбол, поглеждат към телевизора или надават ухо към радиото. Защото това е единственият мач, в който няма значение кой отбор в каква форма е, къде е в класирането и колко мача е спечелил напоследък. 

Две армии - „червена“ и „синя“, се хващат гуша за гуша, на трибуните вулканът бушува и дори на терена, където напоследък гастролират повече чужденци, отколкото българи, страстите са много по-бурни. 

Подобно е положението на арената на залагащите на футболни мачове, където този мач винаги се радва на специално отношение, защото в него буквално всичко може да се случи и няма нищо сигурно. 

Например, бетинг сайтът, известен като основен партньор на ЦСКА реши да изненада потребителите, независимо от клубната им принадлежност, със специални предложения, много от които със завишени коефициенти, т.е. предлагащи по-висока потенциална възвращаемост. 

За мача са налице са стотиците обичайните пазари за победител, брой голове, корнери или картони и т. н., но за Вечното дерби на сайта има и специални предложения, които звучат необичайно и дори направо екзотично. 

Чисто футболната екзотика е пазарът в мача да има едновременно автогол, червен картон и дузпа. Само много добър статистик може да каже дали това въобще се е случвало в мач между ЦСКА и Левски, но и да не е - винаги има първи път. Ако вярвате в късмета си, то коефициентът за подобно чудо е приятно чудовищен!

Голмайсторите на Левски и ЦСКА навлизат във все по-добра форма. Предложението двамата от „червеното“ атакуващо дуо Леандро Годой и Янис Питас да се разпишат в този мач е 19.48 и това не е случайна цифра, а символизира годината на създаване на ЦСКА. За голове от „сините“ нападатели  Мустафа Сангаре и Радослав Кирилов, коефициентът е 19.14 и да – това също символизира годината на основаването на Левски....

Дискусията „българи или чужденци“ в Първа лига вече стана дори досадна, а Левски и ЦСКА избраха да платят по 400 000 лв. на БФС за правото да не се съобразяват с ограничението за броя на чужденците в състава си. Така че, феновете на спортните залози сега могат да „изиграят мач“ между българи и чужденци чрез специалния коефициент за това българин да вкара първия гол в дербито.

Ами ако бъде вкаран гол или поне се асистира за такъв с пета? Няма проблем – има възможност и за такъв залог и коефициентът е повече от приятен. 

И хайде една препратка към миналата пролет. В 90-ата минута ЦСКА водеше с 2:0, но мачът завърши 2:2. Да се повтори подобен кошмарен развой за някой от двата съперника също е обект на специален пазар. 
Букмейкърската компания предлага още една интересна закачка, свързана с предишния сезон на „червените“: Хайде на бас, че някой от двата отбора ще вкара из зад центъра! ЦСКА го стори два пъти напоследък, а за това „червени“ или „сини“ да го направят в точно този мач, коефициентът е трицифрен!

Понякога се забравя, че треньорите на отборите също са активни участници в мачовете и за този мач също има завишени коефициенти за това кой от тях ще получи картон. 

Това са само част от над 100 предложения, които могат да направят вечното дерби Левски – ЦСКА още по-интересно за феновете. Всички те са на мобилното приложение и сайта на компанията.
И остана само да си пожелаем най-сетне да видим наистина красив футболен празник от двата отбора и да напомним на избралите да заложат за срещата играта да бъде отговорна и разумна.

 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Краят на август сбъдва стара мечта на две зодии От 16 август двата знака влизат в период на професионален напредък, повече пари и важни любовни решения Емили Тротинетката показа новия си любим от Истанбул: Казва се Танк 35-годишният турчин работи като охранител в популярна дискотека, а новата двойка вече позира заедно
Ограничават движението по АМ "Тракия" към Бургас на 6 август Между 7 и 13 часа трафикът от 50-и до 53-и километър ще преминава само в активната лента Слънчевото затъмнение на 12 август отваря нов път пред 5 зодии Лъв, Риби, Везни, Близнаци и Стрелец застават пред важни решения в любовта, работата и личния живот
Шокиращо: Син държал тялото на баща си във фризер 2 години и половина заради пенсията 55-годишният собственик на хотел в Мистра излъгал полицията, че възрастният мъж живее в Атина Държавата затяга контрола: Треньорите вече упражняват регулирана професия Правителството въвежда задължителни квалификационни изисквания за треньорите и помощник-треньорите, които работят с деца, любители и професионални спортисти
Парламентът заделя над 1 млн. евро за самолетни билети, в списъка е и Москва Двугодишната поръчка обхваща 57 възможни дестинации за депутати и служители, сред които Пекин, Ханой, Делхи и четири града в САЩ Екшън: Мъж бяга от полицията със самоделно електрическо бъги (СНИМКА) Полицаите го преследвали по велоалея, пътно платно и между блоковете
Германия губи работниците от Източна Европа: 45 000 повече си тръгнаха Нетната миграция се сви почти наполовина, а отрицателният баланс в движението между Германия и България достигна 14 000 души Пленерът „Добротворци“ в Поморие събра над 3500 евро за деца в нужда Участие взеха над 40 деца и младежи
Родители след първите профилактични прегледи в Детската болница: Бургас се гордее с вас! На 7 август предстои да бъдат обявени следващите специалности, по които ще бъдат проведени профилактични прегледи до края на месеца - всеки работен ден от 9 до 16 часа Пилот на "Малайзия Еърлайнс" заловен със 70 114 таблетки екстази след полет 39-годишният мъж дал положителна проба за три вида наркотици, а в Индонезия е заплашен от доживотен затвор или смъртна присъда