Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Саркози веднага подаде молба за освобождаване, след като влезе в затвора

До Нова година ще стане ясно дали ще бъде пуснат
Ключови думи: никола саркози, молба, освобождаване, затвор, зад решетки, бивш президент, франция

Бившият президент на Франция Никола Саркози, който тази сутрин влезе в затвора след дълъг съдебен процес, веднага след постъпване зад решетките е подал молба да бъде освобожден. Това съобщи за Франс прес един от неговите адвокати.

Според Кристоф Ингрен, цялостното влизане в затвора на Саркози е „позор за съдебната система”.

Бившият президент бе признат за виновен в престъпно заговорничество на 25 септември. Делото е за незаконно финансиране на кандидат-президентската му кампания през 2007 г. Средставата идвали от тогавашния либийски водач Муамар Кадафи. Присъдата, която Никола Саркози трябва да изтърпи, е 5-годишна.

Сега съдът има 2 месеца да се произнесе по внесената молба за освобождаване.

 

8
Коментара по темата
8.
Младежи ГЕРБ ново начало
21.10.2025 18:36:04
Дано един ден ВИДИМ БОЙКО като Саркози при бай Ставри да го маже дъълго и любовно с МАС
7.
бургазлийка
21.10.2025 17:49:34
И при тях всичко не е идеално, но все пак е по-законно отколкото при нас. Сгафил си, следва затвор. Няма значение кой си. А у нас кога? Продали държавните интереси, загубили милиарди, подписвали каквото им падне, дето и бай Иван Казанджията от село няма да подпише и все едно нищо не е станало. Животът си тече и никой не им търси отговорност.
6.
Мнение
21.10.2025 14:27:16
Никола Саркози и първата му съпруга Сесилия Саркози имат принос за освобождаването на българските медици, които бяха задържани в Либия!!
Франция, и лично Никола Саркози (и чрез него — първата дама Cесилия Саркози) са взели видима и публична роля при освобождаването на медиците ни. Медиците са изрично изказали признателност за френската помощ.
5.
До 1
21.10.2025 14:09:08
А в Русия е толкова хубаво, че самата Русия бяга от себе си към гадната Европа.
4.
В демокрациите може
21.10.2025 14:07:34
В демокрациите правата на човека се взимат в на предвид.

Това ако беше в Русия - чака го доживотен затвор поне. Точно за това много хора не подкрепят руския режим, инак Русия е една прекрасна страна.
3.
Бай Колю
21.10.2025 14:07:23
Г-н Муамар разпитан ли е?
2.
ЕССР
21.10.2025 13:44:04
Циркови кученца.
1.
Путин
21.10.2025 13:34:31
На тоя палячо затвора няма Как да му хареса за разлика от пасивния педер макарон , който и без затвор си организира африкански Генг бенг партита където му се изреждат 5-10 негри със големи паламарки
  Добави Коментар
Микробус уби велосипедист при нощна катастрофа край Хасково 23-годишният шофьор е задържан, пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70% Богатите туристи се затварят в луксозни вили, наемат готвачи и заобикалят ресторантите и клубовете
Жегата се завръща с температури до 33 градуса Слънцето ще доминира днес, а в началото на седмицата се задават краткотрайни валежи и гръмотевици Спират тировете по магистралите "Тракия" и "Струма" до 22 часа днес Забраната обхваща и Кресненското дефиле, а край Симитли въвеждат две ленти в посока София
Красиво и рядко женско име празнува днес На 26 юли Църквата почита света Параскева Римлянка, останала непоколебима пред жестоки мъчения Ямал с двойна "златна" ваканция: Ето за къде стегна куфарите Световният първенец се радва на романтика
Изберете най-неприятната миризма и вижте какво разкрива за вас Развлекателният тест насочва към страховете, навиците и личните граници, които защитавате най-силно Българин обяви, че Земята не се върти, а после атакува Айнщайн Тодор Йончев е химик, учител, кооператор и пионер на спорта, но остава в историята и с обречената си война срещу две от основите на модерната наука
Неописуем ужас: Мъж уби дъщерите и съпругата си, полицията разследвана за непростима грешка Има опасения, че полицейска небрежност е в основата на тройното убийство "Имаше най-златното сърце": Почернена сестра проговори след кошмарна катастрофа с 4 жертви Трагедията се случи в Англия
13 деца ядоха шоколад с предполагаеми халюциногенни гъби в летен лагер Лагерниците на възраст между 10 и 13 години се почувствали зле, едно дете е откарано в болница Удар срещу бракониери във Варна Пресечен е контабанден улов на черна мида