Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кражба като на филм в Лувъра, задигнати са безценни бижута

Обирът е извършен посред бял ден
Ключови думи: лувър, скъпоценности, кражба, париж, музей, полиция

Кражба в емблематичния Лувър. Музеят в Париж остава затворен за деня.

Откраднати са бижута. 

"Те са безценни", заяви френският вътрешен министър Лоран Нунес.

Министърът разкри, че трима или четирима крадци са взели на мушка две експозиции в "Галерията на Аполон".

Дръзкият обир е извършен посред бял ден само за 7 минути.

Крадците са нахлули днес сутринта в музея и са избягали със скъпоценностите. 

Изпечените бандити са пристигнали със скутери. С помощта на малки специални резачки и използвайки товарен асаньор те задигат бижутата и офейкват. 

Френските власти са на крак.

El Mundo излъчва от френската столица.

9
Коментара по темата
9.
Христо Миринчев
20.10.2025 14:11:42
От където дошли там отишли, хиляди години Англия , Франция , Италия и други големи сили са крали от поробените народи. Затова там има лувър ама в България не.
8.
отново „лошите“ руснаци?
20.10.2025 08:56:06
☑️ Обир на музея Лувър: Френските власти твърдят, че са открили руски паспорт!
За всичко, което се случва напълно случайно, те винаги откриват, че зад него се „крият“ „лошите“ руснаци.
https://tinyurl.com/2trh3nxs
Френските власти откриха руски паспорт до музея Лувър в Париж, където е извършен големият обир на бижутата на Наполеон.
По-конкретно, те откраднали девет предмета от колекцията бижута на Наполеон и императрица Жозефина: огърлица, брошка, диадема.
Според източник от Лувъра, известният „Регент“, най-големият диамант в колекцията с тегло над 140 карата, не е бил откраднат.
Що се отнася до паспорта, странно е, че крадците са носили толкова важен документ със себе си и че техният „гаф“ показва за пореден път, че зад него се крият „лошите“ руснаци.
7.
Моше Честния с "Чесна 208 В "
19.10.2025 19:10:56
Министърка на Културата на Франция
РАШИДА ДАТИ майка тунизийска еврейка , баща МАРОКАНЕЦ
Рашида Дати преди да стане министър на Кулурата е работила за EBRD London банк щаб квартира на Израелски Мосад служби .
Вероятно извършители мароканска банда,а поръчителите богати равини от EBRD London жадуващи за кралски диаманти и скъпоцености
6.
до 1
19.10.2025 18:56:12
Или това, или партенка/пирамидено ритуалче някакво. Тия приказки от 1001 нощ да ги разправят в детската градина.
5.
хаха
19.10.2025 17:33:41
тея глупаци настройват европа за война а не могат да намерят 20 гривни
4.
Байко и Пеевски
19.10.2025 17:24:15
Ние бяхме заедно с Доган и Костов...
3.
Бандата на Оушън
19.10.2025 17:19:02
Обичайните заподозрени
Група МАРОКАНСКИ крадци
или Сръпско-черногорски "юнаци" розови пантери
2.
Bbb
19.10.2025 16:02:06
Хи хи хиииии тъпи франсета............улична банда със скутери ви направи за смях!!! Ще ги хванете ама друг път,че то държавата ви е пълна само с аборигени.Откраднаха ви това което не е ваше и което вие сте заграбили от бившите си колонии!!!
И вий педали се ежите на Путин........???
1.
Инспектор Дюдю
19.10.2025 15:13:30
Вътрешен човек
  Добави Коментар
Защо някои хора виждат "светлина в края на тунела", когато умират Учени дадоха обяснение Унгария ще съди ЕС заради руския газ Словакия обмисля подобен ход
Голямо разочарование за Мъри Стоилов в Турция Гьозтепе отпадна за Купата УЕФА зарадва футболна България! Ще сме домакини на голям форум EURO U19 ще се проведе у нас
Български шофьор реши да кара по тротоара Дори даде мигач, докато слаломира до пешеходка с куче Екшън с морски дрон в Румъния Той е локализиран и унищожен в близост до Констанца
Знаете ли, че във Формула 1 влиза нов отбор? Пилотите му са познати лица, екипът се цели високо Кадилак ще започне кампанията с представяне по време на Супербоул Мистериозно устройство на пътя върши двойна работа Шофьорите не натискат бясно газта, а бандити могат да бъдат заловени
Рускиня сподели как се живее до 114-годишна възраст "За да живееш дълго и щастливо, трябва да работиш и да се отнасяш към всички с доброта", каза достолепната жена Европейският главен прокурор Лаура Кьовеши се срещна с Георги Георгиев Тя е на важна визита в България
Шофьорите, пътуващи към Гърция могат да използват алтернативни трасета през пункт "Илинден" Агенция „Пътна инфраструктура“ прави това уточнение във връзка с временното спиране на трафика през граничен пункт „Промахон“ Натали от "Ергенът": Събуди се, народе Младата жена подкрепя протестите срещу Бюджет 2026