Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Стана ясно какво е състоянието на 9-годишното дете от кв. Сарафово, блъснато на пешеходна пътека

47-годишен шофьор е отнел предимството на детето и го е помел с Хондата си
Ключови думи: блъснато дете, 9-годишно момиче, кв. сарафово, шокова зала, флагман

Стана ясно какво е състоянието на 9-годишното момиченце от кв. Сарафово, което снощи бе блъснато на пешеходна пътека в квартала.

Както Флагман.бг писа, детето е било открано в Шокова зала. За щастие, състоянието му е стабилно. От удара е получило контузия на главата и лявата лакетна става, без опасност за живота е.

9-годишно момиченце е блъснато на пешеходна пътека в кв. „Сарафово“, транспортираха го в Шокова зала

Припомняме, че инцидентът стана вчера, малко след 17 часа, когато детето пресичало улица "Ангел Димитров", в района на дом №51 А и пекарна "Бургаска баница". Зад волана на лек автомобил Хонда, с бургаска регистрация, е бил 47-годишен мъж, който отнел предимството на детето и го блъснал.

11
Коментара по темата
11.
Читател
10.10.2025 21:47:46
Не само по тротоарите, на същото това кръстовище от другата страна, където е Кедъра винаги е пълно с коли...точно срещу автобусната спирка. Там като трябва да се разминат две коли винаги е трудно....цялата лента за движение е заета от коли. Да не говорим пък за площада пред читалището, който собствениците на заведението превзеха, напълниха го с маси и няма възможност нито майки с деца, нито възрастни хора да поседнат на пейка там, както беше преди години. Но кой да обърне внимание? Плаща се на някой, а хората си мълчат.
10.
Да,ама не
10.10.2025 21:05:04
Ще предупреждавате, ще се оглеждате, не като някои доби чета да се хвърляте от плочките на зебра та, няма все шофьорите да са длъжни да внимават, а блейоците дето вървят и сибъркат в носа друг да ги пази.
Нагли ганьовци, преди да ви дадат напълно незаконно предимство, нямаше такива произшествия, щото се оглеждахте, пък сега айдее с предимство, към болницата.
Наглеци не благодарни, няма да спре за 5 сек. ама що бе, аз съм с предимство, беее
9.
Свобода за пешеходците
10.10.2025 20:29:25
Човек не се е родил в кола.
Първо е проходил. Естествено е да ходиш и да се движиш безопасно по тротоар ако не е зает от автомобил и да пресичаш по пешеходна пътека.
8.
Напаст
10.10.2025 19:49:42
Общинския репатрак да обикаля и да вдига неправомерно паркирани на тротоара коли.
7.
Майка ви малоумна
10.10.2025 14:51:18
Сигурно детето не е махало,че ще пресича :D
6.
BG
10.10.2025 14:14:16
Не знам кой закон е по-малоумен, този според който трябва да се молиш на австралопитеци да благоволят да те пуснат да пресечеш, все едно се молиш на Чингис Хан да пощади селцето ти, или този за който могат да вкарат дядо ти да лежи 24ка в районното и да е 2 години без книжка след фалшив тест който само в БГ се ползва като доказателство за престъпление

Не знам, но съм сигурен че по-еничарски и олигофренски закони в цяла Европа няма, надявам се че виновните за тези закони ще си получат това което заслужават
5.
Наистина
10.10.2025 14:11:14
Само прост може да направи подобно нещо . Да му мислят тези дето са им заети двете ръце . Представям си от автобуса слизат 20-30 човека застават пред пешеходната пътека и всичките вдигат ръце . Ми то все едно поздравяват Хитлер. Най-лошото е, че по закон депутатите не носят отговорност за взетите решения .
4.
V
10.10.2025 14:03:01
Аз заради това гледам никога да не пресичам на пешеходни пътеки и без това на едно 90% от "шофьорите" в БГ не им се спира и освен кълнитби и псувни да вземеш, защото си посмял да накараш таралясника му да намали или да спре за 5 секунди, може и да те прегазят, да давам сигнал и да се моля на Ганьо да шофира нормално, може но някъде в шестък на 32ри
3.
ТБС
10.10.2025 13:51:03
Ами тъпаците в парламента така го сътвориха, ме сега всеки се чувства безнаказан като блъсне дете на пешеходна пътека. Да е възрастен да махне, ама дете, което мисли за игра, домашни и какво ли още не, трябва да сигнализира на пешеходна пътека,.че ще пресича. Само български депутат урод, може да го измисли това. Още на първия ден разни си ли квичаха през прозорците, че пресичаме, без да им помаха благомолително. Да се оправя бързо детето, въпреки, че ще има стрес от пешеходни пътеки, до края на живота си.
2.
Сарафово бей
10.10.2025 13:46:43
Общинския репатрак да обикаля и да вдига паркирани на тротоара коли.
1.
Сарафкьой
10.10.2025 13:03:50
Да продължават да си паркират по тротоарите.
  Добави Коментар
Трикове и хитрини за отслабване след 30 и 40 години Умни стратегии, които наистина работят Фентанилови зомбита? Две дрогирани момчета уплашиха минувачи край Сахат тепе в Пловдив Пространството пред сградата на Певческото дружество от години е предпочитано място за събиране на младежи
TikTok плаща 400 млн. долара заради данни на деца - едно от най-големите споразумения по случая в САЩ Американските власти твърдят, че платформата е допускала милиони деца под 13 години до обикновени профили, събирала е личната им информация без родителско съгласие и е затруднявала изтриването ѝ Смърт за лайкове: Петима тийнейджъри загинаха в Ирландия, опасна мания превръща магистралите в сцена Маскирани младежи снимат скоростомера, провокират полицейски гонки и карат в насрещното, а трагедията на M9 отвори болезнен дебат за TikTok, полицията и провалената превенция
„Чакай тук“: Баща остави 7-годишния си син сам на Фуджи и продължи към върха Момчето останало само в дъжд и мъгла на близо 2500 метра, докато 48-годишният му баща се изкачил с другия си син чак до осмата станция Три години след еврото: 4 от 10 хървати над 65 години са в риск от бедност Проблемът не започва с единната валута, но се задълбочава - при самотно живеещите възрастни делът достига стряскащите 64,4%, а над 654 000 пенсионери получават под 600 евро според Пенсионерската партия
Над 40% от работещите българи прегарят: Ето сигналите, които не бива да подминаваме Близо 60% признават, че поне веднъж са били на ръба на изтощението, а България е сред петте страни в Европа с висок риск Хакнаха издателя на най-очакваната видеоигра за десетилетието, първи кадри от GTA VI Take-Two вече търси самоличността на разпространителите чрез Microsoft и Discord, а Cyberleek събира и криптовалута
Защо Иран още не се предава: режимът разчита на твърдост, петрол и натиск през Ормуз Ветерани от войната с Ирак държат ключови позиции в Техеран, а икономическият натиск засега не е разклатил силовия апарат Тревога на плажа край Албена: Откриха части от дрон, сапьори проверяват има ли взрив Дървена перка, мотор и крило от стиропор са оставени пред спасителен пункт между Кранево и Албена, а произходът на апарата засега е неизвестен
Имате глоба от 153 евро? Не бързайте да плащате, измамници се представят за МВР Фалшивите имейли водят към копие на портала на вътрешното министерство и искат данните от банковата карта Защо самолетите не режат Тихия океан по права линия? Картата ни подвежда Машините всъщност прекосяват океана всеки ден, но маршрутът се определя от кривината на Земята, ветровете и достъпа до резервни летища