Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

И в Русия отразиха драмата с "Елените"

Ключови думи: русия, елените, наводнение, българия

Наводнението в района на ваканционно селище "Елените" на Южното Черноморие на България, при което загинаха четирима души, включително руска гражданка, прикова вниманието на ТАСС.

От руската агенция подчертават, че има разминаване във версиите на местната власт и националната за причините за трагедията.

Кметът на Несебър Николай Димитров разкри истината за в.с. "Елените"

Съобщава се и че излялото се количество дъжд е много над средните норми за месеца в България.

"Това, което преживяхме, беше неочаквано и опустошително природно явление, срещу което човекът и неговите съоръжения бяха безсилни", се цитира позиция на администрацията в Несебър.

Образувано е наказателно дело относно загиналите при наводнението и се води разследване, допълват от руската медия. Всички жители и туристи на "Елените" са евакуирани, се акцентира още.

3
Коментара по темата
3.
Елия
08.10.2025 17:18:10
И откъде накъде, при положение, че БЪЛГАРИТЕ от Карлово и селата, наводнени миналата година още живеят във фургони и при роднини, соц. министерство ще дава от нашите пари на гнусните укри, изкупили имотите по морето. Българин не може да мине по частните улици и мутренските заграждения в Елените. Какъв е тоя зор за даване на помощи, не стига, че 3 години хрантутим дезертьори и украинската мафия по морето.
2.
читател
08.10.2025 10:03:15
Цялото село ще тръгне надолу към морето построено е на свлачище.Презастроено и с множество запушени и циментирани дерета.Къде ще се изтича водата от планината.Видяхте сами.Затвориха се едни пари на хора в строежи които са застрашени от природата.За хората не се мисли и за бъдещето.Да кажат за пречиствателната станция дали може да побере толкова много хотели и хора и къде отива мръсната вода.
1.
Васко жабата
08.10.2025 08:48:30
Да отразят убийствата на хипофизното д удже путкин.
  Добави Коментар
Няма да повярвате какъв мъж си хвана Михаела Маринова, извади го на показ! След месеци на детективско криене и бягане от папараците, хитовата изпълнителка най-после призна цялата истина за личния си живот Тайните на Русокастро: Започват мащабни разкопки на топ археологическия ни обект Община Камено и държавата обединяват сили за разкриването на тайните на една от най-значимите български крепости
Голяма гордост! 12-годишно българче ще открие осминафинала САЩ-Белгия на Световното първенство Малкият Самуил Петров спечели правото да изнесе официалната мачова топка пред погледа на милиони фенове по света БДУ и Тракийският университет в Одрин задълбочават академическото си сътрудничество Официална академична делегация на Бургаския държавен университет „Проф. д-р Асен Златаров“, ръководена от ректора проф. д-р Сотир Сотиров, осъществи работно посещение в Тракийския университет в Одрин, Република Турция
Екологична катастрофа остави десетки семейства без капка питейна вода Придошла река напълни мрежата с токсичен арсен, властта лепи спешни предупреждения по стълбовете в Монтанско Пълен шок на „Кулата“ и „Маказа“! Вижте какво се случва на пунктовете в този момент Километрични колони скъсаха нервите на летовниците още от сутринта, трафикът удари тавана и властите вдигнаха ръце
Край на компромисите! Брюксел вдигна мерника на Орбан и заложи капан, от който няма излизане Драстична реформа разцепва Съюза: Новите държави ще бъдат „втора ръка“ без право на вето, за да се спаси съвместният бюджет Няма да повярвате какво крие съдбата ви! Ако сте родени през март, октомври или декември, всичко си идва на мястото Езотерици дешифрираха космическия код: Тези три месеца крият директна връзка с прераждането, проверете какви дългове плащате в момента
Шефът на ВиК-Бургас и служител по инвеститорски контрол са обвинени за ощетяване на дружеството с над 303 хил. евро Двамата застават пред съда, държавното обвинение ще настоява за постоянния им арест Вдигат пенсиите от утре! Вижте с колко точно скачат сумите и кои хора ще останат разочаровани „Швейцарското правило“ носи до 7,8% отгоре за масовия българин, но за някои бонусите приключиха - ето пълния график за плащанията до 20 юли
Пълен абсурд: 8-годишно дете яхна електрическо АТВ и прегази 4-годишно момиченце! Тo го е управлявало със съгласието на майка си Черната серия с атракционите продължава: 21-годишна жена се преби при скок с парашут Тя е настанена в болница с множество травми