Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Верижна катстрофа направи голям проблем на АМ "Тракия"

Днес е последният почивен ден и всички се прибират, това предизвика истински хаос по аутобаните у нас
Ключови думи: ам тракия, верижна катастрофа, голямото прибиране, трафик, флагман, бургас-софия

Верижна катастрофа затруднява движението по АМ "Тракия" този следобед, съобщават граждани. Четири коли са се блъснали при километър 109 в посока София. Машините са в изпреварващата лента. Няма данни за пострадали, но се е образувало километрично задръстване.

Водачи предполагат, че причината за инцидента е неспазена дистанция, но към момента няма официална информация по случая.

Припомняме ,че по-рано днес от МВР съощиха, че двама са загинали, а 26-ма са пострадали в станалите 22 тежки катастрофи през изминалото денонощие.

На територията на столицата са регистрирани 12 леки и две тежки пътнотранспортни произшествия. Ранени са четирима.

 

9
Коментара по темата
9.
Мисля
08.09.2025 21:45:55
Мисля че се разбра че 80 процента от българите не са въобще наясно какво ще да е тоя средна скорост
Питал съм доста мои познати те са тъпи галоши като средностатистическия българин и си мислят че средна скорост е нещо като засичане моментно за скорост
Въобще не разбират какво е средна скорост
Чак когато запристигат глобите тогава ще им светне лампата в четвъроъгълните плоски глави
8.
Димов
08.09.2025 21:18:39
Шопите извън София не могат да карат. 90% от катастрофиралите са софиянци от провинцията.
7.
Никъкавист
08.09.2025 20:00:48
Движението по българските пътища ще се оправи от самосебеси, когато всички управляващи, и всички високоплатени чиновници, започнат да управляват автомобилите си сами, а не да ползват професионални шофьори. Така както сами след работа, преди работа и в почивен ден управляват всички други граждани.
Та мисълта ми е управляващите да попаднат в джунглата, а тогава ще видим колко са "елит".
6.
Глупава държава
08.09.2025 18:06:35
Катастрофата е "лека" представете си да има тежко пострадали, да не дава Господ. Убеден съм че причината е заради средната скорост, защото в лява лента се движат автомобили със 110 км.ч. други с 125 км.ч. и трети се движат с максималната разрешена 140 км.ч. Две ленти в посока плюс интензивен трафик означава САМО ПРОБЛЕМИ. Държавата се управлява от глупави селяни които са стигали само до Гърция 1,2,3, ръкав хахахаха.
5.
1-во инфраструктура тогава камери
08.09.2025 17:51:36
Ако няма магистрала а има средна скорост, точно така се получава, сега започва свиквайте.
4.
Добри
08.09.2025 17:14:17
Шоплучеството бърза да си измие пясъка от Д-то и водораслите от краката. С 20 километра по ниска скорост и щяха да се приберат часове по - рано. Ама нали са по, по, най, нашите СТОЛИЧАНИ от село! Да дремат сега и да не реват!
3.
Жорж
08.09.2025 16:49:39
Бай Ганя прекарва буркани за столицата и бърза да намери паркоместо пред панелката
2.
Ха Ха
08.09.2025 16:13:57
За пръв път чувам че тук имаме аутобани - бухахаха
Да е. ба и селяните
1.
Пускайте бързо
08.09.2025 16:02:22
движението, че няма храна за средна скорост на тол камерите, няма кинти за нови бенвета.
  Добави Коментар
Лихвата по ипотеката се удвоява, но вноската не - ето колко ще плащате При кредит от 200 хил. евро скокът от 2% на 4% вдига месечната сума с около 208 евро, а рефинансирането невинаги излиза по-евтино Броени дни до най-грандиозното бойно събитие в страната! Обратното броене до BRAVE 107 започна 1 август, зала „Арена“ Бургас Снайпера срещу Червения дявол
Още едно от децата на Брад Пит поиска съдът да заличи фамилията му 18-годишната Вивиен настоява да носи само името Джоли, а съдебното заседание е насрочено за ноември Българинът, паднал от движещ се със 120 км/ч. влак в Германия, остава в медикаментозна кома Жители на Павликени поискаха справедливо разследване, а заподозреният за нападението остава на свобода
Сестрата на 11-годишната Наталия с трогателен разказ за първата им среща след похищението Момиченцето е в добро състояние, според думи на близките й Ще продължат ли бурите? Ето прогнозата за 23 юли По-меко време днес
Край на кошмара! Откриха жива 11-годишната Наталия след месец издирване, похитителят с белезници "Наталия е в безопасност и близките ѝ я прегърнаха. Усилията дадоха резултат! Имаме задържан за изчезването ѝ", информира министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев Историята на опожарения Анхиало събира в Поморие три града от две държави Иван Алексиев ще подпише с кметовете на Неа Анхиалос и Анхиалос обща декларация
Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете Ограничението за камионите над 12 тона обхваща и Кресненското дефиле, за пътуващите към Бургас и Кулата са определени обходни маршрути Таня Христова за нощния шум край блок Здравец: Когато няма решение, всички сме потърпевши Тя поиска ясно разграничаване на отговорностите между институциите и обяви готовност за промени в нормативната уредба
Подробности за драмата с 3-годишното дете и крокодилите Момченцето се възстановява Съдът вкара зад решетки жена, за която прецени, че лъже за изнасилване Драмата се случи в Хонконг