Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Буря удари Гърция, има наводнения, прекъснат ток и отменени полети

Ключови думи: буря, гърция, бедствие, полети

Силна буря удари Западна Гърция тази нощ. Има наводнения, прекъснат ток и отменени полети. До 21:00 часа вечерта в събота има регистрирани повече от 20 000 мълнии в Гърция, от които почти 8 000 на сушата.

Лошото време причини големи щети в няколко района. Епицентърът беше в Корфу. Наводнени са магазини и заведения на острова, наблюдават се силни ветрове, буря и прекъсвания на тока, пътища се превърнаха в реки.

Достъпът до летището в Корфу беше прекъснат заради наводнение и остана непроходим дълго време. Няма данни за сериозно пострадали хора.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Драконово море гълта кораби и самолети Местните рибари разказват истории за странни явления и необясними инциденти Трус в Централна Европа Земетресение люшна на територията на Полша
Сексолог с важно обръщение към двойките Няма значение колко често имате интимен акт, а дали сте удовлетворени Срещата между Путин и Тръмп в Европа се отлага? Любопитна информация за президентите 
Отложете смяната на документите си за самоличност, зоват от ОД на МВР-Бургас Дейности, свързани с подновяване на шофьорски книжки, регистрация на автомобили и справки за наложени глоби, също ще бъде невъзможно да се осъществяват Подробности за нападението над прокурор Иво Илиев Бившият зам.-градски прокурор, към настоящия момент прокурор в Градската прокуратура, беше пребит снощи в столицата
Даниел Митов с коментар за тройното убийство в Люляково Ужас в руенското село Клоп: Светът ми се срина Мениджърът не може да понесе загубата на Диого Жота
Потресена майка: Преди три месеца пребиха сина ми като куче Насилие в София Промяна по движението на "Тракия" до Бургас На 24 и 25 октомври за ремонт на настилката ще се ограничи движението по п. в. "Българово" 
Община Бургас и Индустриален и логистичен парк - Бургас АД отчитат напредъка по изпълнението на стратегически инфраструктурен проект Основната цел на проекта е подобряване на бизнес средата и създаване на по-добри условия за привличане и дългосрочно задържане на инвеститори, като по този начин се утвърждава позицията на Бургас и общината като икономически и индустриален лидер в региона Правителството даде зелена светлина на Община Бургас за изграждането на защитена лодкостоянка Тя ще се намира в кв. Победа и ще еза 275 лодки