Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Дете е в кома след падане от тераса на хотел в Китен

Ужасният инцидент е станал днес около 04:30 часа
Ключови думи: дете, българия, китен, падане, кома, болница, бургас

14-годишно момче от детски лагер е в кома след падане от терасата на хотелска стая в град Китен. Страшният инцидентът е от около 4:30 ч. тази сутрин.

Екип на Спешна помощ е откарал детето в УМБАЛ-Бургас, където е настанено в реанимацията в много тежко състояние и с опасност за живота, предаде НОВА.

Дете се бори за живота си след кошмар в Русенско

Не е ясно защо лагерникът е бил буден в 4:30 ч. и каква е причината да падне от петия етаж на терасата.

Детето е в кома, като следващите 24 часа са критични.

Очаквайте подробности!

7
Коментара по темата
7.
До 6
28.07.2025 16:09:33
Не искам да споря, защото сме на едно мнение относно действието- легализация/декриминализация. Ти го подкрепяш защото мислиш че е за добро, аз го подкрепям защото знам че ще бъде изключително лош ход. Това е :)
6.
5
28.07.2025 12:04:49
редовно си разпускам с един джойнт всяка вечер вече от близо 16 години и нито веднъж не ми е минало през ума да опитам херца или някакви други боклуци, до акъл е. конкретно тревата не е нищо по-лошо от алкохола (буйстване, вероятност да направиш някоя беля и да убиеш някой, цироза на черния дроб и какво ли не, докато тревата какво? не на празно и всяка година се легализира тук-там само в БГ тук туземците все още живеят с разбиране от 50те.
5.
ХахахахаX4
28.07.2025 11:31:53
Ей наркоман, точно тревата прави хората мудни торби, които само гледат да си огаждат, да се надуват и разбира се- да пробват и взимат други по-тежки дроги. Което от една страна е добре, защото трябва да се чисти тъпата пасмина, но ако трябва да сме честни- трябва да има присъди като в мюсюлманския свят и източна азия, истински и тежки присъди за добитъка!
4.
ей
28.07.2025 09:59:57
НОВА, боклуци такива, сега какво ще го изкарате че ще е пушило? не съм гледал емисията но си залагам левия та*ак че ще споменали тест за алкохол и наркотици (СТРАШНАТА ДРОГА - ТРЕВАТА!)
3.
А ТАКЪВ
28.07.2025 09:25:45
БРАВОс.....!!!!

до 2
2.
Пенсионер /учител/
28.07.2025 08:58:40
Много тревоги на тия лагери.
Не мигвахме по цели нощи до момента, в който директорката издаде заповед да имаме нощни дежурства.Вземахме двама родители с нас и се редувахме да дежурим през нощта.
1.
Добро утро
28.07.2025 08:54:07
Алкохолът не прощава на никого! Дано се оправи.
  Добави Коментар
Райна се показа от екзотично кътче Певицата посети Британските Вирджински острови Бърз трик за безпроблемно размразяване на стъклата Всяка зима автомобилистите водят една и съща досадна битка с леда
Драма със следващия двубой на Кобрата Натискат да се бие с Итаума Твърдения за НЛО над Русия и САЩ изправиха косите на мнозина Какво се случи в небето над Москва и американски АЕЦ
Тежка катастрофа с автобус с работници Инцидентът се случи на "Марица" ЦСКА 1948 победи Лудогорец в мач с 9 гола, шампионатът се завърза Възможна е бомбастична първа четворка откъм интрига
Антъни Хопкинс с разтърсваща изповед, сподели, че е можел да се превърне в убиец Шофирал е мъртво пиян "Сините" останаха само четирима в "Игри на волята", но с жена-чудо в редиците! Предстои ключова битка Численото превъзходство на другите племена може и да се окаже минус
Бургаски клуб с фурор на международно състезание Завърши трети от 56 тима Телевизионният любимец Къванч Татлъту празнува Стана на 42 години
Голям екшън с невръстно дете-беглец в София Повози се само в метрото 41% от българите смятат, че насилието между децата е заради липса на внимание в семейството Анкетираните посочват още и лошата приятелска среда - 15,5%