Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Баща избяга с младата годеница на сина си, а после...

Ключови думи: годеница, баща, син

Индиец ограби собственото си семейство и избяга с бившата годеница на сина си, съобщава South China Morning Post.

55-годишният Шакил, който е баща на шест деца и дядо на трима внуци, уредил 15-годишния му син Аман да се ожени за 22-годишната Аиша, която живеела в близкото село.

Първоначално семейството му се противопоставило на годежа по финансови причини, но Шакил продължил с изпълнението на плана си.

Индиецът често посещавал дома на бъдещата си снаха под претекст, че организира сватбата на сина си, което накарало жена му да започне да се съмнява, че между тях има нещо.

Тя многократно изразила опасенията си за аферата, на което мъжът й отговорил с вербални обиди и физическо насилие.

Измамената съпруга дори открила видеоразговори и интимни снимки на прелюбодейците в телефона на Шакил. А с помощта на сина си събрала доказателства, потвърждаващи аферата му.

Шокиран от предателството, Аман отменил годежа.

През юни Шакил избягал в Делхи с младата си любовница, взимайки от семейния дом над 200 000 рупии в брой и злато.

По-късно се обадил на жена си, за да й съобщи, че се е оженил за бившата годеница на сина си. 

"Аиша трябваше да стане жена на сина ми, а сега е съпруга на мъжа ми", жали се жената на Шакил. 

Синът й Аман пък твърди, че баба му и дядо му са знаели за аферата и дори са помогнали на прелбодейците да се оженят.

 

В Индия мюсюлманите могат да имат до четири съпруги.  За другите религии обаче двубрачието е престъпление, наказуемо с до седем години затвор. Заради кражбата пък Шакил може да отнесе до три години затвор и глоба.

Към момента полицията все още не е получила официално оплакване от семейството. От там заявяват, че ако член на семейството се свърже с тях, ще действат веднага. /jenata.blitz.bg

3
Коментара по темата
3.
До 2
27.07.2025 01:17:02
Кантаренето не жуле на флагмландски sigurно след 22ч.
2.
Флагман
26.07.2025 22:07:09
Жена му се сенявала
Това на индийски ли е
1.
Аз
26.07.2025 21:36:01
Мангали сър...
  Добави Коментар
Онлайн магазините масово мамят с намаления и такси Капково ценообразуване, спешаване за покупка, фалшиви отстъпки са част от триковете На 7 и 8 май Синята зона в Бургас ще е безплатна Целта е да се облекчи паркирането на автомобили в дните, в които градът ни ще е домакин на Giro dItalia
Любовни авантюри вместо манджи в „Хелс китчън“! Вижте бившата на Събков, която замени с поморийката Трифонова Скандалът ударил семейството като гръм от ясно небе Златни момичета и високи залози: Кои са титулярките на букмейкърите? Как България и международните фаворити доминират в спортния бетинг на художествена гимнастика през 2026 година
Отиде си бивш министър на образованието, баща на известен музикант Професор Пецов е психолог, доктор на науките, почина на 95-годишна възраст Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Историческата резиденция в сърцето на Флоренция е свързана с Галилео Галилей и неговите астрономически наблюдения.
Министерският съвет ще обсъди план за борба с измамите в ЕС и важни инфраструктурни проекти Служебният кабинет ще разгледа националния план за превенция на измамите, важни инфраструктурни проекти и стратегически партньорства с Армения. Три гола на Бойко Борисов вкараха отбора на финала на републиканското първенство за ветерани Ветераните на Витоша Бистрица с впечатляваща победа над Ботев - хеттрик на бившия премиер
Ремонтът пред ЖП гарата в Бургас продължава и днес Преасфалтиране на участък от Гаров площад ще затрудни движението до 20 часа в сряда Проф. Янаки Стоилов: Имаме ли изобщо нужда от постоянен ВСС?! Според конституционния съдия изборът на ново правителство на съдебната власт трябва да се извършва по нови правила
Шефовете на „Магазин за хората“ ЕАД подадоха оставка след скандала за големите заплати Към момента дружеството има изградена мрежа от 110 обекта в близо 90 населени места, като още десетки са в процес на договаряне Корнелия Нинова като рапъра Спенс: Писна й "Гробокопачите на БСП не спряха да се упражняват върху гърба ми", твърди тя