Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

И хубавото Наде остаря, но вижте как опъна фейса

Ключови думи: Надежда Нейнски, новини, Хубавото Наде, Флагман, България, Турция

Бившият външен министър и бивш посланик на България в Турция Надежда Нейнски шокира социалната мрежа с нова визия. Хубавото Наде си пусна кифленско селфи на тревата въпреки достолепните 63 години, които ще навърши на 9-и август. 

Закачливата снимка е озаглавена "Summer time". Изненадата във фотото обаче се скрие не в тийнейджърсия стил на селфито, а във визията на Нейнски. Тя изглежда неузнаваема и мнозина предположиха, че с този кадър. Хубавото Наде всъщност се хвали с новата си външност. 

Само преди месец и нещо Надежда Нейнски е публикувала свое телевизионно участие, където изглежда по съвсем друг начин:

Познавачи на женската красота веднага отбелязаха промяната: "Надето май гони пластичните рекорди на Стефка Костадинова!" Последната е известна в публичното пространство с безбройните си корекции, които я направиха неузнаваема. Под снимката на Нейнски се точат лайкове и поощрения за външния й вид, като Диляна Гогова даже пише: "Хубавке, издигам те за президент, знаеш". Петър Лазаров пък многозначително е вметнал: "Доживяхме!".

6
Коментара по темата
6.
хахахаха
14.07.2025 23:46:30
А Стефка Костадинова прилича на травестит след пластричните си операции.
5.
като млада
14.07.2025 18:54:23
беше готина,спор няма...
4.
Пиночет
14.07.2025 17:12:28
Хубаво, Хубаво ама колко да е хубаво ?! Прили4а на задника ми в профил
3.
Никола
14.07.2025 13:52:24
Дъщеря й в Лондон много добре се предлага !
2.
Мда
14.07.2025 13:20:55
Тази е пример за младите к.рви как да се продават добре и от билето продавачка до министър да я докарат в съвременния свят....тази където да видиш храчките по лицето ще са и малко.
1.
Оо Тигре тигре
14.07.2025 13:05:05
Имаха май взимане даване с боса на Вис-2 Жоро Илиев ;) Имаше едни големи букети в кабинета и с поздравителни картички ;)
  Добави Коментар
7 най-чести грешки при продажба на апартамент, които могат да ви струват хиляди евро Как собствениците сами саботират сделката си без да го осъзнават Коя зодия ще има най-голям късмет на 3 март - звездите носят изненади Енергията на празничния ден отваря нови врати за един знак от зодиака
100 велосипеда ще са на разположение на бургазлии от 4 март Системата БургасБайкс продължава да бъде важна част от визията на града Палачинки без мляко - пухкави, меки и готови за 10 минути Перфектното решение за бърза закуска с минимални съставки и максимален вкус
Добре, че не шофират - шимпанзетата биха дали положителен тест за алкохол Неочакваните резултати от експедиция Президентът Илияна Йотова проведе среща във връзка с конфликта в Близкия изток Държавният глава се запозна с докладите на службите за сигурност, както и на Министерството на отбраната, не е отчетена пряка опасност за България
Дара взривява Евровизия с "Бангаранга" - курс към Топ 5, хитът набира скорост Екзотично звучене и силен рефрен печелят европейската публика още преди голямата сцена Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Явлението няма да се вижда от България, но ще бъде наблюдавано от базата на о. Ливингстън
Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Затворени летища и отменени полети през Дубай принудиха българския пилот да пътува през Банкок и Сингапур Върховният административен съд окончателно осъди Костадин Костадинов за реч на омразата срещу Даниел Лорер Решението потвърждава санкцията на КЗД и задължението за премахване на публикации от социалните мрежи
Франция е готова да се включи в иранския конфликт Той може да продължи четири седмици или по-малко, пък смята президентът на Съединените щати Доналд Тръмп Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Надежда Нейнски и Хакан Фидан договориха координация по сигурността и миграцията