Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Разкарайте от живота си тези 3 зодии, те са ужасни скандалджии

Ключови думи: зодия, скандалджии, флагман

Има момичета, които са огромни истерички, без значение дали има причина или не, те са способни да вдигнат страшен скандал. 

Те просто не могат да изразяват по друг начин емоциите си. 

Астролозите са категорични, че подобно поведение е най-често срещано при представителите на 3 определени знака. Специалистите съветват много да внимавате с тях.

Телец

На нивото на драматизъм на тези хора може да завиди всеки актьор. Жените телец вече са измислили как да получат каквото искат от мъжете - чрез манипулации и скандали. 

Не всички момичета от тази зодия изпадат в истерия, но наистина често избират пътят на драмата и затова често остават сами. Жените Телец често могат да преодолеят страстта си към шумните кавги с помощта на терапия, но докато се решат на подобна стъпка минава много време.

Лъв

Представителите на тази зодия са много притеснени какво мислят другите за тях и именно това може да се превърне в повод за редовни истерии. 

Лъвиците са пред нервен срив доста често и той е гарниран с крясъци и хвърляне на предмети. Околните е добре да стоят настрана от тях, докато бурята премине. Въпреки че родените под този знак бързо подпалват, те и също толкова бързо забравят за какво иде реч. 

Водолей

Жените Водолей обичат да получават различни емоции и са готови на всичко, само и само да не им е скучно. Ето защо, ако всичко наоколо е сиво и мрачно, такива търсачи на силни усещания могат да вдигнат скандал. 

Обикновено няма реална и сериозна причина за това, просто Водолеите се освобождават от стреса така и получават необходимия заряд. В такива моменти е по-добре да не ги докосвате и да си се занимавате със свои неща. Приемете случващото се със смирение, сякаш е природно бедствие.

1
Коментара по темата
1.
Амбър
12.06.2025 15:55:57
Пълни глупости
  Добави Коментар
Екокатастрофа заплашва Скопие: Пламна пожар във фабрика за стара електроника (ВИДЕО) Местни сравянват инцидента с трагедията в Кочани заради замърсения въздух Страшен взрив разтърси Мадрид, има много ранени Районът е отцепен, с кучета и дронове се търсят изчезнали след експлозията хора
Васил Найденов шокира Петя Дикова с изповед за секса Певецът демонстрира отлично чувство за хумор Какво е менюто на Джокович – силна хидратация и никакво кафе Всеки ден, в който се събудя, съм благодарен, че имам още една възможност да живея, обясни Новак
Пияна 18-годишна шофьорка с книжка от два месеца катастрофира тежко във Врачанско Момичето е с мозъчно сътресение и разкъсана контузна рана на главата Терзиев пробва софиянци колко най-скъпо биха платили за паркиране Пусна анкета за цените, за червената зона и възможността за разширяване на зоните
Парадокс: Руската икономика е зле, но за руснаците няма криза Европейският съюз подготвя поредния пакет от санкции Върнаха книжката на Диона за ЧРД Певицата е в изпитателен срок и си е наела шофьор
Хаос със сметките заради етажната собственост Причината е едно решение на съда Камерите на АПИ станаха 28 , ето къде ловят за средна скорост Данните в списъка се актуализират с всяка нова отсечка, преминала "изпита" от Българския институт по метрология, който сертифицира камерите
72-годишен изкачи 1000 пъти Черни връх За Серго няма студ, няма пек - качва се при всякакви условия и от различни маршрути  18-годишна се заби в канавка Тестът е показал алкохол под 1.2 промила