Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Брокери с ключова прогноза за цената на имотите

Ключови думи: имоти, цени, флагман

Поскъпването на имотите продължава, заявиха брокери. Експертите на пазара на имоти са категорични, че посоката на движение на цените на жилищата е нагоре и след пет години те ще бъдат значително по-високи от сегашните.

Основната причина за това е, че цените на къщите и апартаментите в страната все още са ниски на фона на повечето други държави в Европа. Имотите ще продължат да поскъпват, за да доближат цените в икономически по-развитите страни. Други фактори, които допринасят за поскъпването, са нарастването на доходите на хората, ниските лихви по кредитите, както и това, че купувачите на имоти са повече от продавачите.

Много хора с големи финансови възможности са инвестирали част от парите си в имоти и имат по повече от 2-3 апартамента. Голяма част от тези имоти са дадени под наем. Но има и собственици на няколко жилища, които ги държат с очакване цените им да нараснат с годините. Такива имоти излизат на пазара, ако собственикът има нужда от пари, или реши да инвестира в нещо друго, например да развие бизнеса си.

2
Коментара по темата
2.
А
02.04.2025 16:41:03
ЕВТИНА МАРКЕТИНГОВА КАМПАНИЯ...БАЛЪЦИТЕ ДА ПОРЯТ ДЮШЕЦИТЕ И ДА КУПУВАТ...БАЛОНА СЕ НАДУВА,НАДУВА НАДУВА...
1.
1
02.04.2025 16:15:14
Вадя пуканките
  Добави Коментар
Спа с 53-години по-голям мъж и сподели, че... "Когато бяхме само аз и той, нещата бяха много по-нормални, отколкото хората предполагат", казва Холи Мадисън за връзката й с Хю Хефнър Осъществяват спешен ход Милов и Новиков свикват извънреден брифинг
Забърка се в скандал Напи се жестоко, може би заради изпадането 86-годишен милионер е обвинен в изнасилване на 4 жени Проблеми за Смоуки Робинсън
Бивш държавен секретар на САЩ в бургаска компания на "Стамфорд Бридж" Кирил Евтимов и Кери с интересен диалог Брат й реализира за крайното 7:6 между Интер и Барса, а тя е... Киара е звезда в Инстаграм
Каза големи думи след драмата в Шампионска лига Ямал вижда бъдещето си в Барса, сигурен е, че ще ликува с тима в ШЛ един ден Градушка изпочупи стъкла на коли в... Село в Асеновградска област побеля
Тръмп с коментар за ескалацията на напрежение между Индия и Пакистан От САЩ искат конфликтът да спре Сблъсък между тийнейджърски банди в София Те най-вероятно са част от така наречените "локали"
Ключов момент в "Ергенът" Един от мъжете ще говори с майките на дамите, които го вълнуват МВнР отговори на Путин "Присъединяването на Република България към Организацията на Северноатлантическия договор (НАТО) е суверенно решение"